IT LUGGAGE geniş bölmelere ve kullanışlı saklama alanlarına sahip bavul modelleri ile seyahatlerinizde size destek olur. Fiyatları ile de beğeni toplayan bavul çeşitleri geliştiren marka güvenlik ve konforu birleştiren tasarım anlayışıyla kullanıcılarının takdirini kazanır. IT LUGGAGE körüklü tasarıma sahip bavul modelleriyle genişleyebilen gövde özelliğinden yararlanarak tatile çıkarken yanınızda götürmek istediğiniz tüm giysi ve eşyalar için yeterli alan sahip olmanıza imkân tanır.

Kullanışlı Tekerleklerle Bavulunuzu Yönünü Belirleyin

4 ya da 8 adet tekerlekten oluşacak şekilde tasarlanmış taban bölümleri sayesinde IT LUGGAGE bavulları yönlendirmek kolaylaşır. Bavulun tabanının yere sürtmesini de engelleyen tekerleklerden yardım alarak kaldırım taşlarının yarattığı engelleri kolayca geçebilirsiniz. Bavulunuzu kontrol etmeseniz dahi dik olarak durabilmesine olanak tanıyan tekerleklerin sert ve sağlam yapıları dayanıklılığı artırır. 360 derece dönebilme yeteneğiyle göz dolduran tekerlere sahip modelleri satın alarak IT LUGGAGE'nin sunduğu konforlu özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Şık tekerlerin yanı sıra çekçekleriyle de kontrolü kolaylaştıran bavullar aynı zamanda eşyalarınızı ağırlığını hissetmeden bavulunuza yön verebilmenizi sağlar. Ergonomik tutma kolunu kullanarak bavulu dilediğiniz yöne doğru sürebilirsiniz. Teleskopik yapılı çekçek kolları hafif ve dayanıklı malzemelerden imal edildiği için güvenli bir kullanım sunar. Çekçeklerin kademe özelliğini kullanıp boylarını kendi boyunuza orantılayabilirsiniz.

Akıllı Tasarım Sayesinde Çok Sayıda Eşyayı Tasnifleyin

IT LUGGAGE geniş bir hacme sahip bavul modellerini kullanışlı bölmelerle daha da verimli bir şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. Ana gövdeye koyacağınız giysiler ve eşyalardan sonra kapağın iç tarafında denk gelen kısımdaki fermuarlı bölmeleri kullanabilirsiniz. Küçük ve değerli materyaller için ideal olan bu kısımdaki bölmeler bavulunuzu daha verimli biçimde kullanıp eşyalarınızın karışmaması için tasnif yapabilmenize imkân yaratır. IT LUGGAGE taşıyıcılar kapaklarının dış yüzünde yer verdikleri fermuarlı bölmelerle çabucak ulaşmanız gereken bilet, kitap, bozuk para gibi objeler için pratik bir yerleşim alanı yaratır. Metal fermuar kulplarına sahip bavulların kapaklarını dilediğiniz noktada birleştirebileceğiniz bu kulplarla güvenli şekilde kapatabilirsiniz. Dİkişleri ve sık dişli fermuarları ile ekstra dayanıklılık kazanan bavul modelleri uzun soluklu kullanım yaşamak isteyen tatilciler için ideal bir seçimdir.

Konfor Yaratmayı Başaran Modern Tasarım

IT LUGGAGE bavul çeşitleri kullanıcı konforunu düşünen kullanışlı tasarımlarıyla göz doldurur. Fileli bölmeye sahip bavullar eşyalarınızı görebilmenizi ve ihtiyaç duyduğunuz eşyayı bu bölmeden fermuar yardımıyla kolayca çıkarabilmenizi sağlar. Alanı daha verimli değerlendirmeyi sağlayan fileli bölmeler sayesinde küçük boyutlara sahip eşyaların bu noktalarda sabitlenebilmesini sağlayabilirsiniz. Sarsıntıyı azaltan silikon lastiklere sahip bavulları kullanarak parke taşlarla döşeli yollarda eşyalarınızın sarsılarak dağılmasını ya da giysilerinizin kırışmasını önlersiniz. Şifre sistemini kullanmanıza olanak tanıyan kilit mekanizmalı bavulları satın alarak değerli eşyalarınıza başkalarının erişmesinin önüne geçebilirsiniz. Bavulunuz için belirleyeceğiniz şifreyi dilerseniz değiştirebilirsiniz. IT LUGGAGE bavul modelleri sert kapaklarında yer alan tırtıklı çizgiler aracılığıyla dinamizm kazanmalarının yanı sıra bagajlara daha iyi tutunmayı da başararak çifte avantaj yaşatır. 

 • Yanlarda tutamaklara yer veren akıllı tasarımlarıyla dikkat çeken bavul çeşitleri sayesinde bavulunuzu yan yatırarak tek kolunuzla kaldırabilirsiniz.
 • Bavulları dik olarak kaldırıp bagaja yerleştirmek için üstte bulunan tutamaktan yardım alabilirsiniz.
 • IT LUGGAGE marka modern bavullar hafiflik ve sağlamlığı bir araya getiren gövdeleri sayesinde bagaj hakkınızı daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayan düşük ağırlıklarda imal edilmiştir.
 • Eşyalarınızın seyahat süresince hareket etmesini önleyen esnek lastik bantlara sahip iç alanı giysilerinizin dağılmaması için değerlendirebilirsiniz.
 • Kilit mekanizması bulunan IT LUGGAGE bavullar aracılığıyla tüm eşyalarınızı güven içerisinde koruyabilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

IT LUGGAGE Bavul Fiyatları ve Modelleri

175 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. IT LUGGAGE Bavullar Valizler
  2. The North Face Bavullar Valizler
  3. Jack Wolfskin Bavullar Valizler
  4. Helly Hansen Bavullar Valizler
  5. Quiksilver Bavullar Valizler
  6. Joystar Bavullar Valizler
  7. Victorinox Bavullar Valizler
  8. Ççs Bavullar Valizler
  9. My Valice Bavullar Valizler
  10. MÇS Bavullar Valizler
  11. Escape Bavullar Valizler
  12. Ox Bavullar Valizler
  13. Fossil Bavullar Valizler
  14. Ehs Bavullar Valizler
  15. Bagacar Bavullar Valizler
  16. Clove Bavullar Valizler
  17. Troya Bavullar Valizler
  18. Nuovo Bavullar Valizler
  19. Samsonite Bavullar Valizler
  20. U.S. Polo Assn. Bavullar Valizler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Boy
  1. Büyük Boy
  2. Kabin Boy
  3. Orta Boy
  4. Pilot Boy
 5. Tipi
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka IT LUGGAGE
DSACategoryId/60001546/2147483604/1300939/itluggage
Başa dön