Jack Wolfskin Outdoor Çorap ve Tozluklar, başta doğa sporlarıyla uğraşan ve kamp yapan kişiler olmak üzere dış ortamda efor sarf ederek uzunca vakit geçiren kişilerin ayak ve bilek bölgelerinin konforunu en üst seviyede tutmaya yardım ediyor. Düz, engebeli, yumuşak ya da sert zemin, yağışlı veya kuru hava şartları fark etmeksizin birlikte kullanıldığı ayakkabı modeliyle tam uyum sağlayan ürünler, sık kullanılan outdoor aksesuarlar arasında yer alıyor.

Konforlu ve Terletmeyen Çoraplar

Yürüyüş botları ve outdoor ayakkabılarla birlikte kullanılmak için dizayn edilmiş olan Jack Wolfskin Outdoor Çorap ve Tozluklar, ayakların performansına doğrudan etki ediyor ve çok yönlü katkı sağlıyor.

Yürüyüş, koşu ya da tırmanma gibi sportif faaliyetler sırasında ayak bileğini, topuk bölgesini, aşil tendonunu ve ayak parmaklarını destekleyen ürünler, kullanıcılara kolay hareket etme olanağı sunuyor.

Tasarımları sayesinde ayak ve ayakkabı arasında boşluk oluşturan kullanışlı outdoor çoraplar, sürtünme riskini ortadan kaldırıp sorunsuz bir kullanım ve ideal bir havalandırma meydana getiriyor.

Jack Wolfskin’in nefes alabilen kumaş teknolojisi, ayakları terlemeye karşı koruyor. Kullanım süresi ne kadar uzun olursa olsun, ayakların sürekli kuru kalmaları sağlanıyor. Böylelikle ayaklarda koku problemi oluşması da engellenmiş oluyor.

Üretim malzemeleri ve tasarımları farklı olmasına karşın her model, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım fırsatı veriyor. Kullanım süresi ve sıklığı, ürünlerin verimliliklerinde ya da sağlamlıklarında herhangi bir olumsuz değişim yaratmıyor.

Farklı kullanıcı gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak çeşitli uzunluklarda üretilmiş olan Jack Wolfskin outdoor çorap model seçenekleri içerisinden ayakkabı tipine göre tercihte bulunulabiliyor. Ayakkabı içinde kalan ya da bileğe kadar tüm ayak bölgesini saran model alternatifleri sayesinde kullanıcılar, ayaklarına uygun bir seçim gerçekleştirme şansı yakalıyor.

Günlük Kullanım İçin Uygun

Ürün seçenekleri içerisinde bulunan çeşitli örme outdoor çorap modelleri, isteğe göre günlük olarak da kullanılabiliyor.

Jack Wolfskin outdoor çoraplar, ayak ve bilek bölgelerini kavrayarak sıcak tutuyor. Hava alan yapıları sayesinde kullanıldıkları mevsim şartlarına ve hava ısısına göre sıcaklığı dengeliyor. Böylelikle kullanıcının ayakları, üşümüyor veya fazla sıcak hissetmiyor.

Üretim malzemeleri sayesinde son derece esnek bir tasarımı olan çorap çeşitleri, ayak ve bilek hareketlerine tam anlamıyla uyum sağladığı için cilt üzerinde herhangi bir iz meydana gelmiyor.

Kir ve leke tutmamaları nedeniyle uzun süre temiz kalmayı başaran Jack Wolfskin outdoor ürünleri, gerek duyulduğu takdirde talimatlara uygun biçimde yıkanabiliyor.

Teknolojisiyle Fark Yaratan Marka

Kurulmuş olduğu 1981 tarihinden itibaren outdoor ve spor malzeme üretimi yapan Jack Wolfskin, kullandığı üretim malzemeleri ve özel teknolojilerle farkını ortaya koyuyor. Sürekli zenginleşmekte olan bir ürün yelpazesine sahip bulunan marka, dünyanın önde gelen outdoor ürün geliştiricileri arasında yer alıyor.

Jack Wolfskin Ürün Özellikleri

Jack Wolfskin Outdoor Çorap ve Tozluklar, modele tasarımına göre akrilik, yün, polipropilen, elastan, poliamit ve sentetik lif malzemeler kullanılarak üretiliyor. Modeller, çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Markanın outdoor çorap ve tozluk çeşitleri içerisinde erkek kullanıcılar için özel model alternatiflerinin yanı sıra unisex modeller de bulunuyor.

Erkek ve kadın kullanıcılar, 35 - 37, 38 - 40, 41 - 43 ve 44 - 46 olmak üzere numara seçenekleri bulunan çorap seçenekleri arasından ayak ölçülerine uygun modelde karar kılabiliyor.

Yaratmış oldukları yastıklama etkisi sayesinde hareket halindeyken ağırlığın eşit biçimde dağıtılması için kullanılan ayakkabıya destek sağlayan Jack Wolfskin Outdoor çoraplar, dengeli adımlar atılmasına yardımcı oluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Jack Wolfskin Outdoor Çorap ve Tozluklar

13 ürün var
  • Marka Jack Wolfskin
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1303339/jackwolfskin
Başa dön