ARA
Loading interface...
Loading interface...
Lucky Day
Lucky Day Emzirme Yastığı Emzirme Minderi Emzirme Destekleyici Yastık Bebek Oturma Destek Minderi

Lucky Day Emzirme Yastığı Emzirme Minderi Emzirme Destekleyici Yastık Bebek Oturma Destek Minderi

Lucky Day
199,90 TL %10
179,91 TL
( / adet)
Satıcı: MakulFırsatlar
Puan 9,6
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483639/23020380/308599

Lucky Day Lüx Emzirme Yastığı

Anne ile bebek arasında kurulan duygusal bağın, bebeğin sağlıklı gelişimine katkısı çok büyüktür. Emzirme seansları bu konuda önemli rol oynar. Çünkü emzirme anları bebeğin gevşediği, kendini güvende hissettiği, annesi ile sıkı bir bağ kurduğu en özel anlardır. Emzirme anlarının her anlamda doyurucu olabilmesi, emzirme tekniklerinin bilinmesine ve uygulanmasına bağlıdır. Lucky Day Lüx Emzirme Yastığı ile doğru emzirme pozisyonuyla sizin ve bebeginizin sağlığını koruycakdır.


5 Fonksiyonlu Lucky Day Emzirme Yastığı

  • Düz kafa yastığı sayesinde emzirme sırasında düz kafa sendromuna karşı önlem almış olursuuz ayrıca emzirmediğiniz zamanlarda'da düz kafa yastığ ı nı kullanabilirisiniz.
  • Bel üzerindeki baskıyı azaltmak ve uzun süre oturduktan sonra omurga ağrısını azaltmak için bir oturma yastığı olarak kullanılabilir
  • Hamilelik sırasında bacaklarda basınç yüksektir. Ayaklarınızı, bacaklarınızı desteklemek için ideal yastıkdır.
  • Askı aparatları ile belinize ve boyunuza göre ayarlayıp güvenli ve rahatlıkla kullanılabilir.
  • Emzirme sonrası, bebek yastık üzerinde oturmayı öğrenebilir, Sağa sola düşmesini engelleleyebilirsiniz.
  • Makinada Kolaylıkla yıkanabilir. Dış kılıf fermuları sayesinde çıkarılabilir.

 

 

  • Bir bebek, yeni doğduğunda, günde ortalama 8-12 defa emzirilir. Bu daha sonraları 6-8 aralığına kadar inebilir.
  • 1. Bebek her istediğinde emzirilmelidir.

 

 

Emzirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Anne ile bebek arasında kurulan duygusal bağın, bebeğin sağlıklı gelişimine katkısı çok büyüktür. Emzirme seansları bu konuda önemli rol oynar. Çünkü emzirme anları bebeğin gevşediği, kendini güvende hissettiği, annesi ile sıkı bir bağ kurduğu en özel anlardır. Emzirme anlarının her anlamda doyurucu olabilmesi, emzirme tekniklerinin bilinmesine ve uygulanmasına bağlıdır.

 

Yeni Doğan, İlk Ne Zaman Emzirilmelidir?

Bir bebek doğduktan sonra, ilk yarım saat içinde emzirilmelidir. Bu şekilde, hem bebek beslenecek, hem de annede yeni süt yapımı sağlanacaktır. Genel kanının aksine, anne sütünün yetmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Fakat yapılan yanlış uygulamalar, annenin süt azaltabilir. Doğal süreçte, her bebek emmeyi bilerek doğar. Doğru emzirme yöntemlerini kullanıldığında, bebekler için en değerli besin olan anne sütü anneden bebeğe ulaştırılmış olur.

 

Bebek, Emzirirken Nasıl Tutulmalıdır?

Emzirme esnasında, bebeğinizi değişik yöntemler ile kucaklayabilirsiniz. Hangi tip emzirme pozisyonu uygulanırsa uygulansın, bebeğin başı ve vücudu mutlaka memeye dönük olmalı ve memeye çenesi önce değecek şekilde yaklaşmasına yardımcı olunmalıdır. Meme ucu, bebeğin ağzı tam açık olduğunda üst damağa gelecek şekilde hizalanmalıdır. Bebek, ağzını iyice açarak memenin koyu renkli kısmını büyük ölçüde alabilmelidir.

 

Kucaklama Tekniği:

Anne kucağına koyulan yastık üzerine bebeği yatırın. Bebeğin başı annenin kolu yardımıyla kaldırılarak bebeğin poposu desteklenmelidir. Bebeğin vücudu tamamen anneye dönük olmalıdır.


 

Kumaş Türü Pamuk
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000X7Z58
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön