Kinetix

1989 yılında kurulan ve 30 yılı aşkın tecrübesi ile ayakkabı ve giyim alanında kullanıcıların güvenini kazanmayı başaran Kinetix, fiyat performans ürünleri ile bu alanda oldukça yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır. Son derece dinamik görünümü ve kullanımı esnasında sağladığı esneklik duygusu ile kullanıcıların ilgisini çeken Kinetix, bu alanda üretmiş olduğu ayakkabılar ile birçok farklı türden kullanıcının taleplerine karşılık verebilecek nitelikte çeşitlilik göstermektedir. Bu anlamda, yediden yetmişe herkesin kullanımına uygun ayakkabı modelleri ve çeşitli renk seçenekleri sunduğunu söylemek mümkündür. Doğru ayakkabı tercihi, vücudun duruşunu uygun çizgide tutarak çeşitli sağlık problemlerinden kaçınmayı da mümkün hale getirmektedir. Yanlış ayakkabı, postür bozukluğuna yol açarak kişilerin aklına hiç gelmeyecek rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Yanlış ayakkabının uzun süreli kullanımı ise tedavi sürecini meşakkatli hale getirebilmekte, kişileri ne yazık ki zor durumlara sokabilmektedir. Bu nedenle ayakkabı tercihini özenli bir şekilde gerçekleştirmekte fayda vardır.

Tercih edilecek ayakkabının hangi alanda kullanılacağı net bir şekilde belirlendikten sonra ayakkabı tercihinde bulunulabilir. Buna uygun olarak Kinetix’te ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürünle karşılaşmanız mümkündür. Kinetix sayesinde ihtiyacınız olan ürünlere uygun fiyatlar üzerinden ulaşabilir, konforlu bir kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Kinetix, ayakkabının yanı sıra spor malzemeleri alanında da birçok farklı ürün ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Oldukça kullanışlı spor çantaları ve farklı spor malzemeleri ile hem fonksiyonel özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekmekte, hem de şık görünümleri ile dikkatleri üzerlerine çekmektedir. Bütün bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda Kinetix ürünleri, kullanıcıların gözünde oldukça çekici seçenekler arasında yer almaktadır. Çeşitli renk ve model seçenekleri arasında göz gezdirerek dilerseniz siz de size uygun olan Kinetix ürünlerine ulaşabilir, konforlu bir kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Kinetix ile Sınır Tanımayın

Spor yaparken ya da günlük kullanımda kullanılacak ayakkabının tercihi, özenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Kullanılacak ayakkabı, vücudun duruşunu belirleyecek nitelikte olup yanlış ayakkabı tercihi uzun süreli kullanımda çeşitli sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bunun yanında, spor yapmak için kullanılan ayakkabıların yeterince konforlu olmaması kişileri spor yapmaktan keyif almalarını engelleyebilmektedir. Bu nedenle konforlu ve ayağı bütünüyle saran bir ayakkabının kullanılması oldukça önemlidir. Ayakkabı tercihi yaparken kullanıcılar güven içerisinde Kinetix’e başvurabilmektedirler. Kinetix, ürettiği ayakkabılar ile birçok kullanıcının beğenisini kazanmakta, oldukça şık ve rahat tasarımları ile bu alanda sıklıkla adından söz ettirmektedir. Kinetix spor ayakkabı modelleri ile dilediğiniz şekilde egzersiz yapabilir, günlük kullanımda konforu yakalayabilirsiniz. Özellikle uzun süre ayakta çalışan kişiler ya da genel olarak günün büyük çoğunluğunu ayakta geçirmek durumunda kalanlar, ayakkabı tercihinde bulunurken çok daha dikkatli olabilmektedirler. Bu anlamda, ayakkabı tercihinde bulunurken bütün bu koşulları kriter olarak belirlemekte ve buna uygun biçimde alışveriş gerçekleştirmekte fayda vardır. Buna uygun yapılan tercihlerde kullanıcılar rahat biçimde ayakkabı kullanımı gerçekleştirerek günü konfor içerisinde geçirebilmektedirler. Bu da kişilerin yaptıkları işlerde sınır tanımadan diledikleri gibi hareket etmelerine imkân sağlamaktadır.

