Dış ortam faaliyetleri için özel olarak geliştirilen Keen outdoor ayakkabı modelleri, aktiviteler sırasında yüksek konfor sunar. Kaliteyi işlevsellikle buluşturan dizaynların şıklığı, teknolojik ve ergonomik detayların sağladığı konforla birleşir. Dış mekân sporlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Keen outdoor ayakkabı tasarımları, maksimum koruma sağlayan yapısıyla öne çıkar. Genç, yetişkin her yaştan kullanıcının zevkine hitap eden stiller, konforun ve şıklığın vazgeçilmezleri arasında olmaya adaydır. Değişken hava ve zemin koşullarında gerçekleştirilen faaliyetleri kolaylaştıran ürünler, kullanıcıların hareket kabiliyetini artırır. Yenilikçi teknolojileri kalite, performans, şıklık ve konforla bir araya getiren marka, zengin çeşitliliğe sahip outdoor koleksiyonu ile beklentileri karşılar. Kullanıcılara ekstra rahatlık ve güven sunan ayakkabılar, zorlu koşullarda bile farklı aktiviteleri destekler. Kaliteli ve dayanıklı saya malzemeleri hem sağlam hem de ergonomik özellikli iç ve dış tabanlarla birleştikten sonra, modern teknolojiler eşliğinde şekillenir ve son halini alır. Modeller engebeli arazi, ıslak, kaygan, karlı veya buzlu zeminler gibi fazla efor gerektiren sahalarda kullanıcısına yüksek performans sunar. Adımlama dengesinin ve rahatlığın sağlanması bakımından da optimum konfor yaşatan Keen outdoor ayakkabı çeşitleri ile doğanın eşsiz güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Keen Outdoor Ayakkabı Çeşitleri

Sosyal organizasyonları destekleyen hizmet anlayışı ile öne çıkan Keen ayakkabı markası, global pazardaki geniş ağları, zengin ürün ve model çeşitliliği sayesinde birçok kullanıcının ihtiyacını karşılar. Keen erkek, kadın outdoor ayakkabı seçenekleri çağdaş çizgileri, yüksek kaliteye sahip materyalleri ve yenilikçi teknolojilerin buluştuğu seçkin bir konsept ortaya koyar. Bu sayede hem tarz sahibi hem de konfor beklentisi yüksek kullanıcıların takdirini kazanır. Doğa sporlarına karşı duyduğunuz tutkuyu, her adımda konfora dönüştüren Keen outdoor ayakkabı alternatifleri zengin renk, tasarım ve dizayn çeşitliliği ile stilinize eşlik eder. Soğuk hava koşullarına karşın her zaman hazırlıklı olunmasını sağlayan ürünler hem iş ortamında hem de günlük yaşamın pek çok alanında rahatlıkla giyilebilir. Tarzınızı yansıtan birçok stilin de tamamlayıcısı olan Keen outdoor bot ve ayakkabı tasarımları sayesinde zevkinizi ön plana çıkaran kombinler oluşturabilirsiniz. Tasarımlar kahverengi, siyah, haki, lacivert ve gri gibi sıklıkla tercih edilen renklerin yanı sıra kırmızı, beyaz, pembe, sarı ve mavi gibi canlı tonların da eşlik ettiği kontrast renk yelpazesiyle de göz doldurur. Bu sayede modanın trendlerini yansıtmak ve yaşam enerjisine vurgu yapmak isteyenler, kolayca seçim yapabilecekleri zengin bir konseptle karşılaşır. Yenilikçi ve işlevsel detaylara sahip alternatifler, kalite tercihlerinize uygun özellikleri bir araya getirir. Gardırobunuzun en özel bölümünde yer almayı hak eden outdoor ayakkabılar, dış mekân aktivitelerinizi farklı bir boyuta taşır. Aynı zamanda çalışma, okul ve gündelik hayatın çeşitli ortamlarında da öncelik vermek isteyeceğiniz outdoor stilleri, gittiğiniz ya da bulunduğunuz her yere konforu da beraberinizde götürmenizi sağlar. Modellerin rahatlığını maksimum performansla buluşturan, kauçuk dış taban dizaynı modellerin etkili performans göstermesine etki eder. Alt taban tasarımında, farklı kanal kısımları ve çok yönlü diş bölümleri yer alır. Alt tabanda uygulanan özel tasarım teknikleri, kullanıcıların gereksinim duyduğu pek çok aktiviteyi kolaylıkla gerçekleştirmesine imkân sunar. Ayrıca soğuk mevsimlerde vücudunuzun ısısını koruyan termal içlik çeşitleri sayesinde outdoor performansınıza ekstra konfor kazandırabilirsiniz. İlk olarak outdoor ve su aktiviteleri ile uğraşanlara özel ikonik sandalet tasarımıyla sektörde popülarite kazanan Keen, hem ürün hem de model çeşitliliğinin arttığını gösteren zengin bir yelpaze ortaya koyar. Dış mekân aktivitelerinin vazgeçilmezleri listesinde ön sıralarda yer alan Keen outdoor ayakkabı ve bot modelleri, tarz sahibi ve konfor tutkunu olanları memnun eder. Kadınların ve erkeklerin kalite, performans, özgünlük, sağlamlık, dayanıklılık ihtiyacını maksimum düzeyde karşılayan tasarımlar, tercihlerin şekillenmesi konusunda etkili olur.

Keen Outdoor Ayakkabı Özellikleri

Keen outdoor ayakkabı markası, inovatif tasarımlarıyla genişlettiği koleksiyonunda, modern teknoloji unsurlarını bir araya getirir. Terletmeyen, su geçirmez, ekstra yer tutuş gibi pek çok özelliği buluşturan modellerin yer aldığı ürün yelpazesi, kullanıcıların Keen outdoor ayakkabı seçimini kolaylaştırır. Keen Dry membran ile kaplanan ayakkabılar, nefes alabilen işlevsel yapısı sayesinde, ayaklarda oluşabilecek terlemelerin önüne geçer. Yağışlı havaların yanı sıra ıslak yüzeylerde de ekstra konfor yaşatan tasarımlar, su geçirmez ürün arayışında olanlar için oldukça idealdir. Sağlamlık ve dayanıklılık unsurlarının hakim olduğu modeller, uzun ömürlü ürün performansını destekler. Yenilikçi uygulamalar eşliğinde şekillenen tasarımlar, ayaklarda kötü kokuların oluşmasını engelleyen yapısıyla dikkat çeker. Antimikrobiyal malzemelerin kullanılmasına bağlı olarak keyifli bir deneyim yaşatan ayakkabılar, kullanıcıların üst düzey konfor beklentilerini de karşılamayı başarır. Ayrıca Keen outdoor ayakkabı çeşitlerinin ön kısmına yerleştirilen özel parmak koruyucu mekanizma, çarpma ya da darbe vakalarına karşı muhafazalı bir kullanım ortaya koyar. Böylece outdoor organizasyonlarını, enerjinizden ödün vermeden gerçekleştirebilir, hareket serbestliğinin eşsiz deneyimini yaşama fırsatı bulabilirsiniz. Modellerdeki adımlama performansını destekleyen köpük katmanlı iç taban teknolojisi, ayak tabanını ekstra rahatlatan, esnek bir yapı ortaya koyar. Ayrıca üç ayrı katmandan oluşan iç taban bölümü, soğuk havanın dışarıda tutulmasına, sıcak havanın ise içeriye alınmasına yardımcı olur. Karlı ve buzlu zeminlerde kaymayı önleyen özel üretim kauçuk taban teknolojisi, zorlu koşullarda rahat ve güvenli hareket etmeyi sağlar. Anatomik detaylara sahip Keen outdoor ayakkabı yorumları dikkate alındığında, tasarımlarının hem değişen hava ve zemin koşullarında optimum rahatlık sunduğu hem de ayak sağlığını önemli oranda desteklediği anlaşılır. Kaliteli markalar tarafından geliştirilen outdoor mont modelleri arasından tercih yaparken Keen ayakkabı tasarımına eşlik eden mükemmel kombinler oluşturabilirsiniz.

