Leatherman Pense Çakı Fiyatları

Tek bir ürün ile birden fazla işi gerçekleştirebilme fikri oldukça caziptir. Bu amaçla hareket edilerek ortaya çıkarılan pense çakıları birden fazla işi çözebilme yeteneğine sahiptir. Sahip olduğu çoklu işlevselliği sayesinde hayatın birçok alanında işleri kolaylaştırır. Örneğin, bir teli kesmek için kerpeten özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca açacak kısmı ile bir kapağı açabilir ya da pense bölümüyle çeşitli nesneleri sıkabilir veya ayarlayabilirsiniz. Bütün bunların tek bir üründe toplandığı Leatherman pense çakılarını tüm işlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Leatherman Pense Çakı Fiyatları ile ilgili gerekli bilgileri edindikten sonra ihtiyacınız olan satın alma işlemini yapmanızdır. Bu aşamadan sonra geniş işlevli bir pense çakı sahibi olabilirsiniz.

Leatherman Pense Çakılarının Ön Plana Çıkmasının Temel Nedenleri

Kalite: Çoklu araçlar söz konusu olduğunda kalite konusu öncelik halini alır. Aletlerin herhangi bir zorlanma veya stresle başa çıkmak için iyi inşa edildiğinden emin olmalısınız. Yayların iyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz, çünkü bu güvenliğiniz için çok şey ifade eder. Bütün bu donanımları karşılayabilen ender ürünlerden biri Leatherman pense çakılarıdır. Dolayısıyla kalite sizin için vazgeçilmez ise tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Boyut: Bu açıkça ödün vermek istemeyeceğiniz bir faktördür. Genel olarak, küçük ve kompakt boyutlu pense çakılarını seçmeniz gerekir. Bunun nedeni, onları istediğiniz her yerde kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir konumda olmasıdır. Hem küçük boyutlarda olup hem de mevcut işlevselliğini koruyabilen Leatherman pense çakılarını değerlendirebilirsiniz.

Dayanıklılık: Burada temel konu kullanılan malzemeler olmalıdır. Sadece kaliteli malzemelerin yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Leatherman bu anlamda bütün pense çakılarında pas ve korozyonu önlemek için paslanmaz çelik konstrüksiyonu tercihinde bulunur.

Korozyondan Uzak Güçlü Çelik Bıçaklar

Leatherman, akıllı bir tasarım ile alet / ağırlık oranını en üst düzeye çıkarır ve elde mükemmel şekilde rahat hissetmenize olanak tanır. Leatherman pense çakılarında her alet sürtünme olmadan akıcı şekilde hareket eder. Keskin aletler sıkıca yerine oturur ve pense uçları mükemmel bir şekilde bir araya gelir. Böylece kaliteli ve çok amaçlı el aletlerini tüm metal nesneleri zamanla rahatsız eden korozyon riskinden uzak bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pense çakılar içerisinde en çok kullanılan araçlardan biri bıçaktır ve tüm bıçaklarda olduğu gibi her şey kullanılan çelikle ilgilidir. Bıçağın çelikleri göz önünde tutulduğunda genel olarak 420HC, 154CM ve S30V önerilir. Çelik ne kadar iyi olursa, keskin kenarının ömrü o kadar uzun olur. Bu yüzden bıçağı efektif olarak kullanmayı planlıyorsanız çelik değeri ile ilgili önceden bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanılan Malzeme: Paslanmaz Çelik, DLC Kaplama
 • İşlevleri: Pense, Bıçak, Makas, Kerpeten, Cımbız, Şişe Açacağı
 • Kullanım Alanı: Kamp Bölgeleri, Ev Bahçesi ve Çatı Katları, Günlük Yaşamın Her Anı
 • Sap Tasarımı: Yüksek Titanyum
 • Ağırlık: Modele göre farklılık gösterir. Ortalama 160 gram.

Soru 1: Pense çakı, kamp alanlarında faydalı mıdır?

Cevap 1: Bıçağıyla odun parçalarını, kerpeten kısmıyla da tel gibi yapıları kesebilirsiniz. Bu ürünleri kamp çantanızda tek tek bulundurmaktansa tek bir pense çakı yardımıyla bütün ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Soru 2: Pense çakıların keskinliği tatmin edici seviyede midir?

Cevap 2: Öncelikle standart bir bıçağın kullanılmaması gereken bütün alanlar pense çakılar için de geçerlidir. Yani bir bıçağın kesemeyeceği unsurlar üzerinde kullanmamalısınız. Bu istisnai durum dışında sahip olduğu güçlü çelik yapılar sayesinde her türlü kesme işleminizde güçlü bir geri bildirim alabilirsiniz.

Soru 3: Ergonomi açısından yeterli midir?

Cevap 3: Leatherman pense çakılarının bütün yapıları kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Herhangi bir sürtünme direnci oluşmadan kullanılabilir. Her bölümün yuvası belirlidir ve işiniz bittiğinde hafifçe geriye doğru iterek yerine geçmesini sağlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Leatherman Pense Çakı Fiyatları

124 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Leatherman Penseler Çakılar
  2. Victorinox Penseler Çakılar
  3. Gerber Penseler Çakılar
  4. Columbia Penseler Çakılar
  5. Coghlan's Penseler Çakılar
  6. Diğer Penseler Çakılar
  7. Kaktüs Kedi Penseler Çakılar
  8. Leatherman Estwing Penseler Çakılar
  9. Multi Penseler Çakılar
  10. Summit Penseler Çakılar
  11. TK Collection Penseler Çakılar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Leatherman
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19226/22003416/leatherman
Başa dön