Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

M-Audıo Oxygen 25 Mkv

M-Audio
4.989,40 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483641/80530127/19018195
 


Oxygen MKV Serisi
M-Audio taşınabilir MIDI kontrolcüleri pazarını Oxygen serileri ile başlatmıştır. M-Audio Oxygen ailesinin 5. kuşağı ile bu teknolojide lider olmaya devam etmektedir. Günümüzün müzik prodüksiyon dünyasında dijital müzik ortamının kontrol edilmesi çok önem taşımaktadır. Profesyoneller bu sayede sadece iş akışlarını geliştirmekle kalmayıp kendi imza sound'larını oluşturabilmektedirler. Oxygen MK V serisi donanım kontrolünde benzersiz yaratıcı ilerlemeler sunarak ister stüdyo ister sahnede olsun mükemmel müzik yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Profesyonel prodüktör araçları
Oxygen 25 MK V, Nota tekrarlama, düğme ve padler üzerinde full velocity kontrol, plugin ve sanal enstrümanları kontrol edebilmek için sekiz atanabilir düğme ve miks için sekiz atanabilir fader sunarak müzik yaratmak ve prodüksiyon yapmak için güçlü özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikler imzanız olacak sound'unuzun profesyonel ve modern olmasını sağlayacak yepyeni bir dünyaya kapı açacaktır.

Dahili Arpejiatör
Arpejiatörler müziğe kolayca ve kızlı birşekilde heyecan ve hareket katarlar. Oxygen 25 MK V içinde bulunan Arpejiatörün DAW içinden çalacağınız tüm sanal enstrümanların tuşları üzerinde etkisi olacaktır. Arpejiatör etkinleştirildiğinde klavyeniz seçili sequence'te basılı tuşları ardı ardına çalar. Arpejiatörün ritmi ve zamanlaması klavyenizdeki veya DAW'daki tempo işaretinin belirlediği zamanlamı temel acalactır. Arepejdeki her notanın uzunluğu time division ayarındaki uzunluk kadar olacaktır. Örenğin 1/4 seçerseniz arpej 1/4 nota aralıklar ile oluşacaktır. Bu güçlü araç hem latch (sürekli) hemde anlık modda kullanılabilir.

Akıllı kontroller
Smart Chord (Akıllı akor) ve Smart Scale teknolojisi sayesinde Oxygen 25 MK V prodüksiyonlarınızın önündeki tüm engelleri kaldırmaktadır. Smart Chord aktive edildiğinde tek bir tuşa basıldığında kolay ayarlanan opsiyonlar ve akor parametreleri ile tüm akor çalınacaktır. Smart Scale ile Oxygen 25 MK V'nin klavyesi 15 scale variasyonundan birine ayarlanıp sadece seçili scale içindeki notaların çalınması sağlanır.

Kreatif DAW kontrolü için Auto-Mapping
Oxygen 25 MK V'in herhangi bir DAW ile kullanımı inanılmaz kolaydır. Transport, Faderlar, Pan, Record Arm, Solo, Mute, Select ve daha bir çok kontrol DAW üzerinde otomatik olarak haritalanmaktadır. Oxygen 25 MK V tüm önde gelen DAW'lar ile çalışmaktadır - Ableton, Pro Tools, MPC Beats, Cubase, Logic, Studio One vb. Tek yapmanız Oxygen 25 MK V üzerinden hangi DAW'ı kullanacağınızı seçmek ve DAW ayarlarından Oxygen'i işaretlemektir. Oxygen 25 MK V ile birlikte gelen Mini Grand ve Hybrid 3 sanal enstrümanları için presetler gelmektedir. Bu dünya standartlarındaki sanal enstrümanlar Oxygen ile tümü ile gerçek zamanlı olarak kullanılabilirler.

Premium Yazılım seti
Prodüksiyon tarzınız ne olursa olsun Oxygen Pro 61 kutusunu açar açmaz üretmeye başlamanızı sağlayacak araçlara sahiptir. MPC Beats ve Ableton Live Lite gibi 2 profesyonel DAW arasından dilediğinizle kayıt, sequence ve miks yapabilirsiniz. Ek olarak efsanevi sanal enstrüman üreticisi AIR Music Tech'ten iki adet sanal enstrüman gelmektedir -Hybrid 3 (Multi osilatör synth) ve Mini Grand (Akustik Piyano) Son olarakta AKAI Professional'dan efsanevi MPC sesleri içeren ses bankası ile prodüksiyonlarınızın ihtiyaç duyduğu beatler elinizin altında olacaktır.


Özellikler
 • 25 tam boy, hız hassasiyetli tuş
 • Otomatik haritalanan DAW'lar için preset ve DAW düğmeleri
 • Atanabilir faderler sayesinde miksinizi kontroller ve plugin parametreleri ile yapabilme
 • Smart Chord mod sayesinde enharmonic veya özel akorları çalabilme
 • Smart Scale modu sayesinde yanlış nota basmanın önüne geçilerek kusursuz parça yapımını kolaylaştırabilme
 • Type, Octave, Gate ve Swing kontrollü Arpeggiator
 • Beat prodüksiyonunda kullanılan Note Repeat fonksiyonlu 2 banklı 8 adet hıza duyarlı trigger pad
 • Sanal enstrüman ve plug-in'leri kontrol edebilen 8 atanabilir düğme
 • Transport tuşları sayesinde mouse kullanmadan DAW kontrol imkanı
 • Anında görsel geri bildirim sağlayan ekran
 • Pitch ve modülasyon tekerlekleri ile 1/4" sustain pedal girişi
 • MIDI editör ve komple prodüksiyon paketi: Ableton Live Lite, MPC Beats, AIR Music teknology'den 2 sanal enstrüman (Hybrid,
  Mini Grand) ve 5 MPC Beats Expansion Pack
 • USB Bus powered

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000BUDJA
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön