Nezih Kitap Kırtasiye

1970 yılında oluşturulan Nezih Kitap Kırtasiye, günümüzde online bir şekilde de ürün içeriğini sunar. Bu bağlamda yüzlerce kitap, defter, kalem ve kırtasiye ürünlerini marka bünyesinde bulabilirsiniz. Kaliteli kırtasiye markalarının ürünlerini tek bir çatı altında toplar. Bu bağlamda okul ihtiyaç ve gereçlerinizi Nezih Kitap Kırtasiye kapsamında tedarik edebilirsiniz. Dilerseniz hediyelik eşya, oyuncak veya hobi ürünleriyle de alternatif ürün içeriklerini değerlendirebilirsiniz. 

Nezih Kitabevi Ürünleri

Uzun süredir çeşitli ürün kategorileriyle kırtasiye alanında ürün içeriği sunan Nezih Kitabevi, kapsamlı bir ürün skalasına sahiptir. Kitap, kırtasiye, oyuncak, lego, penshop, sanatsal ve elektronik ürün içeriklerini bulundurur. Bunun yanı sıra ev yaşam, hobi ve outdoor ürün kategorilerine de sahiptir. Kırtasiye bünyesinde bulabileceklerinizin yanı sıra çeşitli hediyelik eşya ürünleri de Kitabevinde vardır. Özel günler için hediye seçiminizi hediyelik ürünler kategorisinden yapabilirsiniz. 

Sanatsal ve hobi ürünleri bağlamında çeşitli oyuncaklar ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ürün içerikleri bulabilirsiniz. Bununla birlikte ufak dekorasyon ürünleri, kadınlar ve erkekler için verilebilecek özel hediye alternatifleri de yer alır. 

Nezih Kitabevi Kitaplar

Kitabevi bünyesinde birçok farklı kategori içeriğine sahip olan kitaplara rastlayabilirsiniz. Cep boyutu, ciltli veya ciltsiz gibi farklı modellerde kitap seçeneklerine de erişim sağlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz kitabı ve kitabın modelini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte klasik kitaplar, çocuk kitapları, bilim kurgu, roman veya şiir kitapları da yer alır. Nezih Kitabevi kapsamında çeşitli basımevlerinin kitaplarını kolayca bulabilirsiniz. 

Dünya yazarlarının, yabancı ve Türk uyruklu yazar ve şairlerin kitaplarını, yeni basılan kitapları Nezih Kitap aracılığı ile temin edebilirsiniz. Sadece edebiyat alanında değil, sağlık, spor, tarih ve bilim gibi alanlarda yayınlanan kitap içeriklerine erişim sağlamanız mümkündür.

Nezih Kitap Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiye ürünleri genel olarak her yaş grubunda birey için ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Gün içinde dahi kalem, defter, kağıt gibi genel kırtasiye ürünleri yoğun bir şekilde kullanılır. Bu bağlamda kırtasiye ürünleri konusunda eksikliklerinizi Nezih Kitabevi bünyesinde giderebilirsiniz. Kırtasiye ürünleri kapsamına giren defterler, kalem, silgi, uç, kalem tıraş ve kalem kutuları oldukça geniş bir yelpazede sizleri karşılar. 

Farklı modellere, renklere ve stillere sahip birçok farklı kırtasiye ürününü Nezih Kitap Kırtasiye ürünleri arasında bulabilirsiniz. Beğendiğiniz kırtasiye ürünlerinin farklı renk ve model alternatiflerini de değerlendirmeye alabilirsiniz. Bloknotlar, boyalar, çantalar ve tahta panolar da kırtasiye ürünleri kategorisinde yer alır. Tüm bunlarla birlikte matara, sunum dosyası gibi alternatif kırtasiye ürünlerini de bulabilirsiniz. 

Nezih Kitabevi Defter Modelleri

Nezih Kitap Kırtasiye bünyesinde birçok farklı defter modeli bulabilmeniz mümkündür. Okul dönemlerinde öğrenciler defter ihtiyacını fazlasıyla hissederler. Bunun yanı sıra ofis çalışanları, çizim veya yazı işleriyle ilgilenenler için de defter gereklidir. Bu kapsamda defter çeşitliliği de Nezih Kitabevi ürünleri arasında ortaya çıkar. Minimal baskılı defterlerden büyük boyut defterlere kadar birçok farklı boyutta defter bulabilirsiniz. Aynı zamanda defterlerin sayfa sayıları da değişiklik gösterir. Bununla birlikte çizgili, kareli veya çizgisiz defterler de yer alır. 

Çocuklar için özel olarak kapak baskısı hazırlanan defterlerde hem kızlar hem de erkeklerin ilgisini çekecek kapaklar bulunur. Sade renklere sahip düz kapaklı defterler de vardır. Aynı zamanda spiralli veya zımbalı defter seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. 

Nezih Kitap Oyuncaklar

Çocuklar için oyuncaklar oldukça önem verilen eşyalar arasında yer alır. Bu bağlamda Nezih Kitap Kırtasiye markasına ait birçok farklı oyuncak ürün bulunur. Çocuklarınızın eğlenebileceği, eğlenirken de bilgi alabileceği türden çeşitli oyuncakları değerlendirebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlandırmalar üzerinden istediğiniz oyuncakları en yakın Nezih Kırtasiye aracılığı ile satın alabilirsiniz. 

