Maclaren

Maclaren ürünleri anne babalara çocuklarının ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmeleri adına yardımcı olur. Modern teknolojiden yararlanarak dizayn ettiği gereçlerle dikkat çeken markadan yardım alarak çocuğunuz için hem konforlu hem de üst düzey güvenlik sağlayan bir ürün satın alabilirsiniz. Ergonomik tutma koluna sahip bebek arabaları ile çocuğunuzla beraber çıktığınız açık hava gezintilerinde arabayı kolayca kontrol edebilirsiniz. Maclaren marka bebek arabası modelleri geniş tekerleriyle farklı zeminlere uyum sağlayıp yol alabilmenizi kolaylaştırır. Fren özelliğiyle arka lastikleri kilitleyip eğimli noktalarda da arabanızı durdurabilirsiniz. Hareketli ön tekerlerin getirdiği esneklik 360 derecelik bir dönüş açısı yaratarak manevra yapmanız için ideal bir ürüne sahip olmanıza olanak tanır. İç pedlerden yararlanarak bebek arabanızın içerisindeki minderi değiştirip çocuğunuza konfor oluşturmaya devam edebilirsiniz. Bebek arabalarını taşımaya yardımcı çantaları satın alarak ürününüzü az yer kaplayacak şekilde saklarsınız.

Maclaren Ürünlerinin Getirdiği Pratik Kullanım Özellikleri

 • Ürettiği bebek arabalarıyla ebeveynlerin ilgisini çeken marka, kısa sürede katlanıp oldukça az alan kaplayacak hale gelen ürünleriyle beğeni toplar.
 • Açılıp kapatılması son derece kolay tentelerle beraber Maclaren bebek arabalarını güneşe ve yağışlara göre ayarlayabilirsiniz.
 • Oturma ünitesini dik ya da yatay konuma getirebileceğiniz bebek taşıma ürünleri, emniyet kemeri özelliğiyle çocuğunuzu korur.
 • Yumuşak dokulu iç pedler aracılığıyla kızınızı ya da oğlunuzu yatırdığınız alan daha konforlu bir hâl alır.
 • Alternatifler yaratan Maclaren ürünlerini yaş, cinsiyet, renk gibi özellikleri göz önüne alarak da seçebilirsiniz.

Hafif ve Fonksiyonel Bebek Arabaları

Maclaren bebek arabası çeşitleri hafif gövde malzemeleri ile üretildiği için taşıma ve sürüş işlemlerini daha kolay hale getirir. Kaydırmaz tutma sapları elleriniz ıslak ya da terliyken de ürününüzü kontrol edebilmenize destek olur. Baston şeklinde dikey olarak katlanabilen ve bu sayesinde hem bagajınıza hem de evinizdeki büyük dolaplara sığdırabileceğiniz bebek arabalarını kılıf özelliği gören taşıma çantalarıyla beraber muhafaza edebilirsiniz. Fermuarlı gövdeye sahip bu çantalar sayesinde ürününüzü yerleştirip çıkartmanız oldukça kolaylaşır. Tekerleklerin kaldırım ve beton gibi sert zeminlerde minimum düzeyde ses çıkartmasına ek olarak sarsıntıyı düşüren yapıları da hem ebeveynlere hem de bebeklere ekstra konfor yaratır. Maclaren bebek arabalarında bakım çantanızı ve diğer eşyalarınızı koyabileceğiniz kullanışlı alanların bulunması sayesinde yük taşıma konusunda rahatlık yaşarsınız. Portbebe ile de kullanabileceğiniz bebek arabaları, çok yönlülükleriyle anne babalar için son derece yararlı bir seçimdir.

Sökülebilir ve Yıkanabilir Kumaş Özelliği

Ürettiği bebek arabalarının kumaşını sökülüp takılabilir şekilde geliştiren Maclaren sayesinde zaman içerisinde kumaşta yaşanabilecek kirlenmelerin önüne geçebilmek adına bu kısmı çıkartıp yıkayarak temizleyebilirsiniz. Yedek minder olarak kullanabileceğiniz iç pedlerle orijinal kumaş kurumaya bırakılmışken yedek ürününüzden yararlanarak bebek arabasını kullanmaya devam edebilirsiniz. İç pedlerin de yıkanabilir olması hijyen konusundaki titizliğinize uygun bir gerece sahip olmanız için idealdir. Çift taraflı kullanabileceğiniz modellere de sahip olan iç pedler, farklı tasarım ve renklerle oluşturulmuş iki farklı yüzle dikkat çeker. Terleme sorununu engellemenizi sağlayan iç kumaş ve iç pedler bebeğinizi açık havada huzurlu bir şekilde uyutabilmenize yardım eder. Organizer de üreten Maclaren ile bebek arabanızın arkasına asabileceğiniz bir düzenleyiciden yararlanabilirsiniz. Biberon yerleştirmek ya da bez, mendil gibi gereçleri güvenle taşıyabilmek için pratik organizerlardan yardım alabilirsiniz. UV ışınlarından korunmayı sağlayan tenteler sayesinde bebeğinizin hassas cildine daha da özen gösterebilirsiniz. Ayak koyma bölümü bulunan bebek arabaları çocuğunuza uyurken ayaklarını koyabileceği ekstra bir alan oluşturur. Maclaren bebek arabaları seyahat sistemine uygun modellere de sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maclaren

17 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Taşıma Kapasitesi
 6. Yaş Grubu
 7. Kullanım Şekli
 8. Satıcı
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön