Siz de doğayla içiçe olmayı, kamp yapmayı seviyorsanız, kamp çantanızda mutlaka bir balta olmalı. İlk insanlardan günümüze kadar avlanma, odun kesme gibi faaliyetlerin hepsinde kullanılan balta, günümüzde kamp ve dağcılıkla ilgilenen herkesin, kamp çantasında mutlaka bulunması gereken bir ürün haline geldi.
Balta, tasarımına göre birçok farklı alanda kullanılabilir. Günümüzde teknolojinin gelmiş olduğu nokta, kampseverler için özel olarak üretilen baltaların çok amaçlı kullanılmasına olanak sağlıyor. Ağaç budamanız ya da kamp ateşi için kalın dalları kesmeniz gerektiğinde, kullandığınız baltanın dayanıklı ve kullanımının rahat olması çok önemli. Güvenli ve sıkı bir tutuş için sap kısmının eğimli olması ve sap üzerindeki olukların geniş olması gerekir. İşte bu rahatlığı ve güveni, sizlere kamp baltası üretiminin tartışmasız en iyi markaları olan Coeghler ve SOG, hepsiburada.com kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Dövme çelikten üretilen baş kısmı uzun yıllar sorunsuzca kullanmanıza olanak sağlıyor. Rahat kol tutuşu, sert kenarları ve dengeli yapısıyla sizi asla yarı yolda bırakmıyor.
Kamp baltaları aynı zamanda çekiç olarakta kullanılabilir. Baltanın arka kısmını kullanarak çadırınızı sabitlemeniz mümkün. Çoğu kampsever kampa çıkmadan önce yiyeceklerini yanında getirmeyi tercih etse de, doğada avlanmayı tercih edenler için balta vazgeçilmezdir. Et doğramak, özellikle kemikli kısımlar için, oldukça zor ve kuvvet isteyen bir iştir. Siz de, hepsiburada.com güvencesi ile Coeghler ve SOG marka baltalara sahip olabilir ve zor gibi görünen bu işlerin hepsini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kamp Baltası Fiyatları ve Çeşitleri

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sog
  2. Nurgaz
  3. Coghlan's
  4. Akcora
  5. Bahco
  6. Coghlans
  7. Freecamp
  8. Herbertz
  9. Hultafors
  10. Jeep
  11. Mac Coltellerie
  12. Montbell
  13. Walther
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19226/1302559
BAŞA DÖN