Çok yönlü tasarımlarıyla trend çizgilere yön veren markalardan biri olan Keen, mevsimlerin renklerinden ilham alarak sıra dışı ürün serilerini ortaya çıkarıyor. Mevsimlerin ruhuna uygun olarak kanvas, deri ve kumaş malzemeler kullanılarak hazırlanan ayakkabılar, oluşturduğu rahatlık hissi dışında, çok yönlü özellikleriyle de ilgi topluyor. Şehir yaşamının farklı noktalarına anlam katan, çevreci modellerin mimarı Keen, doğa tutkunlarının gönlünü fethedecek yenilikçi outdoor modellerini sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Doğanın İçine Güvenle Adım Atmanız İçin Geliştirildi 

Karlı, yağmurlu hatta çamurlu arazi koşullarına tam uyum sağlaması için geliştirilen Keen outdoor ayakkabı modelleri, istenilen korumayı hafif tasarımlarda bulmanıza imkân tanıyor. Yetişkin ve çocuklar için hazırlanan outdoor ayakkabılar, klasik outdoor çizgileri yanı sıra markanın uzmanlıkları arasında bulunan iş ayakkabılarından da esintiler taşıyor. Tüm outdoor modellerinde su geçirmeyen ve nefes alan yüzey malzemeleri ve astarları kullanan marka, en zorlu iklim şartlarında istenen korumayı gerçekleştiriyor. Bilek ve taban kısımlarında kullanılan yenilikçi tasarımlar, ayağınızı kavrayıp adımlarınızın güvenli ve konforlu olmasını sağlıyor. Zorlu şartlarda kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan hafif yapılarıyla bütünlük oluşturan tasarım, uzun süreli kullanımlarda, bilek ve tabanlarda oluşan yorgunluğu azaltıyor. Arazi şartlarının öngörülemeyen doğasına karşı ekstra koruma sağlayan patentli Keen Protect burun koruması, parmaklarınızı çarpmalara ve darbelere karşı mükemmel şekilde koruyor. 

Estetik Yansımaları Doğayla Buluşturun

Klasik stilden spor stile kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Keen outdoor serisi, dilediğiniz ürüne kolayca ulaşmanıza destek oluyor. Çocukların renkli dünyalarına özel canlı tonların kullanıldığı modeller, giyimi pratik hale getiren tasarımlardan oluşuyor. Esnek malzemeler kullanılarak hazırlanan çocuk ürünleri, cırt cırt ve lastikli bağcıkları ile giymeyi kolaylaştırırken; kaymayı önleyen ve zemin tutuşunu artıran taban tasarımlarıyla da çocukların yere daha güvenle basmalarını sağlıyor. Kar botlarının dayanıklılığı ve gücü ile trekking ayakkabılarının hafif ve konforlu yapılarını bir araya getiren Keen outdoor serisi, arazi koşullarında bir ayakkabıdan beklenen her türlü korumayı kullanıcılarına fazlasıyla aktarıyor. Klasik çizme tarzından, yuvarlak hatlı sportif tasarımlara kadar her beğeniye uygun ürün seçeneği sunan marka, yenilikçi pek çok özelliği ayakkabılara aktararak stiliniz ne olursa olsun hep aynı konfora ulaşmanızı sağlıyor. 

Outdoor Heyecanını Her Mevsime Taşıyan Tasarımlar

Keen outdoor ayakkabı modelleri, ilk adımını atan bebeklerden macera tutkunu yetişkinlere kadar her nesle hitap ediyor. Arazi yaşamını sadece kış ile sınırlamayan Keen, ürünlerini her mevsim uygun şekilde dizayn ediyor. Outdoor bot ve trekking ayakkabılarda oluşturulan tüm özellikler, hazırlanan sandalet koleksiyonlarında da aynı konforu kullanıcılarına aktarıyor. Kullanıldığı mevsimin ruhuna uygun şekilde geliştirilen sandaletler, ayaklarınıza hareket özgürlüğü sağlayan ip ve hasır temalı malzemeler ile hazırlanıyor. Farklı taban kalınlıkları, renk seçenekleri gibi özellikleri taşıyan Keen sandalet modelleri, esnek yapılarının sunduğu konforla ayağınızda olduğunu unutturuyor. Sıcak günlerde kullanıma uygun hidrofobik astar ve yüzey malzemeleri, terlemeye bağlı oluşacak bakteri ve mantar gibi oluşumları önler. Anatomik olarak tasarlanan iç taban, ayağı destekleyen dış katmanla birlikte; sandaletlerin ıslak ve kuru zeminlerde kullanıma elverişli olmasına yardımcı oluyor.

Keen Yenilikleri

  • Sandalet, trekking ve kar botlarında uygulanan Keen Key-Tech uygulaması, topukların tabanda sabitlenerek burkulmalara karşı korunmasını sağlar.
  • Ayakkabıların burun bölümünde bulunan Keen Protect koruması, parmakların darbelere karşı korunmasına destek olur. 
  • Kışlık outdoor ayakkabı modelleri için kullanılan Cleansport NXT teknolojisi, uzun süreler giyildiğinde dahi ayakkabıların kuru kalmasını sağlayıp koku oluşumunun önüne geçer.
  • Soğuk havalar için hazırlanan ayakkabı tasarımları, sahip oldukları Keep Warm teknolojisi sayesinde çok düşük sıcaklıklarda bile gerekli ısı koruması oluşturur. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Keen Outdoor Ayakkabı Modelleri

.
Sandalet
Trekking Ayakkabısı
Günlük Ayakkabı
Bot
Dağ Botu
Çizme
Erkek
Erkek Çocuk
Kadın
Kız Çocuk
.
Ürün Tipi
Toplam 24 / 129 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22003663/keen