Gün içinde gerçekleşen bilgi akışına zihinsel mânâda uyum sağlamak, her zaman mümkün olmazken, çeşitli kırtasiye ürünleri, bu bilgi akışı arasından seçilen önemli verilerin kalıcı hâle getirilmesinde önemli rol oynuyor. Farklı renkte, boyutta ve yapıda üretilen küp not kâğıtları, çok amaçlı kullanıma uygunluk gösterirken, gerekli görülen ya da anımsanması gereken verilerin not alınmasında değerlendiriliyor. Tükenmez ve kurşun kalemle kullanılabilen ürünler, ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olmayı başarıyor.

Kimi zaman önemli bir telefon görüşmesi sırasında verilen adresin not edildiği bir yardımcı kimi zamansa alışveriş listesi görevi gören küp not kâğıtları, tercih edilecek modele göre beyazın sadeliğini yansıtabilirken, bazı üreticilerin ortaya koyduğu neon renklerle donatılan kâğıtlar da dikkat çekici bir form kazanıyor. Yalnızca renkleriyle değil; boyutları ve yapısal farklılıklarıyla da kullanıcılar için sayısız seçenek oluşturan not kâğıtları, kâğıtların düzenli ve bir arada durmasını sağlayan notluklarla birlikte gelebildikleri gibi notluk bulundurmayan yapışkanlı not kâğıtları da kullanıcılarla buluşuyor. Klasik formda üretilen küp not kâğıtları, anımsatıcı görevlerinin yanında yaratıcı yönü bulunan kişilerin zihinlerinde oluşturdukları sanatsal ya da bilimsel verilere de ev sahipliği yapabiliyor. Arka kısımları yapışkanlı formda geliştirilen not kâğıtları ise genellikle çalışanların; toplantı, organizasyon ve benzeri, önceden planlı zaman takvimlerini sıklıkla görebilecekleri alanlarda bulundurmalarında yardımcı oluyor. Örneğin, çok sayıda evrak ile çalışan ve aldığı kısa notları bulmakta zorluk çeken kullanıcılar, arkası yapışkanlı küp not kâğıtlarını bilgisayar monitörü, masa üzeri veya panoya kolayca yapıştırabiliyor. Doğrudan kâğıt asma panosu kullanan ve yapışkanlı kâğıtlardan ziyade klasik formdaki küp not kâğıtlarından destek almak arzusundakiler ise ilgili kâğıtları ofis tipi raptiyelerle mantar panolara kolayca asabiliyor.

Profesyonel iş yaşantısı ve ev içi kullanımlarda değerlendirilebilecek küp not kâğıtları, aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını göstermeleri ve eğlenceli zaman geçirmeleri için eşsiz ürünler arasında yer alıyor. Çocukların resim yapmaları, rastgele karalamalar gerçekleştirmeleri ve kısa hikayeler yazmaları gibi pek çok faaliyette kullanılabilen ürünler, çizgi film meraklısı küçüklerin, kendi kısa çizgi filmlerini yapabilmelerine de fırsat tanıyor. Zira belirli sayıda kâğıt yaprağına çizilen birbirine yakın görseller, kâğıt yapraklarının hızlıca sıralanmasıyla hareketli gibi görünerek çocukların ilgisini çekebiliyor.

Küp Not Kağıdı Fiyatları

Farklı amaçlarla değerlendirilebilecek işlevsel küp not kâğıtları içerisinde dekoratif yönü ağır basan modeller de bulunuyor. Çok sayıda değişik deseni üzerinde bulunduran ve her güne farklı bir not kâğıdının kullanılabilmesini mümkün kılan ürünler, iş yaşantısının daha renkli olmasına zemin hazırlıyor. Öte yandan bazı markalar tarafından ortaya konan not kâğıtları, çeşitli çizgi film karakterleri ya da modern iletişim aygıtlarında yer alan emojilerle ayrı bir renk kazanıyor. Özellikle çalışma masasına renk ve hareket kazandırmayı arzu edenlerin yöneldikleri ürünler, büyükler kadar küçüklere de hitap ediyor.

Birbirinden farklı boyut, renk, yaprak sayısı ve yapıdaki küp not kâğıdı fiyatları, tüm bu değişkenlere göre çeşitlilik gösteriyor. Klasik formdaki ve arka kısmında yapışkan olmayan küp not kâğıtları erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılırken, arka kısmı yapışkanlı yapıdakiler, biraz daha farklı fiyatlarda yer alıyor. Çok sayıda farklı desene sahip not kâğıtlarını bir arada sunan ürünler, her iki gruptan daha ayrı bir fiyat bandında bulunuyor.

Gereksinimlerini doğru şekilde belirleyen herkes için sayısız seçeneğe sahip olan ürünler, günlük yaşamı ve iş hayatını olumlu yönde etkilerken, unutulması muhtemel verilerin daima anımsanmasına katkı veriyor. Başarılı tasarımı ve işlevsellik noktasındaki beklentileri karşılamasıyla öne çıkan küp not kâğıtları, ev ve iş yerlerine konuk olmayı sürdürüyor.

Küp Not Kağıtları

42 ürün var
 1. Markalar
  1. Notix
  2. Faber-Castell
  3. Kraf
  4. Bafix
  5. Hopax
  6. İstisna
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/15098
BAŞA DÖN