Hamile Yastığı

Hamilelik dönemi ile hayatınıza giren ve daha rahat bir uyku çekmenize yardımcı olan hamile yastıkları, hamilelik süreci için oldukça ideal ve yararlıdır. Karnınızın her geçen gün büyümesi, yatakta rahat edeceğiniz pozisyonu bulmanıza engel olur. Bu durumda ise devreye hamile yastığı girer. Farklı şekillere sahip olan hamile yastıkları uykunuzu almanızı ve uzanarak rahatça dinlenmenizi sağlar.Hamilelik sonrasında bebeğinizi kucağınıza almanızla birlikte bu sefer daha başka bir konuya odaklanırsınız. Bu konu ise bebeğinizi rahatça emzirmektir. Bebeğinizi emzirirken bebeğinizi rahat bir şekilde tutmanızın yanı sıra, bebeğin rahat bir şekilde emebilmesi gerekir. Bunun için annelerin ve uzmanların önerdiği ürünlerin başında ise emzirme yastıkları gelir. Emzirme yastıkları ile hem bebeğiniz hem de siz emzirme sürecini olabildiğince rahat geçirebilirsiniz.

Hamile Yastığı İle Rahat Uyuyun

Hamilelik ile birlikte değişen vücut şekliniz eskisi kadar rahat uyuyamamanıza neden olur. Hamile yastıkları, değişen vücudunuz göz önünde bulundurularak ve vücudunuzun ergonomisi düşünülerek hazırlanır. Bu özel yastıklar ile uyku pozisyonunuzu kolayca bulabilirsiniz. Yastıklar şekli gereği vücudunuzu destekleyerek daha rahat nefes almanızı sağlar. Böylece uykularınız düzene girer. Sağlıklı bir uyku ve nefes ideal gebeliğin anahtarlarından bir tanesidir. Hamilelikte uyku esnasında meydana gelen bacak ve ayak kramplarını hamile yastığı kullanarak minimuma indirebilirsiniz. Doğru yatış pozisyonunda uyumanız, bebeğinizin de sizin karnınızda daha rahat nefes almasını sağlar. 

Emzirme Yastığı İle Bebeğinizi Rahatça Besleyin

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren sizin ilginize ve şefkatinize ihtiyaç duyar. Bebeğin anne ile paylaştığı en önemli anlar arasında emzirme anı yer alır. Evinizde, dışarıda aklınıza gelebilecek her yerde bebeğiniz acıktığında koşulsuz olarak sizin onu beslemenizi ister. Bebeğin rahat bir şekilde beslenmesi için emzirme yastıkları size bu konuda büyük bir kolaylık sağlar. Bebeğiniz ideal pozisyonda sizi rahatça emerken aynı zamanda bu yastığın üzerinde huzurlu bir uykuya dalar. Emzirme sonrasında yastık sayesinde bebeğinizi uyandırmadan yatması gereken yere taşıyabilirsiniz. Uzayan emzirme sürelerinde de bebeğiniz için ideal pozisyonu korurken, siz de kollarınızı rahatça kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Emzirme Yastığı Kullanmanızın Faydaları

  • Emzirme yastığı sayesinde bebeğinizi uygun pozisyonda tutarak bebeğinizin sütü rahatça içmesini sağlayabilirsiniz.
  • Bebeğiniz emzirme yastığındayken doğru pozisyonda emeceği için emme esnasında kusmanın önüne geçebilirsiniz.
  • Emzirme minderleri farklı ebatlara ve boyutlara sahiptir. Böylece bebeğiniz için en uygun modeli bularak hem kendi hem de yavrunuzun konforunu sağlayabilirsiniz.
  • Bebeğiniz anne sütü emmiyorsa da emzirme minderlerini bebeğinizi biberonla beslemek için kullanabilirsiniz.
  • Oldukça yumuşak yapıda olduğu için bebekler emzirme minderi üzerinde tıpkı anne kucağında olduğu kadar rahat eder.
  • 6. aydan itibaren hareket kazanan bebekler için emzirme minderi, bebekleri oturtmak ve emeklerine destek sağlamak için oldukça idealdir. 


  • Hamile Yastığı Nasıl Olmalı?

  • Hamile yastığınızı seçerken farklı sertlik ve yumuşaklık ölçütleri ile karşılaşabilirsiniz. En ideali çok fazla yumuşak olmayan içinin dolgu miktarı optimum seviyede ayarlanmış olan yastıklardır. Böylece uyku esnasında yastıktan destek alırken vücudunuz daha dengeli durur. Bu da sizin daha rahat uyumanızı salarken uyku sonrası meydana gelen kas ve eklem ağrılarının önüne geçer. Seçeceğiniz hamile yastığında kullanılan kumaşın sizi terletmemesi gerekir. Pamuklu kumaşlar bu açıdan size sorun çıkarmaz. Ayrıca kılıfın çıkabilir olması da yastığınızın temizliği açısından size büyük bir kolaylık sağlar. Hamile yastıkları tek tip modele sahip değildir. Farklı modelleri bulunan bu yastıklar arasından kendinize en uygun olan, en çok rahat edebileceğinizi düşündüğünüz yastıklara yönelebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hamile Yastığı

1034 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1034 ürün
DSACategoryId/2147483639/23020380/308599