Sosyal yaşamda sporun faydalarıyla ilgili bilinç arttıkça, sporcuların sayısında da artış gözlemleniyor. Dolayısıyla bu aktivite için gerekli malzemelere talep artıyor. Bu malzemeler spor ayakkabı, eşofman, tayt olabileceği gibi sırt çantası gibi ürünler de olabiliyor. Jack Wolfskin sırt çantası özellikle düzenli olarak spor yapanlar için kullanışlı bir ürün niteliği taşıyor. Farklı boyut ve renklerdeki bu çantaların tasarımları da kullanım amaçlarına göre farklı yapılıyor.

Tüketicilerin sık tercih ettiği Jack Wolfskin sırt çantası çeşitleri doğa koşullarına uygun olarak geliştiriliyor. Bel kemeri ve askıları olan çantaların eşyalarınızı koymanız için çok sayıda cebi bulunuyor. Çantalarda bulunan havalandırma sistemi sayesinde içindeki yiyecek gibi ürünlerin nemlenmesi engellenmiş oluyor. Su geçirmeyen bu çantalar doğanın olmazsa olmaz sürprizi yağmurdan böylelikle etkilenmiyor. Su kabınızı koymanız için özel bir bölmesi bulunan çantanın yan gözlerine cep telefonu, anahtar, cüzdan gibi kolayca erişmek isteyeceğiniz eşyalarınızı koyabiliyorsunuz.

Jack Wolfskin Sırt Çantası

Kadınlara yönelik tasarlanan sırt çantası modelleri ise daha zarif tasarımlarıyla öne çıkıyor. Canlı renklerden oluşan bu modeller el çantası olarak da kullanılabiliyor. Kadınların anatomisine uygun olarak geliştirilen bu ürünler günlük yaşamda da sıkça tercih ediliyor. Askıları yumuşak olan çantaların kumaşları uzun süre dayanabilecek kalitede üretiliyor. Konforlu ve rahatlığıyla kadınlar tarafından çok tercih edilen bu çantalara makyaj malzemesi, anahtar, giysi, ayakkabı gibi ürünlerinizi de koyabilirsiniz.

Trekking için geliştirilen Jack Wolfskin sırt çantası çeşitleri ise sporda kullanılabilecek her türlü malzemeyi taşıyacak ve kolaylıkla bulmanızı sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Yürüyüş yaparken zorlanmadan sırtınıza takabileceğiniz hafiflikte ve rahatlıkta olan çantanın hava almasını artırmak için temas bölümleri asgari düzeye indiriliyor. Yüksekliği ve genişliği isteğe göre ayarlanabilen çantanın süspansiyon sistemi sporcuya hareket kolaylığı sağlıyor. U biçimli fermuarlar, sporcunun istediği malzemeye kolayca uzanmasına yardımcı oluyor. Ana bölümün dışında 8 ayrı bölmesi yer alıyor. Bel kısmına dilerseniz termos da koyabileceğiniz çantalar su geçirmiyor.

Doğa yürüyüşü için geliştirilen sırt çantası çeşitlerinin en belirgin özelliği uzun yürüyüşler sonunda bitkin düşmenizi engelleyecek hafiflikte oluşu. Terlemenin önüne geçmek için maksimum düzeyde havalandırması olan ürünler, ağırlık dağılımını dengeli şekilde yapacak şekilde dizayn ediliyor. Air control systemler sayesinde çantanız ve sırtınız arasında hava kanalları oluşturuluyor. Askılardaki yastıklar omzunuza baskı yapmayacak şekilde geliştiriliyor.

Jack Wolfskin Sırt Çantası Modelleri

Günlük kullanım için geliştirilen sırt çantalarını, spor salonuna giderken ya da kısa gezilerde taşıyabiliyorsunuz. Özel eşyalarınızı koyabileceğiniz bu çantaların laptop bölmesi de bulunuyor. Arka kısmında yastıkları bulunan bu çantaların taşıması da rahat oluyor. Bazı outdoor kadın sırt çantalarının ise çok sayıda fonksiyonu bulunuyor. 9 ayrı ekipmanı koyabileceğiniz çantalar, aşınmalara ve yırtılmalara dayanıklı kumaşlardan üretiliyor. Doğada uzun süre vakit geçirmeyi sevenler için ideal bir ürün olan bu çantaların içine çok sayıda malzeme koyulabiliyor. Işığı yansıtan reflektör, sos broşür, yağmurluk koyabileceğiniz bu çantalarda güvenliği üst düzeyde tutacak şekilde tasarlanıyor. Emniyet düdüklü kemeri isteğe göre ayarlanabiliyor.

Ünlü markanın hem günlük kullanıma hem de doğa sporlarına uygun olan çeşitlerindeki örgü kumaşlar çantanın hava almasını sağlıyor. Ana bölmenin yanı sıra çantanın ön, yan ve iç kısmında da cepler bulunuyor. Sırtı kavrayan askıları, taşımayı kolaylaştırıyor. Hava kanalları sırtın terlemesini engelliyor. İçine şişe koyabileceğiniz özel bölmeleri de bulunuyor. Doğada karşınıza çıkabilecek her türlü sürprize hazırlıklı olarak donatılan spor çantaları ile güvenli şekilde spor yapabilir, vahşi doğaya kendinizi atabilirsiniz. Jack Wolfskin sırt çantası modelleri, her türlü spora uygun çeşitleriyle tüketicilerini bekliyor. Bu şık ve kullanışlı ürünleri, dayanıklı yapısı sayesinde uzun sure yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jack Wolfskin Sırt Çantası Fiyatları

71 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 71 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300936/jackwolfskin