Kendi kartvizitleriniz gibi iş ve özel yaşamınızda biriktirdiğiniz firma ve şahıs kartvizitlerini de düzenlemenin en ideal yolu olan kartvizitlikler farklı stil ve tasarımlarıyla hepsiburada.com kalitesi ve güvencesiyle ayağınıza geliyor.

Hepsiburada.com'da yer alan değişik malzemelerden üretilmiş, farklı şekil ve boyutlardaki kartvizitlik modelleri arasından seçiminizi yaparken kullanımınıza en uygun, kartvizitleri taşımanızı kolaylaştıran ve saklanmalarını düzenleyen işlevsel çözümler sunan kartvizit çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kartvizitlerinizi içine yerleştirerek her an yanınızda, çantanızda ya da cebinizde taşıyabileceğiniz kapaklı kartvizitlikler; farklı malzemeden üretilmiş tipleri ile kartvizitlerinizi kaybolmadan, zarar görmeden ve katlanmadan saklamanızı mümkün kılıyor. Üzerilerindeki isim, adres, telefon numarası ve e-mail adresi gibi önemli bilgiler nedeniyle biriktirilen firma ve şahıs kartvizitleri genellikle karışık bazen de çeşitli kategorilere ayrılarak çekmece, dolap ve masa üstlerinde saklanır. Defter şeklinde her bir plastik gözüne kartvizitler yerleştirilen kartvizitlik modelleri bu sabit kullanım için daha uygundur. İstenildiğinde çekmece ya da yanınıza alarak çantanızda tutabileceğiniz kartvizitlik çeşitleri arasından metal, deri görünümlü ya da desenli olanı seçebilirsiniz. Masa üstünde günlük yaşamınızda sıklıkla kullanıldığınız ve elinizin hemen altında olmasını istediğiniz kartvizitler için masa üstüne koyabileceğiniz dekoratif tasarımlı kartvizitlikler uygundur. Ayrı ayrı tutma kollarına takılan kartvizitlerdeki bilgileri yerlerinden hiç çıkarmadan da okuyabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com, kartvizitlikler denilince akla gelen pek çok değişik tasarım, görünüm ve boyut arasından kartvizitleri saklama şeklinize en çok uyacak olan ürünleri seçebilmenize olanak sağlıyor.

Kartvizitlikler

161 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Biggdesign
  2. MAS
  3. 2K Kaymaz
  4. Coccomell
  5. Bigpoint
  6. Serve
  7. Comix
  8. Kraf
  9. Liz
  10. Monatitti
  11. Durable
  12. Kw-Trio
  13. THK Design
  14. Coca-Cola
  15. DecoTown
  16. Eagle
  17. Mapi
  18. Nektar
  19. Noki
  20. Temat
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15431
BAŞA DÖN