Japanese

Spor outdoor, ev dekorasyon ve takı alanlarında ürünler sunan Japanese, özellikle balıkçılıkta pek çok kişi tarafından tercih edilen sahte yemleri üretmektedir. Balık avlama işlemi için kullanılan sahte yemler, farklı balık şekillerinde oluşturulmaktadır. Parlak bir yüzeye sahip bu yemler, çeşitli materyallerle üretilerek birbirinden farklı balık formları verilmektedir. Görünümleri gerçek bir balıkla eşdeğer olan ürünler, balık tutmayı sevenlerin ve balıkçıların favori yemleri arasında yer almaktadır. Japanese ürün çeşitleri hobi, ev gereçleri ve kişisel aksesuarlara hitap eden ürünleriyle müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Fonksiyonel ve işlevsel tasarımları Japanese ürünlerinin tercih edilmesini sağlamaktadır. Birbirinden farklı modellere kolaylıkla ulaşabilir, dilediğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve çeşide sahip bu ürünleri tercih etmek için marka hakkında detaylı bilgiye sahip olmak doğru olacaktır.

Japanese Hakkında

Sakinliği, güveni ve derin ruh dünyasını temsil eden mavi renk, insanların birçoğuna huzur vermektedir. Bu sebeple çoğu insan boş vakitlerini deniz kenarında bir yerlerde geçirmeyi sevmekte veya denizle ilgili aktivitelerde bulunmaktan keyif almaktadır. Yüzünüzü maviliğe dönerek ruhunuzu huzura temsil etmenin en eğlenceli aktivitelerinden biridir balık tutmak. Bir olta ve yem desteği ile gerekli ekipmanı kolaylıkla sağlayabileceğiniz olta balıkçılığı, sakinlik ve huzura yol almanızı sağlayacaktır. Meşakkatli olduğu kadar keyifli bir hobi olan balıkçılığa yeni başlayanlar için ilk olarak balık avlama malzemelerinin seçimi önem taşımaktadır. Disiplin ve bilgi gerektiren bu hobi, uygun seçilen Japanese balıkçılık ürünleri ile verimli bir aktivite haline gelecektir. Balıkçılıkta kalabalık ve kargaşaya yer yoktur. En saz sayıda malzeme ile ihtiyaçlarınızı karşılayarak balık tutabilirsiniz. Bu nedenle balık tutmaya karar verdiğinizde çantanızda sadece gerekli malzemeleri bulundurmanız daha basit ve kolay bir hobiniz olmasına olanak tanır.

Japanese suni yem, olta balıkçılığında gerekli olan temel malzemelerden biridir. Avlanma şartlarınızı göz önünde bulundurarak yem seçiminde karar verme aşamanızı kolaylaştırabilirsiniz. Mevsim, su ve balık türlerine bağlı olarak malzemeler ve yemler değişim göstermektedir. Kriterlerinizi belirledikten sonra sahte balık, silikon veya plastik yemlerle tatlı bir tuzak kurabilirsiniz. Sahte balık yemleri, hobi olarak balık tutanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Tutacağınız balığın cinsine göre almanız gereken yem de değişiklik gösterecektir.  Yeni başlayanlar için ortalama 10 adet plastik solucan ve görünüşüyle avınızın dikkatini çekecek sahte balıklardan birkaç tane bulundurmanız sizi bir adım ileri taşıyacaktır. Balıkların görme kabiliyeti ışığın yeteri kadar olmadığı deniz seviyesinde oldukça gelişmiştir. Böylelikle yemini kolaylıkla ayırt edebilir. Bu sebeple kullanacağınız sahte yemin rengi avınız için önem arz etmektedir.

Japanese Ürün Çeşitliliği

Japanese ürünleri, Türkiye’de çeşitli modellerle satışa sunulmaktadır. Ürün çeşitleri arasında yer alan Japanese küpe ve Japanese kolye, metal alaşımı ile paslanmaz kolye ucu ve deri halat kordona sahip çeşitleri ile farklı zevklere hitap etmektedir. İster kendiniz, ister sevdikleriniz için bir hediye olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler, güzel bir hatıra niteliği taşımaktadır. Paslanma yapmayan ve anti alerjik yapıdaki ahşap küpelerle Japon tarzını seven arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz. Bunların yanı sıra Japanese Türkiye satışa sunduğu spor malzemeleriyle de balıkçılıkla ilgilenenlerin dikkatini çekmektedir. Doğru balık malzemelerinin seçiminin önemini bilenler için balık avı çok daha eğlenceli hale gelmektedir. Vaktinizi ayırdığınız bir aktiviteden sonuç almak beraberinde duyduğunuz hazzı da artıracaktır. Bundan dolayı tercih ettiğiniz Japanese yemleri, sizi diğer rakiplerinizden bir adım ileriye taşımak için incelikle hazırlanmaktadır.

