Jansport Okul Çantası seçenekleri geniş bir opsiyon alanıyla beraber hem erkek öğrenciler hem de kız öğrenciler için uygun modeller içerir. Kullanışlı özelliklerle tasarlanmış olan bu çantalar geniş iç hacme sahip olmaları sayesinde öğrencilerin yanlarında bulundurması gereken defter, kitap, kalemlik gibi gereçlere yer verebilmek için idealdir. Jansport Okul Çantası çeşitleri renk zenginliği yaratarak zevklerinize uygun seçimler yapabilmenizi sağlar. Taşıma kulbu görevi de gören askılık aracılığıyla çantanızı askılıklara saniyeler içerisinde asabilirsiniz. Beliniz yorulduğunda çantanızı kulp aracılığıyla elde taşımaya devam edebilirsiniz. Taban kısmının sert ve düz bir şekilde tasarlanması, Jansport Okul Çantası modellerini kitap ve defter yerleşimi için daha uygun hale getirerek kırışma sorunu yaşanmasının önüne geçer. Fermuar kopçaları sayesinde çantanızın her bir bölmesine rahatça erişebilirsiniz.

Ayarlanabilen Askılıklarla Gelen Kolay Taşıma Özelliği

Boy ölçüleriniz doğrultusunda askılıklarının uzunluğunu kişisel özelliklerinize göre ayarlayabileceğiniz Jansport Okul Çantası modelleri ergonomik dizaynlarıyla dikkat çeker. Bel ağrısı sorunu yaşamamak ve çantanızın konumunu doğru şekilde ayarlayabilmek için renkleri hoşunuza giden modeller arasından siparişinizi verebilirsiniz. Ana bölmelerinin genişliği sayesinde büyük boyutlardaki ders kitaplarını ve defterleri rahatça koyabileceğiniz bir alan kazanırsınız. Bunun yanı sıra dışa doğru daralan diğer bölmelere de boyutları bu bölmeler için uygun düşen gereçlerinizi yerleştirebilirsiniz. Okul gereçleri arasındaki kitap ve defterlere ek olarak beslenme çantası, kalemlik gibi önemli ekipmanlar da çantalarda konumlandırılabilir. Hava şartlarına dayanıklı Jansport Okul Çantası ürünleri soğuktan ve sıcaktan etkilenmeden taşıma yapabilmek için uygundur. Sırt paneli sayesinde belinizi zorlamayan ve ergonomik bir destek sağlayan çantalarla beraber eşyalarınızı kolay bir şekilde taşıyabilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Fermuarlı Bölmeleri Verimli Bir Şekilde Değerlendirin

Jansport Okul Çantası modelleri birden fazla fermuarlı bölmeye yer veren işlevsel tasarımlarıyla aradığınız eşyayı saniyeler içerisinde çantanın içinden çıkarabilmenizi sağlar. Sık dişlerle üretilen fermuarlar basınç sonucunda istenmeyen şekilde açılmaz. Fermuar kulplarının geniş ve kolay kavranır kopçalarını tutarak fermuar kilidini açabilirsiniz. Kumaşlarının dayanıklılığıyla göz dolduran okul çantaları eşyalarınızın yarattığı ağırlığı rahatlıkla kaldırarak verimli bir taşıma için gerekli desteği yaratır. Jansport Okul Çantası modelleri oldukça hafif malzemelerle imal edildikleri için eşyalarınızın yarattığı ağırlığın dışında belinizi zorlayacak ekstra ağırlıklardan korunmanızı sağlar. Jansport Okul Çantası modellerini sadece okulda değil, aynı zamanda doğa yürüyüşlerinizde ve seyahatlerinizde de değerlendirebileceğiniz modern çantalar dayanıklılıkları ve fonksiyonel özellikleriyle fark yaratarak kullanıcılarını memnun eder. Gövdeleri kalın ve dayanıklı kumaşlarla güçlendirilen sırt çantaları dış etkilere karşı korunaklılık yaratarak eşyalarınızı saklayabilmenize olanak tanır.

Okul Gereçleri İçin Özel Olarak Tasarlanan Çantalar

Jansport marka ürünler arasındaki kalemliklerle yazı gereçlerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Jansport Okul Çantası içerisine sığabilen yapılarıyla kullanım konforu yaratmayı başaran kalemlikler dayanıklı kumaşlarıyla kalem uçlarına karşı sağlam bir yapı kazanır. Uçlu ve kurşun kalemlerinizin yanı sıra silgi, uç gibi diğer gereçler için de uygun bir alan açan kalemlikler okulda size yardımcı olacak ekipmanları toplu halde muhafaza edebilmenizi sağlar. Metal fermuar kopçasını kullanarak not almak için ihtiyaç duyduğunuz kalemlere konforlu bir biçimde erişebilirsiniz. Fermuarı sıkıca kapatarak yazı gereçlerinin taşıma esnasında çanta içerisine dağılmasının önüne geçebilirsiniz. Polyester kumaşla üretilen kalemlikler esnek ve uzun ömürlü yapılarıyla kullanıcılarının beklentilerini karşılar. Kullandığınız çantanın rengine uygun bir renge sahip Jansport kalemlik ürünü kullanarak göze hoş gelen bir uyum yaratabilirsiniz. Resim çantası olarak kullanabileceğiniz Jansport marka ürünler sayesinde resim defterleri için ideal ölçülere sahip bir taşıyıcıya sahip olursunuz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jansport Okul Çantası Fiyatları

85 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Okul Çantası
Okul Çantası
Beslenme Çantası
Beslenme Çantası
İlköğretim Çantası
İlköğretim Çantası
Lise ve Üniversite Çantası
Lise ve Üniversite Çantası
Kalem Kutusu
Kalem Kutusu
Fotoğraflı Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 85 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?