Spor branşlarından hem keyifli hem de sakatlanmalara en çok yol açan Uzak Doğu sporlarını yapıyorsanız, amatör ya da profesyonel olarak yaptığınız antrenmanlarınız ya da maçlarınız sırasında sakatlanmanızı önleyecek koruyucular, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat aralıklarında hepsiburada.com kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Uzak Doğu sporlarından  Taekvando, Eskrim, Muay Thai, Judo gibi sporlar fiziksel mücadele temeline dayandığı için fiziksel koruma da gerektirir. Burada bulacağınız ürünler gereken korumayı sağlayabilmeniz için özel olarak seçildi. Bulacağınız koruyucular hem silahlı yapılan Uzak Doğu sporlarının hem de çıplak el ve ayak kullanılarak yani silahsız olarak yapılan sporların neden olacağı sakatlanmalardan ve yaralanmalardan korunmanıza yardımcı olacak.

Boks gibi sporlarda kullanabileceğiniz  kuki, eldiven gibi seçenekler ise vazgeçilmez koruyucularınızdır. Çalışma sırasında olmasa da maç sırasında kullanacağınız dişlikler, dişlerinizi kırılma olasılığından kurtaracak. Bu gibi darbe alabileceğiniz sporlarda fiziksel hasarı minimize edeceksiniz. Dirseklik, dizlik gibi bilindik koruyucuların yanı sıra kaval kemiği, kol kemiği gibi hassas kemiklerinizin bulunduğu bölgeleriniz için alacağınız koruyucularla da darbelerden korunabileceksiniz. Yeni teknoloji elektronik göğüs koruyucuları tercih edebilecek ve deneyimleyebileceksiniz. Değişik tarz ve renkte, her spor dalı için ayrı seçenekte koruyucu kask, kogi, ayak - ayaküstü koruyucu, ayak botu gibi koruyucu ürünlere hepsiburada.com'un size sunduğu özel fiyatlarla sahip olacaksınız. Sizin için seçtiklerimiz kısmına  göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Koruyucu Ekipmanlar

116 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Do-Smai
  2. Wildlebend
  3. Cyclone
  4. Daedo
  5. Adidas
  6. Everlast
  7. Green Hill
  8. WhiteFace
  9. Busso
  10. Excalibur
  11. Yuko
  12. Avessa
  13. BlueZen
  14. Sportive
  15. Top Ten
  16. Dragon
  17. Fox 40
  18. Jingpai
  19. Leyaton
  20. Limar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19274
BAŞA DÖN