Spor yaparken en çok şikâyet edilen konulardan biri de ayakkabının vurması ya da sıkması olabilmektedir. Bu gibi durumlarda, spor yapmak aslında yeterince yormamış olmasına rağmen kişiler egzersizlerini yarıda kesebilmektedirler. Bunun yanında, rekabete dayalı sporlarda, örneğin futbol oynarken, ayakkabının konforlu olması rekabeti etkileyebilmekte, sporcunun performansını doğrudan şekillendirebilmektedir. Bu nedenle özellikle profesyonel sporcuların ayakkabı tercihlerini özenli bir şekilde yapmaları gerekmektedir. Doğru ayakkabı seçimi neticesinde kişilerin performanslarında gözle görülebilir şekilde bir artış meydana gelebilir. Bu nedenle, kişilerin kendi sınırlarını zorlayabilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için ayakkabı tercihlerini özenli bir şekilde gerçekleştirmelerinde fayda vardır. Bu çerçevede tercih edilecek Kinetix krampon ya da Kinetix halı saha ayakkabıları özenli bir şekilde belirlenmelidir. Ayakkabının kişinin bütünüyle kişinin ayağını sardığından emin olmak gerekir. Özellikle çocuklar için ayakkabı alışverişi yaparken ebeveynler, ayakkabıyı çocuğun ayak numarasından büyük almayı tercih edebilmektedirler. Bu gibi durumlarda ayağın şeklinde bozulmalar ya da duruş bozuklukları meydana gelebilmektedir. Bunun yanı sıra, oynadığı oyunlarda çocuğun performansı düşebilmekte, bu durum çocuğun rekabet duygusu üzerinde olumsuz bir etkiye sebep olabilmektedir. Haksız rekabetin neden olacağı yılgınlık hali çocuk üzerinde kalıcı bir etki bırakabilmektedir. Bu nedenle tercih edilecek ayakkabının özenli ve uygun biçimde belirlenmesi oldukça önemlidir.

Kinetix ile Şıklığı Yakalayın

Kinetix markalı ürünler, konforlu kullanımlarının yanı sıra, şık tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadırlar. Kinetix markalı ürünler, yalnızca spor ayakkabısı modelleri ile sınırlı değildir. Bunun yanında, mont, çanta ve diğer modellerdeki ayakkabılar da Kinetix’in piyasaya sürdüğü ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin konforu yanında şıklığı da onları çekici kılan unsurlar arasında yer almaktadır. Örneğin; soğuk kış günlerinde giymek üzere tercih edeceğiniz botlar, hem konforlu yapısı sayesinde sizi soğuktan korur, hem de şık görünümü ile kombinlerinizi tamamlamanıza imkân sağlar. Birçok farklı renk ve model seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkan giyim ürünleri arasından sizin zevklerinize hitap edebilecek türde bir ürüne rastlamanız yüksek ölçüde olasıdır. Bunlar arasında yer alan montlar, soğuk mevsimleri rahatlıkla atlatmanıza imkân sağlar ve farklı renk seçenekleri sayesinde kişilerin tarzlarını ve kişiliklerini yansıtmalarına olanak tanır. Montlar, sağladığı rahat hareket imkânı ile sosyal yaşamda kendinizi daha rahat hissetmenize imkân tanırken çeşitli renk seçenekleri ile kendinizi sözsüz iletişimde özgürce ifade edebilmenize olanak tanımaktadır. Sportif görünüme sahip şişme Kinetix montlar ile sosyal çevrenize, enerjik bir kişiliğe sahip olduğunuza yönelik bir mesaj bırakabilir, renk ve desen seçenekleri ile bu sosyal mesajı detaylandırabilirsiniz.

