Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Women-entrepreneur-profile-picture
9,9
Satıcı puanı
9,9

38 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

saribahce

  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında

Satıcı Hakkında

profile-picture

Rukiye Yılmaz / Girişimci Kadın / Kurucu

1989 Tokat doğumlu Rukiye Yılmaz liseyi Tokat'ta okuduktan sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Üniversiteden sonra memlekete dönüp bir mühendislik ve danışmanlık firması kurarak profesyonel iş hayatına atıldı. Mühendislik alanında çalışmalarını sürdürürken aklının bir köşesinde çocukluğundan beri ilgi ve merak duyduğu doğal ürünlerle ilgili bir girişime atılmak vardı. Doğal fermantasyon, katkısız koruyucusuz geleneksel üretim, geleneksel gıda koruma yöntemleri, doğal ve organik gıdaların insan sağlığına faydaları üzerine uzun süren araştırma ve çalışmaların ardından 2014’te Gıda Mühendisi eşinin de destekleriyle Sarıbahçe Organic & Natural firmasını kurdu. Klasik saha/market satış ve pazarlaması yerine tamamen e-ticaret yöntemiyle ürünlerini pazarlamayı planladı. İlk başlarda ürünlerini kendi web sitesinde satmaya başladı, daha sonra Hepsiburada mağazası açarak daha fazla müşteriye daha kolay ürün gönderme şansını buldu. Kurduğu firma Sarıbahçe sayesinde Anadolu'nun saklı kalmış bir çok lezzetini aynı doğallığıyla ve aynı lezzetiyle üreterek Türkiye'nin her köşesine ürünlerini göndermeye başladı. Sarıbahçe Organic & Natural kadın istihdamına öncelik göstererek onlarca ev hanımına çalışma ve maddi gelir elde etme imkanını sunmuştur. Ürettiği ürünler dolaylı yoldan birçok Avrupa ülkesine gitti ve büyük beğeni topladı. Bu macera esnasında doğan 2 çocuğu Rukiye Yılmaz'a daha doğal, daha faydalı ve ulaşılabilir ürünler üretme konusunda ilham verdi, yol gösterici oldu. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ürünlerini Türkiye'nin her köşesine gönderen Sarıbahçe Organic & Natural, doğallık çizgisinden ayrılmadan, ürün çeşidini her geçen gün dahada arttırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için daha fazla araştırmakta ve çalışmaktadır.

Firma Adı saribahce

Kayıtlı E-Posta Adresi satici@satici.kep.tr

Şehir Tokat

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön