Lotto kramponlar halı saha ve lig maçlarında kullanıldığında performansınızı ikiye katlar. Gücünüzü, hızınızı ve dengenizi bir üst seviyeye çıkartmanıza yardımcı olan kramponlar arasından yeteneklerinize, pozisyonunuza, fiziksel özelliklerinize ve bütçenize en uygun olan kramponu seçebilirsiniz. Halı sahada en kaygan zemin koşullarında ve her türlü hava faaliyetinde bile hareket kabiliyetinizi geliştiren ve gücünüzün maksimum seviyeye çıkmasını sağlayan bu kramponlar; top kavrayışını, hızı ve oyunu kullanımına göre etkiler. Kendinize en doğru kramponu kullanarak halı saha maçlarınızı oldukça keyifli bir galibiyete dönüştürebilirsiniz. Lotto kramponlar ile en zor maçlarda bile üstün performans gösterebilir, süratli ve isabetli şutlarla takımınıza ekstra katkıda bulunabilirsiniz.

Lotto Krampon

Lotto kramponlarda tüm ayakkabı numaralarına ve renklerine kolaylıkla ulaşabilir, yeşil sahaların yıldızı siz olabilirsiniz. Ergonomik, ayağı kavrayan yapısı ile tüm zorlu maçlarda üstün dayanıklılık gösteren Lotto krampon çeşitleri, seçtiğiniz modeline göre eksik yanlarınızı kapatmanızda da yardımcı olur. Her biri üstün teknoloji ile geliştirilmiş olan bu ayakkabılar kaliteli dolgusu ve sağlam tabanı ile uzun süre kullanılabilir. Hızlı gelen şutlarda, hava toplarında isabetli atış sağlayan bu ayakkabılar ayağınızı tüm yönlerden destekleyerek kavisli dönüşlerde, ani yavaşlamalarda ve süratli hareketlerde vücudunuza ekstra yoğun bir enerji sağlar.

Üstün zemin tutuşu ve dengeleyici yapısı ile top ile bütünleşmenizi ve topa yön verip rahat bir maç çıkarmanızı sağlar. Ayağınızın yapısına ve oynadığınız pozisyona göre alacağınız krampon ile rahat ve stressiz karşılaşmalar geçirebilirsiniz. Kas yırtılmalarını ve ani manevralarda gelen sakatlıkları en aza indirgemeyi başaran Lotto Krampon modelleri ile hareket kabiliyetini en üst seviyeye taşıyarak en şık hareketleri korkmadan sergileyebilirsiniz.

Lotto Krampon Fiyatları

Sizlere sunulan Lotto krampon fiyatları arasından zevkinize ve bütçenize en uygun olanı satın alabilirsiniz. Profesyonel, yarı profesyonel ve amatör olararak üç ana başlıkta toplanan kramponlar halı sahalarda sporcu kimliğinizi ve performansınızı en ideal şekilde açığa çıkarır ve oyuna yansıtır. Seçtiğiniz kramponları fiyatlarına ve özelliklerine göre karşılaştırabilir, rahatlıkla alacağınız ürünü yorulmadan ve güvenli bir şekilde sipariş vererek hemen deneyebilirsiniz. Top tutuşunda, stabil hareketlerde ve sert atışlarda performansınızı ikiye katlayan bu kramponlar, kullanıcısının tarzına ve yerine göre seçildiğinde ergonomik bir oyun sağlar. Özelliklerine ve teknolojilerine göre en uygun fiyatlara sahip olan Lotto Kramponlar en düşük fiyatlı ürününden başlayarak pek çok özelliğe sahiptir. Siz de kategorideki modeller arasından dilediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sepete ekleyip sipariş verebilir, halı saha performansınızı sevinçli bir galibiyete dönüştürebilirsiniz.

Lotto Krampon Modelleri

Her bedene ve yaşa hitap eden modelleri ile sizlere sunulan Lotto kramponlar günlük hayattaki havalı tarzınızı sahalara yansıtıyor. Lotto kramponları ile sahada hem iyi bir oyuncu hem de stil sahibi olabilirsiniz. Canlı ve kontrast renkleri ile çarpıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlayan kramponlar ile en tarz vuruşları yapabilir, seyircileri stilinizle de etkileyebilirsiniz.

Teknolojilerine, tasarımlarına ve modellerine göre değişen Lotto kramponlar arasından ayak şeklinize ve oyunun grubuna göre en uygun modeli seçtiğiniz taktirde güvenli ve sağlam bir oyun çıkarabilirsiniz. Tüm hızlı toplarda ayaklarınıza üstün seviye bir koruma sağlayacak olan Lotto kramponlar, darbe riskini en az seviyeye düşürerek pek çok sağlık sorununun önüne geçer. Darbe emme, ayağı tabandan ve yanlardan yastıklama, denge ve isabetli atış gibi özellikleri içerisinde barındıran krampon modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik olarak en uygun ayakkabıyı seçerek, siz de kolaylıkla sahanın yıldızı olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lotto Krampon Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 24 / 48 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384555/lotto