Pense Çakı

Bu kategoride, outdoor sporlarla ilgilenenlerin elleri kolları olacak; en kritik anlarda yardımlarına koşacak çok işlevli pense-çakı çeşitleri, üstünlükleri tüm dünya tarafından kabul edilmiş markaların kalite güvencesiyle sunuluyor. Kategoride yer alan paslanmaz çelikten ve üreticilerinin sağlamlıklarına “ömür boyu”na varan garanti süreleri verecek kadar güvendikleri olağanüstü işlevsel pense çakılar, açık havada olsun kapalı alanda olsun, bütün temel tamirat işlerinizde ve acil durumlarınızda en pratik yardımcılarınız olacak. Çıkabilecek aksiliklere hiçbir zaman hazırlıksız yakalanmayacaksınız.
Kamp & kampçılık malzemeleriniz arasında vazgeçilmez bir yere sahip olacak ve kullandıkça değerini daha da iyi anlayacağınız pense-çakı modelleri, sizlere bir penseden ya da bir çakıdan çok daha fazlasını sunuyor: Bir tek alet üzerinde tam 38 farklı işleve kadar barındırabilen bu çok yönlü pense-çakı modelleri sayesinde siz nereye giderseniz alet çantanız da yanınızda olacak. Bıçak, makas, tirbuşon, konserve açacağı gibi bazı çakılarda rastlayabileceğiniz sıradan aletler dışında farklı vida boyutlarına uyumlu tornavidalar, sıradan kablo kesicilerin zorlanacağı sertlikteki kabloları bile kesebilecek güçte kablo kesici, metal testeresi, ağaç testeresi, eye, değişik boyutlardaki civataları söküp takmanıza yardımcı olacak lokma ve daha birçok başka aletin işlevini bünyesinde sunan pense-çakı çeşitleriyle doğanın ortasında bile işiniz, çok daha kolay olacak.
Özel plastik ya da deri kılıflarıyla ve bel klipsleriyle birlikte sahip olabileceğiniz pense-çakınızı, her zaman kolayca ulaşabileceğiniz şekilde elinizin altında bulundurabileceksiniz. Tek bir alete neredeyse tam teşekküllü bir tamir setini sığdırmayı başarmış, dünyanın en iyi markalarına ait en yeni-pense çakı modellerinden birini seçin; kampta, teknede ya da evde başınıza gelebilecek sürprizlere hazırlıklı olun.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pense Çakı Fiyatları

121 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 121 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?