Keen Outdoor Ayakkabı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sektörün öncüsü ve lideri pozisyonunda yer alan Keen üretici ve dağıtıcı firma olarak oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başarır. Markanın öncelikli hedefi; amatör ya da profesyonel anlamda outdoor aktiviteleri ile uğraşanların, zorlu koşullarla baş etmesini sağlamaya yöneliktir. Keen aynı zamanda dış mekân faaliyetlerine ilgi duyanların ve tarzını yansıtmak isteyenlerin de tercihlerini şekillendiren özel bir koleksiyon sunar. Kadınlar ve erkekler için kalite, performans ve konfor odaklı geliştirilen tasarımlar, beklentilerin ötesinde özelliklerde üretilir. Modeller, günlük yaşamın birçok alanına uygun olup, çeşitli faaliyetlerin gerçekleşmesine imkân sunar. Yüksek kalite unsurlarını yeni nesil teknolojilerle harmanlayan Keen outdoor ayakkabı ve bot modelleri sayesinde çok yönlü bir deneyimle tanışabilirsiniz.

  • Keen.Zorb ve Keen.Cush teknolojilerinin birleşimiyle geliştirilen poliüretan ve hafızalı köpük iç taban sistemi sayesinde Keen outdoor ayakkabı modelleri; zorlu parkur, kampçılık, doğa yürüyüşü, dağcılık gibi pek çok aktivitenin maksimum konforla tamamlanmasına imkân sunar.
  • Çift iklimli taban sistemi için Keen.Dcr teknolojisi tercih edilerek tasarlanan Keen outdoor ayakkabı modelleri karlı, buzlu, ıslak, çamurlu ve kaygan gibi farklı özellikler taşıyan olumsuz zemin koşullarında maksimum yer tutuşu sağlar.
  • Zorlu aktiviteler sırasında darbe ve çarpma gibi çeşitli dış faktörlere karşı ayak parmaklarının korunması için patentli koruma teknolojisine sahip Keen outdoor ayakkabı modelleri tercih edebilir.
  • Keen.Warm Plus insülasyon mekanizmasını oluşturan üç katmanlı ısı yalıtım sistemi sayesinde ayak ısısının muhafaza edilmesine ve ekstra sıcaklık hissedilmesine olanak tanır.
  • Mantar ve bakteri oluşumunu önleyen Aegis Microbe Shield uygulamasına sahip tasarımlar, ayak kokusuna karşı antimikrobik bir yapı sergiler.
  • Ayak tabanını destekleyen ve koruyan Metatomical Footbed Design teknolojisi ile ön planda olan iç taban sistemi, maksimum denge ve rahatlık beklentilerini karşılar.

Keen Outdoor Ayakkabı Erkek Tasarımları

Doğa sporu yaparken her adımda konforu hissetmek için Keen outdoor ayakkabı erkek modelleri arasında, aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Günlük hayatta da kullanılabilen sneaker tasarımları sayesinde alışveriş, gezinti gibi sosyal aktivitelerde ayakların rahat etmesi mümkündür. Kalitesi ve sağlamlığı ile performansınızı artıran modeller, sevilen renk tonlarıyla da kıyafetinizle uyumlu seçimler yapmanıza imkân verir. Keen outdoor ayakkabı koleksiyonunu incelediğinizde ilgi duyduğunuz sportif aktivitelere uygun modeli bulmanız mümkündür. Dağcılık, hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline dönüştüyse, kaliteden ve rahatlıktan ödün vermeyen tasarımlara göz atabilirsiniz. Botların ergonomik yapıları ayak bileklerinizi sararken, aynı zamanda engebeli zeminlerde ihtiyacınız olan yastıklama desteğini, Keen outdoor bot çeşitlerinde de bulabilirsiniz. Böylelikle dağcılıkta hedeflediğiniz istikâmete emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Su geçirmezliği ile kullanıcıların memnuniyetini kazanan erkek Keen outdoor ayakkabı modellerinin yanı sıra farklı tasarımlar da mevcuttur. Günlük yaşamda kullanılan yürüyüş ayakkabılarının saya kısımlarında oluşturulan pencereli tasarımlar, sıcağın etkisini minimum seviyeye düşürür. Sıcak hava koşullarında vazgeçilmeziniz olmaya aday erkek sandalet modelleri de görülmeye değer seçeneklerdir. Outdoor yaşam tarzından ödün vermeyenlerin yanı sıra stil sahiplerine de sunulan sandaletler hem renk hem de tasarım detayları bakımından şık bir yelpazeye sahiptir. Füme, siyah, lacivert, mavi, kahverengi gibi tonlar giyim tarzınızı oluşturmaya yardımcı olur. Ayrıca yaz aylarında erkek sandalet tercihinizin yanı sıra terlik tasarımları da ayak konforunuza hitap eder. Erkek Keen outdoor ayakkabı çeşitlerinde Eco Anti-Odor teknolojisinin olması sayesinde doğal koku kontrolü sağlanır. Böylelikle terleyen ayaklarınızda oluşabilecek kokunun önlenerek çevreye yayılması engellenir.