Dolu market arabası, mangala, look look ve hızlı sapan oyunu gibi çeşitli oyuncak ürünlerini Nezih Kitabevi bünyesinde bulabilirsiniz. Mangala ve look look benzeri oyunlarda çocuğunuzun zeka gelişimini de olumlu yönde destekleyebilirsiniz. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz oyuncaklar ile çocuklar için verimli hobiler oluşturabilirsiniz. Ayrıca boyama kitapları, uçurtma ve köpük tabancası gibi eğlenceli içeriklere sahip oyuncaklar bulabilmeniz de mümkündür.

Nezih Kitap Lego Setleri

Çocuklara hitap ettiği düşünülse de yetişkinler için de uygun olan birçok farklı lego setleri vardır. Nezih Kitabevi bünyesinde çeşitli şekiller oluşturabileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz lego setleri bulabilirsiniz. Dünyanın en eski oyuncak türlerinden biri olarak da bilinen Legolar ile ortaya çeşitli temalar çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda güzel vakit geçirmek, yeni bir hobi edinmek açısından da alternatif bir üründür. Bu bağlamda Nezih Kitap Kırtasiye lego setleri oldukça çeşitlilik gösterir. 

Helikopter, gemi, tren yolları ve ev temalarını oluşturan birçok farklı lego seti vardır. Lego setlerini Nezih Kitap online şekilde de temin edebilmeniz mümkündür. Çocuğunuz için verimli bir hobi olması açısından lego setlerini tercih edebilirsiniz. 

Nezih Kitabevi Hediyelik Eşyalar

Nezih Kitap Kırtasiye bünyesinde kırtasiye ürünlerinin yanı sıra hediyelik eşya kategorisi de bulunur. Akıllara gelebilecek birçok minimal ve hoş hediye içeriklerini burada bulabilirsiniz. Özellikle de müzikle ve nostaljik ürünlerle ilgilenenler için Nezih plak ürünleriyle de ilgi görür. Bununla birlikte çeşitli baskı ve desenlerde hediye torbaları, tebrik ve özel günler kartları da vardır. 

Hediyelik eşyalar kısmında çalışma matı olarak da geçen iş planlayıcı mat, seramik biblolar ve müzik kutuları da mevcuttur. Müzik kutularının her birinde farklı bir şarkı çalar. Aynı zamanda müzik kutularının görünümleri de oldukça estetik bir hediye olarak karşınıza çıkar. Bunun yanı sıra seramik biblo çeşitleri de geniş bir kategoriye yayılır. 

Nezih Kitap Kırtasiye Kalemler

Okul döneminde öğrenciler için fazlasıyla ihtiyaç duyulan eşyaların başında kalemler gelir. Kırtasiye ürünleri kategorisinde yer alan Nezih Kitap kalemleri oldukça geniş bir skalada karşınıza çıkar. Dolma kalem, keçeli kalem, kurşun ve uçlu kalemlerin yanı sıra boya kalemleri de vardır. Farklı içeriklere sahip olan kalem setleri de Nezih Kitap Kırtasiye bünyesinde bulunur. İstediğiniz renkte ve özellikte kalem bulabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra pek çok kırtasiye markalarının kalemleri de Nezih Kitabevinde vardır.

İhtiyacınız olan kalem modelini rahatlıkla Nezih Kitap markasında bulabilirsiniz. Aynı zamanda kalemler için ihtiyaç duyulan kalem tıraş, uç ve kalem kutu gibi kırtasiye ürünleri de yer alır. Böylece yazı yazmak, boyama yapmak için her türlü kalem ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. 

Nezih Kitap Kırtasiye Kime Ait?

İstanbul ve Ankara’da mağazaları bulunan Nezih Kitabevi 1970 yılından itibaren faaliyete geçmiştir. Anonim olan bir firma bünyesinde çalışmalarını sürdüren kitabevlerinden biridir. Bünyesinde kırtasiye ürünleri, kitaplar, oyuncaklar ve hediyelik eşyalar barındırır.

Nezih Kitabevi Fiyatları Nasıl?

Nezih Kitap Kırtasiye bünyesindeki ürünler fiyatlandırma bakımından değişiklik gösterir. Kitaplar, oyuncaklar, kırtasiye ürünleri ve diğer ürünlerde zaman zaman fırsatlar da sunulur. Genel olarak uygun fiyatlandırmalar üzerinden istediğiniz ürünleri temin edebilirsiniz. 

Nezih Kitap Kırtasiye Ürünleri Nerden Alınır?

Nezih Kitabevi Türkiye’nin birçok ilinde mağazaya sahiptir. Aynı zamanda online şekilde de alışveriş yapabileceğiniz bir kitap kırtasiye mağazası olarak karşınıza çıkar. Dijital platform üzerinden Nezih Kitap Kırtasiye ürünlerini kolayca bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...