Katlanabilir sandalyeler ile adını duyuran Joystar markası, kamp ve avcılık için fonksiyonel ürünlere sahiptir. Üretim konseptinde masalara, iskemlelere ve sandalyelere yer veren marka, kullanışlı ürünleri ile dikkat çekiyor. Kolay taşınan hafif tasarımlı ürünleri ile doğada zaman geçirmeyi sevenlere hitap eden marka, özellikle pratik taşıma seçenekleri ile müşterinin beğenisini kazanıyor. Sandalye koleksiyonunda dayanıklı ve lüks ürünleri ile alıcıya hitap etmeyi başaran marka, her kesime uygun ürüne sahiptir.

Joystar Katlanır Sandalye Modelleri ve Fiyatları

  • Joystar katlanır sandalye modelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kamp alanlarında, plajda veya balık avcılığında rahatlıkla kullanılabilir.
  • Sandalye modelleri katlanır sandalye tipine sahip olup model ve kalite açısından farklılık gösterir. Ahşap kollu sandalyeler, kumaş sandalyeler ve lüks sandalyeler ürünler arasında bulunan modellerden yalnızca bazılarıdır.
  • Ahşap kollu katlanır sandalyeler, şık bir görünüm sergilerken tek renk PVC kumaştan üretilen sandalyeler, pratikliği ile öne çıkar. Lüks sandalye modelleri ise kalın ve yumuşak dolgulu oturma alanı ile daha konforlu bir oturma deneyimi sunar.
  • Markanın katlanır sandalye koleksiyonunda çocuk sandalyeleri de bulunur. Çocuk sandalyeleri sevimli motifleri ile çocuklar için keyifli bir kullanıma sahiptir. Kaplan, fil gibi figürlerle süslü sandalyeler renkli PVC kumaşları ile çocuğunuza doğayı sevdirmeyi sağlar.
  • Joystar sandalye fiyatları, ürüne göre değişir. Ahşap kollu sandalyeler hem fiyatları hem de şık tasarımları ile dikkat çeker. Lüks sandalye fiyatları ise daha üst bütçelere hitap eder. Çocuk sandalyelerinde modeller değişmesine rağmen fiyatlar sabit kalır.

Joystar Katlanır Kamp Malzemeleri Özellikleri

  • Standart kamp sandalyelerinde PVC kumaş kullanılır. Çabuk kuruyan PVC kumaşlı sandalyelerin kol kısmı kumaştan üretilir ve böylece daha hafif bir tasarıma sahip olur.
  • Sandalyeler modeline göre farklı ölçülere sahiptir. En çok kullanılan PVC kumaş sandalyelerde oturma alanı 53 x 53 cm ölçülerine sahiptir. Lüks sandalye modellerinde oturma alanı 50 x 50 cm olup daha rahat bir kullanım sunar.
  • Sandalyenin dayanıklılığını gösteren iskelet kalınlığı 19 mm’dir. PVC kumaş sandalyeler 16 mm iskelet kalınlığı ile lüks modellerden ayrılır.
  • Joystar sandalye modelleri ortalama 53 x 53 x 85 cm ebatlarına sahiptir. Araç bagajında fazla yer kaplamayan sandalyeler, kendi özel taşıma çantaları ile zarar görmeden kolayca muhafaza edilebilir.
  • Çocuk sandalyelerinde ebatlar daha küçük olup taşıma kapasitesi ortalama 56 kg’dır. Yetişkin sandalyelerinde ise ortalama taşıma kapasitesi 110 kg olup modele göre taşıma kapasitesi değişiklik gösterir.

Joystar Masa Takımları ve Özellikleri

Joystar katlanır masa takımları 4 adet iskemle ve 1 adet masadan oluşur. Tabureler, genellikle iki adet mavi iki adet turuncu iskemle takımı olarak set içerisinde yer alır. Kolayca açılıp kapanan yapısı ve kumaş oturma yüzeyleri ile pratik bir tasarıma sahip olan taburelerin ayak kısımları demirden üretilmiştir. Ayak taban kısımlarında ise siyah plastik başlık bulunur ve böylece paslanmaya karşı dayanıklı bir kullanım sunar.

İki kademeli yükseklik ayarına sahip olan masa modeli 1. kademede 53 cm yüksekliğe sahipken 2. kademede 73 cm yüksekliğe sahiptir. Kullanacak kişi boyuna göre ayarlanabilen masa rahat bir oturma deneyimi yaşatır ve ailecek çıkılan tatiller için ideal bir kullanım sergiler. Masa modeli 4 mm MDF üst yüzeye sahip olur ve kenarları alüminyumdur. Markanın masa ve sandalye takımı modelleri pratik bir şekilde taşınabilir. Masanın içine yerleştirilen sandalyeler, ekstra yer kaplamaz ve yumuşak taşıma sapı sayesinde rahatça taşınabilir. Ağırlık açısından modeline göre değişiklik gösteren masa takımlarının ölçüleri de değişir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Joystar Kamp Malzemeleri Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/joystar