Keen Outdoor Ayakkabı Kadın Seçenekleri

Dış mekân spor tutkunu kadınların beğenisine sunulan Keen outdoor ayakkabı modelleri ile zorlu zemin koşullarında rahatlığı yakalayabilirsiniz. İç ve dış tasarım detaylarıyla kalitesini gösteren seçenekler, outdoor spor giyim tarzında aradığınız şıklığı yakalamanıza imkân verir. Deri, kauçuk, sentetik kumaş gibi farklı materyallerin kullanıldığı Keen outdoor ayakkabı modelleri, yürüyüş sırasında ayaklarda oluşabilecek problemlerin önüne geçebilir. Böylelikle nefes alabilen, su geçirmezliği sağlayan ve uzun süreli kullanıma imkân sunan bir deneyimden yararlanabilirsiniz.

Soğuk ve yağışlı hava koşullarında tercih edilen Keen outdoor kadın bot modelleri hem giyip çıkarma kolaylığına hem de ayakları sıcak tutan termal iç yapıya sahiptir. Botlarda yer alan cırt cırt ve bağcık çeşitleri, tarzınıza göre seçim yapmanıza yardımcı olur. Kadın outdoor ayakkabı tasarımları arasında farklı bir model olarak göze çarpan ve özel bir materyal olan doğal keçeli bot, klasik görünümlü ürün tercihinize hitap eder. Yaz aylarında kullanımı keyif verecek bir alternatif de outdoor sandalet çeşitleridir. Krem, kırmızı, yeşil, lacivert gibi zengin renk yelpazesine sahip kadın outdoor spor modelleriyle konforlu yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz.

Keen Ayakkabı Markası Nerenin Malı?

Outdoor ayakkabı tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Keen ayakkabı, 2003 yılında Kaliforniya eyaletine bağlı olan Alameda şehrinde kuruldu. Rory Fuerst ve Martin Keen tarafından kurulan markanın merkezi ABD’nin Portland kentindedir.

Keen Outdoor Ayakkabı Modelleri Sıcak Tutar mı?

Keen outdoor ayakkabı modellerinde kullanılan materyaller ve tasarım özellikleri, ayakların ısınmasına imkân verir. Keen Warm teknolojisinde izolasyon sağlayan bambu malzemesinden yararlanılır. Ayaklardaki ısınmayı maksimum seviyeye çıkaran Keen Warm Plus özellikte ise üç katmanlı bir yapı mevcuttur.

Keen Outdoor Su Geçirir mi?

Doğa sporuyla uğraşanlar için önem taşıyan su geçirmezlik özelliği, outdoor ayakkabı markasındaki tasarımlarda Keen Dry tekniği olarak sunulur. Böylelikle nemin dışarıya atılmasıyla ayakların kuru kalması hedeflenir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Keen Outdoor Ayakkabı Modelleri

290 ürün listeleniyor
Salomon
Columbia
Merrell
The North Face
adidas
Jack Wolfskin
Helly Hansen
Skechers
Keen
Lumberjack
Kinetix
Scarpa
Lowa
Dolomite
Asolo
La Sportiva
Slazenger
Quiksilver
Vaneda
Salewa
Erkek
Kadın
Erkek Çocuk
Kız Çocuk
Trekking Ayakkabısı
Günlük Ayakkabı
Yürüyüş Ayakkabısı
Hiking Ayakkabısı
Sandalet
Bot
Kar Botu
Terlik
Dağ Botu
Nubuk Ayakkabı
Tırmanış Ayakkabısı
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Beden
Toplam 36 / 290 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?