Kaput Aksesuarları

Binek ve ticari otomobilleri daha spor ve daha havalı gösteren kaput aksesuarları işlevsel özelliklere sahip tasarımları ile dikkat çekiyor. Şık ve kullanışlı ürünlerin yer aldığı kaput aksesuarı kategorisinde tüm otomobillere uyumlu aksesuar seçeneklerinin yanı sıra markaların modelleri özelinde geliştirilmiş ürünler de yer alıyor. Marka ve model özelinde tasarlanmış kaput rüzgârlıkları ile kaput maskeleri kategoriyi bir hayli zenginleştiriyor. Tüm otomobillere uyumlu lipler ise özellikle tuning meraklılarından yoğun ilgi görüyor.

Kaput Maskesi

Kaputu olası darbelerden, çiziklerden ve olumsuz hava koşullarından korumak üzere geliştirilmiş kaput koruyucu olarak da bilinen kaput maskesi otomobillerin kaputlarında kullanılıyor. Su geçirmez materyallerin kullanıldığı kaput maskelerinde deri ve akrilik malzemeden üretilmiş tasarımlara sıklıkla rastlanıyor. Kaputu sımsıkı saran kaput maskeleri hem ön kaputa hem de arka kaputa uygulanabiliyor. Genellikle ön kaputta daha sık tercih edilen ürün her otomobil markası için ve modele özel üretiliyor. Kaput aksesuarı kategorisinde yer alan ürünler arasında hem binek hem ticari pek çok modele uygun tasarım yer alıyor.

Kaput Maskesi Ne İşe Yarar?

  •  Aracınızın kaputunu taş, mıcır ve dolu gibi sert cisimlerin oluşturabileceği hasarlardan hem seyir halindeyken hem de park halindeyken korur. 
  • Sokak aralarında karşılaşabileceğiniz saksı düşmesi gibi olumsuzluklar veya saldırı sonucu darbelere karşı korur.
  • Kaputun çalı, dal ve anahtar gibi ucu sivri cisimlerce çizilmesini önlemekle birlikte sinek, böcek ve kuş pisliklerine karşı korur.
  • Güneşin, aşırı soğukların ve deniz havasının yıpratıcı etkilerine karşı kaputu bir kalkan gibi sararak zarar görmesini önler.
  • Kaputun boyasını koruyarak ömrünü uzatır.

Daha Spor Bir Görünüm

Otomobillerin görünümünde fark yaratan kaput aksesuarları arasında rüzgârlıklar oldukça ilgi görüyor. Ön kaput için tasarlanmış birbirinden özel ürünler hem tuning tutkunlarına hem de otomobil meraklılarına hitap ediyor. Ön kaput rüzgarlığı otomobillere havalı ve estetik bir görünüm kazandırmasının yanı sıra özellikle uzun yol sürüşlerinde daha güvenli ve daha konforlu bir deneyim sunuyor. Sürüş esnasında yoldaki sinek ve böcekleri bertaraf ederek cama ve kaputa yapışmasını önleyen kaput rüzgârlığı tertemiz bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Binek ve ticari otomobillerin görünümünde fark yaratan aksesuarlar arasında popüler olan ürünlerden biri olan lipler de yoğun ilgi görüyor. Ön tampon ve arka tamponlarda kullanılan lip ile otomobiller hem yere daha yakın hem de daha spor bir görüntüye sahip oluyor. Yapışkanlı ve esnek yapısı sayesinde pratik bir kullanıma sahip olan lipler ön tamponda, arka tamponda ve marşipiyelde kullanılabiliyor. Kaput aksesuarı kategorisinde sunulan lip çeşitleri arasında tüm otomobillere uyumlu ürünlerin yanı sıra marka ve model bazında özel tasarlanmış lip seçeneklerine rastlanıyor. 

Her Markaya Uyumlu

Kaput aksesuarı çeşitleri arasında Audi, Wolkswagen, Mazda, Opel, Toyota markalarının yanı sıra Fiat, Honda, Dacia, Nissan, Renault, Peugeout, Hyundai, Kia, Ford ve Mitsubishi gibi dev markaların otomobillerine uyumlu kaput maskeleri ve kaput rüzgârlarlıkları bulunuyor. Otomotiv sektöründe deneyimli ve geniş ürün gamı ile hizmet veren yerli ve yabancı pek çok markanın sunduğu otomobil aksesuarlarını bulabileceğiniz kategorideki ürünler dayanıklılığı ve kalitesi ile öne çıkıyor. Z Tech, Omsa, Omsaline, Cappafe, Starklips, BoostZone, BTG, Modacar, Ducki, Space ve daha pek çok ünlü marka zengin ürün yelpazeleri ile otomobillerin havasını değiştiriyor. Otomobilinin kaputunu korumak isteyenler, sürüş deneyimini daha güvenli ve keyifli hale getirmek için alternatif aksesuarlar arayanlar, otomobilini daha spor bir görünüme kavuşturmak isteyenler, seyahat trafiği yoğun olanlar ve tuning tutkunları kaput aksesuarı kategorisinde buluşuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaput Aksesuarı

3150 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 3150 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/264130/20006743