Amatör balıkçılıkla uğraşanların dikkat etmesi gereken hususlardan biri, çantalarına her şeyi doldurmak yerine sadece gerekli ekipmana yer vermektir. Gelişigüzel alınan malzemeler, kalabalık yaparak sizi hedefinizden uzaklaştırmaktadır. Japanese maket balık, avlanacağınız balık cinsine göre farklı renk ve boyutlarda bulunmaktadır. Paket içerisinde birden fazla yer alan sahte yemler, kullanım sıklığınıza göre uzun süre ihtiyacınızı karşılayabilir. Görünüşüyle gerçek balık hissi veren yemler, çoğu balık avcısının malzemeleri arasında yer almaktadır. İyi bir balıkçı olmak için, malzemeleriniz arasında birkaç maket balığa yer vermeniz faydalı olacaktır. Yapay yem kullanmak avcının tercihine bırakılmakla beraber özellikle yırtıcı balıkların avında yaygın olarak kullanımı görülmektedir. Balığın ilgisini çeken renk ve dokusuyla avlanmayı daha kolay hale getirmektedir. Sahte balık, suni yem, silikon yem, suni balık gibi pek çok adla bilinmektedirler.

Avlanmada Yeni Dönem: Japanese Yemleri

Sahte yemlerin avlanma işlemini kolaylaştırdığı bilinmektedir. Beslenme ihtiyacı için saklandıkları ve dinlendikleri yerlerden ayrılan balıklar, gezinerek yem aramaya koyulmaktadırlar. Beslenme için gezinen balıklara aktif balıklar yapay yemleri hemen fark etmektedirler. Yapay yemler hem aktif durumdaki hareketli balıkları, hem de pasif durumdaki dinlenen balıkların dikkatini çekmektedir. Doğal yemler ise sadece hareket halindeki balıkların ilgisini toplamaktadır. At çek yöntemiyle kullanıldığı takdirde Japanese suni yem, geniş bir alanı tarayarak pasif balıklar dâhil denizdeki birçok balığın yemi görmesini sağlamaktadır. Böylelikle pasif balıklarda yemi görerek onu elde etmek için harekete geçmek isteyecektir. Bu da hedef kitleyi daha geniş bir alana ulaştırarak avlanmayı kolay hale getirmektedir.  Sabır ve mücadele gerektiren balıkçılık, doğru ilerlendiği vakit büyük bir haz vermektedir. Gerekli ekipmanlara sahip olmak Japanese ürünlerini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemelere kolayca ulaşabilir ve kaliteli vakit geçireceğiniz bir hobi edinebilirsiniz.

Derinlik, yapay yem seçiminizi gerçekleştirirken göz önünde bulundurmanız gereken bir konudur. Yapay yemler 3 kategoride ele alınır. Yüzeyde kullanılanlar, yüzeyin altında kullanılanlar ve dipte kullanılanlar bu kategorileri oluşturmaktadır. Ambalaj üzerinde kullanabileceğiniz derinlikler özellikle belirtilmektedir. Mevsimine ve balığına göre değişen bu derinlik olayı daha verimli bir etkinlik için dikkat edilmesi gereken başlıklardandır. Japanese markası, ilkbaharda yüzeyde bulunan, yazın dipte olan, sonbaharda ise hem yüzey, hem de yüzey altında bulunma ihtimali olan balıklar için farklı yem çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Balıkların etkinlik seviyeleri yem büyüklüğünü ve çekme hızını oldukça etkiler.  Soğuk bir iklimde balığın aktivitesi de ağırlaştığı için bu zamanlarda küçük yem tercih ederek yavaş hareket etmek gerekmektedir. Sıcak sular, balığın daha hareketli olduğu alanlardır. Bu şartlarda daha yumuşak ve hızlı çekilen yapay balıklar tercih edilmesi işinizi kolaylaştırır.

Japanese Ürün Fiyatları

Japanese birçok alanda ürettiği işlevsel ürünlerle müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Aksesuardan ev gereksinimlerine, spor ürünlerine kadar pek çok alanda hizmet sunan marka, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerle karşınıza çıkmaktadır. Bardak altlıkları, küpe ve kolyelere ek balıkçılık sektöründe çok fazla tercih edilen suni yemleriyle de farkını ortaya koymaktadır. Birçok set seçeneği ve ürün modelleri ile karşınıza çıkan Japanese ürünleri, detaylara önem veren fonksiyonel yapıya sahiptir. Japanese ürünleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilir, güzel anlara ortak olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevklerinize yönelik ürünlerin birçoğuna internet ortamında ulaşmanız mümkün. Japanese her bütçeye uygun fiyatları ile avantajlı ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

Çeşitli materyallerden üretilen kaliteli ürünleri ile farklı renk ve modellere sahip balıkçılık ürünleri ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun fiyatlı Japanese ürünlerine güvenebilir, şık tasarım, modern duruş, renk seçenekleri ve daha fazlası için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz. Avantajlı Japanese fiyatları için ister Hepsiburada uygulamasından ister web sitesinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Japanese Ürünleri Nelerdir?

Aksesuar, ev gereksinimleri, spor/outdoor ürünleri dâhil olmak üzere pek çok farklı ürün kategorisi bulunmaktadır. İhtiyaç ve gereksinimlerinize özel ürünlerin hepsine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Japanese Nasıl Bir Marka?

Japanese, fonksiyonel ürünleri ile müşterilerine kolay kullanım imkânı sunan, geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Günlük yaşamda ihtiyaç duyacağınız çoğu ürünü Japanese kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Japanese Kaliteli midir?

Japanese, müşterileri tarafından yüksek beğeni oranına sahip kaliteli ürünleri üretmektedir. Pratik kullanımıyla rahatlık sunan, kalitesiyle uzun süre kullanım olanağı tanıyan ürünler Hepsiburada web sitesinde yer almaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Japanese

86 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön