Koli Kalemi

Karton, plastik ve cam gibi yüzeyler üzerine yazı yazmak için üretilen ve kalıcı mürekkep detayına sahip olan kalemlere koli kalemi adı verilir. Özellikle kolileri işaretlemek amacıyla kullanıldığı için bu ismi alır. Mürekkebin tutunmasının zor olduğu yüzeyler için tasarlanan kalemler, Marker kalem olarak da bilinir. Mukavva ve karton gibi zor zeminler üzerine koli kalemiyle yazılanlar, birçok kez suya maruz kalsa bile silinmeden kalır. Koli kalemleri ilaç dağıtım depolarında, eşya taşıma işlemlerinde, kolilerle yapılan ürün sevkiyatlarında, ofis ve okullarda kullanılır. Kalemler uç kalınlıkları ve mürekkep renkleri farklı olarak tasarlanır. Kategoride yer alan ve cazip fiyat seçenekleri sunan koli kalemleri, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlerden oluşur.

Koli Kalemi Modelleri Nelerdir?

Ünlü kırtasiye ve kalem markaları tarafından üretilen koli kalemleri, farklı model özelliklerine sahiptir. Kalemler, uç kalınlıklarına ve biçimlerine göre çeşitlilik gösterir. Kesik uçlu, yuvarlak uçlu, ince ve kalın uçlu koli kalemleri vardır. Farklı uç özellikleriyle tasarlanan kalemleri, ihtiyacınız olan yerlerde kullanabilirsiniz. Kesik uçlu olarak üretilen kalemlerle hem kalın hem de ince yazılar yazmanız mümkündür. Sadece kalın yazmaya ihtiyacınız varsa yuvarlak uçlu koli kalemlerini tercih edebilirsiniz. Ürünlerin standart uç kalınlığı, 1,5 mm ile 3 mm arasında değişir.

Ofis işlerinde, okulda resim ve el becerisi derslerinde, tüm eşya taşıma faaliyetlerinde kullanılan koli kalemlerini uç, renk, mürekkep ve işlevsel özelliklerine dikkat ederek alabilirsiniz. Kullan at formunda tasarlanan kelemler mürekkebi bitince atılır. Bir de mürekkebi bitince tekrar doldurulan koli kalemi modelleri vardır. Mürekkep doldurulan kaliteli modelleri tercih ederseniz uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Koli kalemi mürekkeplerini kolayca temin edebilirsiniz.

Koli Kalemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı uç ölçüleri ile üretilen koli kalemlerinin içerisinde flipchart kalemler de yer alır. İnce yapılı özel kağıtlara yazmaya ve çizim yapmaya yarayan flipchart kalemler, arka sayfaya geçmeyen mürekkep özelliğine sahiptir. İncecik flipchart kâğıtlar üzerine rahatça yazma ve çizim yapma şansı tanır. Koli kalemlerinin mürekkepleri, dağılıp etrafa bulaşmadığı gibi hızlıca kurur. Aynı zamanda suya ve güneşe karşı dayanıklı olduğu için kalıcıdır. Kaliteli kapaklarla tasarlanın ürünler, kapakları açıldığında yazmaya hazır konumda olur.

Bazı markaların koli kalemi modelleri, kapakları 6 hafta boyunca açık kalsa bile yazma özelliğini kaybetmeden kullanılabilir. Kesik ya da yuvarlak uçlu koli kalemlerini tekli ürün olarak alabileceğiniz gibi çoklu paketler hâlinde de alabilirsiniz. Çoklu ürün paketleri daha ekonomik koli kalemi fiyatları sunar. Tekrar doldurulan kalemler de uzun vadede daha ekonomik ürünler olmayı başarır. Siyah, mavi, kırmızı, yeşil, mor gibi renk alternatifleriyle üretilen kalemleri ihtiyacınız olan alanlarda kullanabilirsiniz.

Koli Kalemleri Nerelerde Kullanılır?

Koli kalemleri kâğıt, mukavva, karton, plastik ve cam yüzeylere yazmak için kullanılır. En yaygın kullanım alanlarından birisi eşya ve kutulanmış ürün taşımacılığıdır. Taşınırken evinizde hazırladığınız eşya kolilerinin üzerine belirleyici notlar yazmanızı sağlar. Kargo şirketleri tarafından da sıklıkla tercih edilen kalemlerdir. Marketlere yapılan kutulanmış ürün gönderimleri için koli kalemlerinden yardım alınır.

Koli kalemleri okullar, ofisler ve iş yerlerinde de kullanılır. El becerisi ve yaratıcılık derslerinde mukavva kutuları boyamak ya da üzerlerine çizimler yapmak isterseniz koli kalemlerinden faydalanabilirsiniz. Farklı renk ve uç kalınlığı seçeneği sunan kalemleri, ofis çalışmalarında da değerlendirebilirsiniz. İş yerinizde, karton kutularla yapılan evrak, belge ve doküman arşivlerinde koli kalemi ile işaretleme yaparsanız, aradığınız belgeleri kolayca bulabilir ve zaman kaybetmezsiniz. Kategoride sunulan ve ünlü markalarca üretilen koli kalemi seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Koli Kalemleri

544 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 544 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/15223