Kinetix, çeşitli aksesuarlar ile de kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bunlar arasında eldiven ve çantalar yer alabilir. Çantalar, çoğunlukla sporcular tarafından tercih edilmekte, bunun yanında model seçenekleri doğrultusunda günlük yaşamda da tercih edilebilmektedir. Sırt çantaları çoğunlukla öğrenciler tarafından tercih edilmekte, okul çantası olarak kullanılabilmektedir. Uygun fiyatları ve sağlam yapısı nedeniyle Kinetix sırt çantası, çoğunlukla okul çantası arayan kullanıcıların nihai tercihleri arasında yer almaktadır. Çeşitli modellerde ve renklerde çantalara rastlamak mümkündür. Bunlar arasında çapraz modeller rağbet görebilmektedir. Çantanın kayışlarının yumuşak yapısı çantayı kullanan kişinin cildinde herhangi bir tahrişin meydana gelmesini engellerken çantaların denge merkezlerinin başarılı bir şekilde tasarlanması kişilerin duruş bozukluğu yaşamasını da engelleyebilmektedir. Bu anlamda, kişilerin tarzlarını yansıtacak ürünü gönül rahatlığıyla tercih etmeleri mümkün hale gelmektedir. Kullanıcıların, tarzlarını yansıtacak ürünler kullanmaları ve kendilerini başarılı bir şekilde ifade edebilmeleri, sosyal yaşamlarını önemli ölçüde etkileyecektir. Kişiler, rahat hissettikleri kıyafetler içerisindeyken kendilerini daha iyi ifade edebilme ve daha girişken olma eğiliminde olabilmektedirler. Kinetix ise kişilerin kendilerini en doğru biçimde ifade edebileceği giyim malzemelerine ve aksesuarlara ulaşmalarına imkân sağlamaktadır. Geniş seçenek yelpazesi arasından sizin için en uygun olan ürünü kolaylıkla belirlemeniz mümkündür.

Kinetix ile Sağlığınızdan Ödün Vermeyin

Ayak sağlığının bütün vücut sağlığını etkilediği günümüzde bilinen bir gerçektir. Yanlış ayakkabı tercihinin neden olduğu postür bozuklukları, geri döndürülmesi zor sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Kullanıcılar, çoğunlukla yaşadıkları rahatsızlıklarının yanlış ayakkabı tercihinden kaynaklandığını fark edemeyebilirler. Yaşanılan sırt ve boyun ağrıları ya da sürekli bozuk bir duruşa sahip olmaktan kaynaklı geçmeyen baş ağrıları, hatalı ayakkabı tercihinden kaynaklanabilmektedir. Bu tür rahatsızlıkların önüne geçebilmek için ayakkabı tercihini özenli bir şekilde gerçekleştirmekte fayda vardır. Öncelikli olarak kullanılacak ayakkabının bütünüyle ayağı kavraması gerekir. Ayakkabıda kalan boşluklar zaman içerisinde ağırlığın bir noktaya verilmesine, bu da ayakkabı tabanının kaymasına neden olabilir. Tabanda meydana gelen bu kayma duruşunuzu bütünüyle etkileyecektir. Örneğin; zaman içerisinde içe doğru kayan ayakkabı tabanları, vücut ağırlığınızı ayaklarınızın dışına doğru vermenize neden olabilir. Bu da, ayakkabıyı giymediğiniz durumlarda bile duruşunuzun bozuk olmasına sebep olur. Tedavi süreci ise zor ve zahmetli olabilmektedir. Bunun yanında ayakkabının ayak numaranızdan küçük olmamasına da özen göstermeniz gerekir. Küçük numaralı ayakkabılar hem vurma yaparak cildinizde deformasyon meydana gelmesine sebep olabilir, hem de ayak kemiklerinizin sıkışması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Ayak numaranızdan küçük olan ayakkabılar, ayaklarınızın uzun saatler dar bir alanda yer almasına neden olmakta, bu da ayak sinirlerinin sıkışmasına sebep olabilmektedir. Vücudun birçok farklı bölgesiyle bağlantılı olan bu sinirler, dar ayakkabı kullanımı ile birlikte istenmeyen sağlık sorunlarına kapı aralayabilmektedirler. Bu nedenle ayakkabıların ayak numaranıza uygun olduğundan ve konforlu bir kullanım sağladığından emin olmanızda fayda vardır. Kinetix’in geniş seçenek yelpazesi sayesinde ayağınıza uygun gelen ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayakkabı tercihi söz konusu olduğunda tek kriterin ayakkabı numarası olduğunu söylemek elbette mümkün değildir. Bununla birlikte, amacına uygun ayakkabı tercih edilmesinde fayda vardır. Örneğin; profesyonel sporlarla ilgilenen kullanıcıların bu sporlara uygun ayakkabılar edinmeleri gerekebilir. Basketbol gibi fazlasıyla zıplamayı gerektiren bir spor için tercih edilmesi gereken ayakkabı özel olarak tasarlanmış olmalıdır. Bunun için Kinetix basketbol ayakkabısı modellerine gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. Koşu için tercih edeceğiniz ayakkabıların tabanlarının daha yumuşak bir yapıya sahip olmasında fayda vardır. Bunu için üretilmiş koşu ayakkabıları ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte bir tasarıma sahiptir. Tatil beldelerinde kullanmak üzere Kinetix terlik modelleri de kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bunlar arasından sizin için en uygun modeli belirleyerek güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kinetix ile Sosyal Yaşamınızı Keyifli Hale Getirin

Rahatsız ayakkabılar ve rahatsız giyim malzemeler çoğunlukla dışarıda geçirdiğimiz zamanı keyifsiz hale getirmekte, insanlar ile olan ilişkilerimizi de olumsuz hale getirmektedir. Kişiler bu rahatsızlık ve huzursuzluk halinden bir an önce kurtulmak için evlerine dönmek istemekte, bu nedenle sosyal yaşamlarından feragat etmek durumunda kalmaktadırlar. Evde olmayı daha çok sevdiğini söyleyen insanların bir kısmı, henüz bu sorunu saptamamış olsalar da kıyafetlerinin ve ayakkabılarının rahatsızlığından muzdarip olabilirler. Bu sorunun üstesinden gelmek ise uygun ayakkabı ve kıyafet tercihleriyle mümkündür. Bu sayede, kendilerini rahat hisseden insanlar, sosyal hayatta daha girişken olabilmekte, sevdikleri ile daha fazla zaman geçirebilmektedirler. Buna benzer durumlarda, kişiler çoğunlukla içe kapanık kişiliklerinin oturmuş bir karakter özelliği olduğunu düşünebilirler. Ancak dışarıda geçirilen zamandan keyif alınmamasının nedenleri soruşturulduğunda kişiler, ayakkabılarının ya da kıyafetlerinin içinde rahat hissetmediklerini saptayabilmektedirler. Bu rahatsızlık sebebiyle kendilerini bir an önce evlerinin konforuna teslim etmek isteyen kişiler, sosyal yaşamlarından ne yazık ki mahrum kalabilmektedirler. Bu meseleye ilişkin problem ile karşılaşmamak için kıyafet ve ayakkabı tercihlerini özenli bir biçimde gerçekleştirmekte fayda vardır. Bu sayede dışarıda geçirdiğiniz süreden keyif alabilir, sosyal çevreniz ile olan bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Sosyal yaşamı keyifli kılan unsurlardan biri de kişilerin kendilerini rahatça ifade edebildikleri kıyafet ve aksesuarlardır. Kinetix, her bütçeye hitap edecek ürünleri ile kişilerin kendilerini rahatça ifade etmelerine imkân sağlamaktadır. Çeşitli modellerdeki tişörtleri, montları ve ayakkabıları ile kullanıcılar kendilerine en çok hitap eden seçeneklere ulaşabilmektedirler. Bu sayede, sosyal çevrelerinde başarılı bir benlik sunumu gerçekleştiren kişiler, sosyal hayata katılma konusunda daha istekli davranabilmektedirler. Ek olarak, çeşitli spor dallarına uygun ayakkabı modelleri ile kişilerin spor etkinliklerinden daha fazla keyif almalarına imkân sağlayan Kinetix, çeşitli hobilerin ve buna bağlı olarak yeni sosyal çevrelerin de önünü açabilmektedir. Kinetix ayakkabı modelleri birçok farklı etkinliğe imkân sağlayacak şekilde çeşitlilik göstermektedir. Kinetix halı saha ayakkabısı, kişilerin futbola olan ilgilerini beslerken Kinetix yürüyüş ayakkabısı modelleri, kullanıcıları düzenli yürüyüş yapmaya ve açık havada vakit geçirmeye teşvik edebilmektedir. Uygun ürün fiyatlandırmaları da bu ürünleri her kullanıcının ulaşabileceği bir noktaya taşımaktadır; bu çerçevede Kinetix oldukça kullanıcı dostu bir karakter sergilemektedir. Bu anlamda, Kinetix ürünlerinin çeşitliliğinin ve her bütçeye hitap edebilecek nitelikteki fiyatlandırma politikalarının, kişilerin sosyal yaşamlarını olumlu anlamda etkilediğini söylemek mümkündür. Kinetix’te her ilgiye uygun bir ürün seçeneği ile karşılaşmak mümkündür.

Her Bütçeye Uygun Kinetix Ürünleri

Kinetix, her bütçeye uygun fiyatlandırmaları ile birçok kullanıcının öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Kaliteli ürünleri, uygun fiyatlar ile görücüye çıkararak tam anlamıyla fiyat performans ürünlerine erişmemizi sağlayan Kinetix, izlediği bu fiyatlandırma politikası ile kullanıcı dostu firmalar arasında yer almaktadır. 50 yılı aşkın tecrübesi ile ürünlerinin kalitesinden sıklıkla söz ettiren Kinetix, bu ürünlere herkesin ulaşabilmesinin önünü açmaktadır. Daha önce de ifade edildiği gibi, ayak sağlığı sanıldığından çok daha önemli bir sağlık sürecine işaret etmektedir. Bu nedenle doğru ayakkabı tercihi oldukça elzem olabilmektedir. Kişilerin kendileri için en uygun ayakkabılara erişmeleri Kinetix ile mümkündür. Ayakkabı alışverişi yaparken önceliklerinizi belirlemenizde ve buna uygun hareket etmenizde fayda vardır. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürüne kısa sürede uygun fiyattan ulaşmanız mümkündür. Bu çerçevede, öncelikle ayakkabıyı ne amaçla kullanacağınızı belirlemenizde fayda vardır. Örneğin; koşuya çıkarken giymek üzere bir spor ayakkabısına ihtiyaç duyuyorsanız, buna uygun olarak tabanı elastik ayakkabı modellerine yönelmeniz gerekebilir. Bununla birlikte, ayakkabınızı hangi mevsimde giymeyi tercih edeceğiniz de önemli bir kriter olarak karşımıza çıkar. Eğer yaz aylarında kullanmak üzere bir ayakkabıya ihtiyaç duyuyorsanız buna uygun olarak hava aldıran özelliğe sahip bez ayakkabılara yönelmenizde fayda vardır.

Mevsim koşulları göz önünde bulundurulduğunda birçok kriter ayakkabı seçiminde önemli ölçüde rol oynamaya başlamaktadır. Örneğin; ayakkabının bezden mi yoksa deriden mi olacağı mevsim koşulları doğrultusunda şekillenecektir. Buna uygun olarak kış aylarında deri malzemeden elde edilen ayakkabılar rağbet görürken, yaz aylarında bez ayakkabılar sıklıkla tercih edilmektedir. Renk seçenekleri de mevsim koşulları etrafında şekillenebilir. Örneğin; yaz aylarında sıklıkla tercih edilen renk seçenekleri arasında beyaz ya da genel olarak açık tonlar yer alırken kış aylarında daha ziyade koyu tonlar tercih edilmektedir. Koyu tonlar kış aylarında güneş ışınlarını içine hapsederek ısınmaya yardımcı olurken açık tonlardaki renkler yaz aylarında daha ferah bir kullanıma imkân sağlamaktadır. Buna göre, uygun gördüğünüz şekilde kriterlerinizi belirleyebilir, kendinize en uygun olan Kinetix ayakkabı modeline rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kriterlerinizi kolaylıkla daraltabilmek için sitemizin sunduğu imkânlardan faydalanabilir, model ve renk seçeneklerini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Bu şekilde listelediğiniz ürünler arasında bir fiyat karşılaştırması yaparak bütçeniz için en uygun olan ürünü belirleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürüne kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Çeşitli seçenekteki Kinetix ürünlerine göz atmak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilir, sitemiz üzerinden hızlı, kolay ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

1- Kinetix Ürünleri Hangi Malzemelerden Üretilir?

Kinetix ürünlerinin üretiminde kullanılan malzemeler, ürünün niteliğine göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

2- Kinetix Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Temizlik ve bakım işlemleri, ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Ürün üzerinde yer alan talimatları izlemenizde fayda vardır.

3- Kinetix Ürünleri Dayanıklı mıdır?

Kinetix, ürünlerinin dayanıklı yapısı ile kullanıcı memnuniyetini kazanmış bir firmadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kinetix

6.508 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Yurt Dışından Ürünler
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Başa dön