Kartvizitlik

Kartvizitler, kişisel bilgi veya şirket bilgilerini üzerinde barındırır ve iş yaşamının önemli bir bileşeni olarak dikkat çeker. Ticari ilişkiler veya kişisel faaliyetler sonucu elde edilen kartvizit stoğu, kartvizitlikler sayesinde hem düzenli hem de kolay ulaşılabilir şekilde depolanabilir. İş hayatında veya özel yaşamda, şirket veya şahıs bilgilerine hızlı ulaşabilme, doğru şekilde düzenlenmiş kartvizitliklerle daha kolay sağlanabilir. Kartvizitlikler, kullanıcısına sağladığı işlevsellik yanında, sunduğu görsellik ile de önemli bir aksesuardır.

Kartvizitlik Modelleri Nelerdir?

Kartvizitlikler, toplanan kartvizitlerin saklanması amacına hizmet eden modeller içermekle beraber, şahsi veya şirkete ait kartvizitlerin taşınması ve sunulması amacına hizmet eden modellere de içerir. Kutu kartvizitlik veya albüm kartvizitlik modelleri en çok tercih edilen modellerdir ve bu modeller genellikle masa üzerinde kullanılır veya çekmecelerde muhafaza edilir. 

Kartvizitlerinin taşınması ve sunulması amacıyla da genellikle çanta ve cepte kolayca taşınabilen, fazla yer kaplamayan modeller ilk tercihler arasında yer alır. Perfore kartvizitlik modelleri ise fazla yer kaplamayan yapıları ve kolay kullanımları ile kart sunumunda en çok kullanılan masaüstü modeller olarak dikkat çeker.

Masaüstü Kartvizitlik Nasıl Seçilir?

Masaüstü kartvizitlikler, çok sayıda kartvizitin belirli bir düzen içinde muhafazasını temin eden işlevselliğe sahiptir. Masaüstü kartvizitlik seçiminde; kullanım yeri, kartvizitliğin boyutu, muhafaza edeceği kart sayısı gibi detaylara dikkat etmek, kullanımından beklenen fayda için önem arz eder.

Kartvizit kutusu şeklinde dizayn edilmiş modeller, çalışma masası üzerinde rahat ve kolay ulaşılabilir bir kullanım sunar. Hem kapaklı hem de kapaksız kartvizit kutusu çeşitleri ile yüzlerce kartviziti belirli bir düzende muhafaza etmek mümkündür. Genellikle sert plastik malzemeler kullanılarak üretilen masaüstü kartvizitlikler düşme ve çarpma gibi etkilere karşı dayanıklıdır. 

Kartvizit albümü modelleri, çeşitli boyutlarda ve farklı sayıda kartviziti barındıracak şekilde imal edilir. Harf kılavuzuna sahip kartvizitlik modelleri, arama işleminde büyük kolaylık sağlar. Kartvizit albümleri, yapıları dolayısıyla elde veya evrak çantasında rahatlıkla taşınabilir. Plastik ve deri malzemeler kullanılarak üretilen albümler, uzun süre kullanım imkânı sunar.

Kartvizitlik Cüzdan

Kişisel kartvizit veya şirket kartvizitlerinin sunumu için kartvizitlik cüzdan modelleri de çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Belirli sayıda kartvizit taşıma kapasitesine sahip bu modeller, çantada ve özellikle cepte taşınmaya uygun şekilde üretilmektedir. İşlevsellik kadar görselliğin de ön planda olduğu kartvizitlik cüzdanlar, genellikle suni deri veya gerçek deri kullanılarak üretilir. Her zevke uygun olacak şekilde pek çok renge ve farklı tasarımlara sahip deri kartvizitlik cüzdanlar ile şık bir sunum elde edilir.

Kartvizit cüzdanları, fermuarlı, çıtçıtlı veya mıknatıslı kilit sistemleri sayesinde kartların güvenle taşınmasını sağlar. Ayrıca bu modeller ile sadece kartvizit muhafazası değil banka veya kredi kartlarının muhafazası da güvenle yapılabilir. Taşınmaya uygun ve fazla yer kaplamayan yapıları; çantada, ceket veya pantolon ceplerinde taşınmasını kolaylaştırır.

Metal Kartvizitlikler

Dayanıklılığın ön planda olduğu metal kartvizitlikler, şık görünümleri sayesinde, estetiği ön planda tutan kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Genellikle gümüş renkli ve hafif metaller kullanılarak üretilen kartvizitlikler, ergonomik yapıları sayesinde rahat taşınma ve kullanma imkânı sunar. Cep veya çanta içerisinde rahatça muhafaza edilebilen metal kartvizitlik modelleri, belirli sayıda kartvizit taşımaya imkân verir. Metal yüzeyine isim de yazılabilen metal kartvizitlik modelleri, kişisel kartvizitlik kullanımına önem verenlerin ilk tercihleri arasındadır. 

Kolay açılabilen mandal ve kilit sistemleri ile donatılan modeller güvenli bir kullanım arz eder. Metal kartvizitlik modelleri ile sadece kartvizit değil aynı zamanda banka veya kredi kartı taşımak da mümkündür. Metal dış gövdeleri sayesinde, banka kartlarının eğilerek zarar görmesini önleyen kartvizitlik modelleri, kart kullanıcıları tarafından özellikle tercih edilmektedir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kartvizitlikler

406 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 406 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?