Yataş; yatakları, ev ve banyo tekstili ürünleri ile rahatlık ve konforu sizlere bir arada sunar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip Yataş'ın tasarımları içerisinde en dikkat çeken ürün grubu yatak modelleridir. Her yaş grubuna ve her vücut tipine uygun modelleriyle uykunuz sırasında size konforu tattırır ve verimli bir uyku süresi geçirmenizi sağlar. Yataş ürünleri sizlere iyi bir uyku için gerekli bütün yatak malzemelerini tek seferde ve kolayca temin etmenizi sağlar. Yatağınız için gerekli tek veya çift kişilik karyola ve baza modelleri de çeşitlidir. Aynı zamanda bebekler için de uygun yatak ve karyola modelleri mevcuttur. Yataş baza başlık ürünleri yatak takımına uyumlu görüntüsüyle yatak odalarınız için ideal ve kullanışlı bir ürün olur. Baza başlık ürünleri uyku sırasında yatağınızın dayalı olduğu duvarla bağlantıyı keser. Böylelikle uyku esnasında hem sizleri kazalardan korur hem de duvardan gelebilecek soğuğu engeller. İyi bir uykunun ikinci temel bileşeni yastıktır. Yataş yastıkları uyku boyunca boyun ve kafa bölgesinde uyumu yakalayarak sizlere derin ve konforlu bir uyku deneyimi sunar. Bedenin uykuya tam adaptasyonu için gerekli olan rahatlığı sağlayacak ideal ürünlerdir. Temel uyku ürünlerinden sonra ikincil ürünleri de Yataş ürünleri arasında bulabilirsiniz. Yatağınız için gerekli kılıf & alezler, tek ve çift kişilik nevresim takımları, yatak örtüleri, yorganlar bu kategoriye girebilir. Bu ürünleri Yataş’ın çeşitli ürün gruplarından temin edebilirsiniz. Tek ve çift kişilik nevresim takımları arasında bulunan %100 pamuk olan modeller uyku esnasında terlemeyi engeller. Sıcak yaz günlerinde rahatsızlık hissetmeden uyumanıza yardımcı olur. Tek ve çift kişilik nevresim takımlarında renk ve model çeşitliliği de geniş bir yelpazeye sahiptir. Çizgili, puantiyeli, çiçekli, simetrik veya asimetrik desenleri bulunan ürünler mevcuttur. Renk skalası beyaz, mavi, kırmızı, sarı, siyah gibi temel renklerin tamamını ve daha fazlasını içerir. Yataş nevresim takımı modelleri farklı yataklarla da uyumludur. Çift kişilik nevresim takımı modellerinde battal boy ile en geniş ürün boyutuna da ulaşabilirsiniz.

Konforlu Uyku Deneyimine Özel Yataş Ürünleri

Yıllardır süre gelen tecrübesiyle Yataş uyku setleri, ev ve banyo tekstili ürünleriyle sizlere konforlu ve sağlıklı bir hayatın kapılarını açar. Yataş bedding serileri sizlerin her ihtiyacı ve talebi göz önüne alınarak tasarlanır ve sizlerin hizmetine sunulur. Yataş yataklarında bulunan Free Zone teknolojisi ile çift kişilik yataklarda çiftler birbirinin uyku esnasında hareketlerini hissetmez ve bu süreçten rahatsız olmazlar. Aynı zamanda No- turn özelliğine sahip modelleriyle de her yıl düzenli olarak yatağınızı alt üst etme derdinden kurtulursunuz. Yatakları içerisindeki özel ray sistemiyle yattığınız anda yatak rayları vücut tipinize göre şekillenir. Uyku esnasında bel, omur ve boyun bölgeleriniz rahatlığın keyfini sürer. Uyandığınızda masaj yaptırmış gibi gevşemiş bir hissiyat bedeninizi sarabilir. Yatak odalarınız için gerekli olan bütün malzemelere Yataş ürünleri arasından tek seferde ve kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin Yataş reflü yastığı uyku esnasında sizlere rahat bir pozisyon sunarak hissettiğiniz ağrıların hafiflemesine yardımcı olabilir. Böylece uyandığınızda uykusuzluk hissetmezsiniz. Günün geri kalanında enerjinizi korur ve akışı kaçırmazsınız. Sizlere konforu tattırmaya devam eden bir diğer ürünümüz Yataş ortopedik yastık modelleridir. Ortopedik modellerimiz sizlere derin ve dinlendirici bir uyku keyfi sunar. Uyandığınızda daha az ağrı hissetmenize yardımcı olur. Tazelenmiş ve yenilenmiş bir enerjiyle güne başlayabilirsiniz. Böylece günün kalanında ağrılar akışınızı engellemez ve sekteye uğratmaz. Özel üretim Yataş bebek yatağı bebeklerin hafif uykusunun bölünmeden gece boyu devam etmesine yardımcı olur. Gelişimleri için çok önemli olan uykuyu onlara konforlu bir şekilde sunar. Uykusunu almış bebekler gündüz daha sakin ve dinlenmiş olabilirler. Bu süreçte bebekleriniz ile beraber sizler de dinlenirsiniz. Bu ürün hem bebeğinize hem de sizlere konforlu hissettirir.

İyi Bir Uykunun Olmazsa Olmazları Yataş Tasarımları

Yataş yatak sizlere konforlu ve verimli bir uykunun olmazsa olmaz parçalarının tamamını sağlar. Tek ve çift kişilik yataklar,bazalar,karyolalar,yastıklar, tek ve çift kişilik bütün ev tekstili ürünlerine Yataş ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Yataş yataklarında bulunan Free Zone teknolojisi eşlerin hareketlerinin uyku sırasında birbirini etkilemesini ve uyku verimini düşürmesini engeller. Sahip olduğu No-turn teknolojisi ile her yıl düzenli aralıklarla yatağınızı çevirmek zorunda kalmazsınız. Bu özelliği sizlere zamandan büyük bir kazanç sağlar. Yatak içerisindeki son teknoloji yaylar vücut şeklinizi alarak sizlere kusursuz bir uyku deneyimi sunar. Yataklarla uyumlu baza ve karyolalar konforunuzu tamamlayan birer parça olacaktır. Bazalar geniş iç hacimleriyle sizlere başka eşyalarınızı muhafaza edebilmek için yerden tasarruf sağlar. Baza içerisine birçok eşyayı güvenle koyabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı temiz ve pratik bir şekilde uzun süreler boyunca saklayabilirsiniz. Örneğin yaz dönemlerinde Yataş yorgan ürününüz baza altında bir sonraki kış dönemine kadar temiz bir şekilde kalır. Yazın tozundan ve neminden etkilenmez. Kuru bir alanda saklanması sizlere uzun süreli kullanım imkanı sunar. Bütçeniz ve çevre için bu uzun süreli kullanım çok büyük faydalar sağlayacaktır. Örneğin ürünleriniz kısa bir sürede deforme olmayacağı için bütçe dostu olurlar. Kullanım süresini uzatarak doğaya bıraktığınız karbon ayak izini azaltmış olursunuz. Yorganları bazalara kaldırdıktan sonra, Yataş pike ürünleri sizlerin hizmetine koşar. Çok geniş bir yelpazeye sahip olan pike ürünleri içerisinden dilediğiniz renk ve modeldeki ürünü tercih edebilirsiniz. %100 pamuk ürünlerin yanı sıra %70 pamuk %30 polyester modelleri de tercih edebilirsiniz. Birçok renk seçeneği bulunan pike modelleri içerisinden zevkinize hitap modeli bulursunuz. Kenarları düz veya saçak detaylı modeller de mevcuttur.

Yataş Ev ve Banyo Tekstili Ürünleri

Ev ve banyo tekstili ürünlerinde çok geniş bir yelpazeye sahip Yataş sizler için kullanışlı, uzun ömürlü ve pratik ürünler üretmeyi amaçlar. Her sene yenilenen tasarımlarıyla sizlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine çözüm olmaya çalışır. Yataş nevresim takımları farklı boyut, desen, renk ve modelleri ile sizlere hizmet sunar. Tek kişilik, çift kişilik veya battal boy olmak üzere üç farklı boyutta nevresim takımı modelleri mevcuttur. Pamuk, saten, ranforce, pamuk/saten karışımı, pamuk/polyester karışımı veya polycotton olan kumaş türlerinden dilediğiniz ürünü ihtiyacınız doğrultusunda seçebilirsiniz. Saten kumaş ürünler sizlere konforlu ve şık bir kullanım sunarlar. Rahat kullanımlarının yanı sıra yatak odası takımlarınıza da şıklık katarlar. %100 pamuk ürünlerimiz uyku sırasında bedeninizin havayla temasını kesmeyerek ve nefes almasını sağlayarak terlemeyi engeller. Ürünlerin renk skalasında pembe, mavi, yeşil, kırmızı, gri, siyah gibi çok tercih edilen renklerle beraber birçok renk içeren renkli modeller de vardır. Modellerin desen seçenekleri arasında desensiz, çizgili,puantiyeli, çiçekli, simetrik ve asimetrik desenler bulunur. Yataş yatak örtüsü kategorisinde ise 160 x 230 cm ve 240 x 250 cm aralığında 8 farklı boyutta ürün modelleri mevcuttur. Jakar, pamuk veya polyester pamuk kumaş türlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu ürün grubunun renk skalası ise gri, lacivert, bej, mor, yeşil, kırmızı, mavi ve sarıdan oluşmaktadır. Yataş yatak örtüleri yatak ve nevresim takımlarınızı dış etkenlerden koruyarak sizlere uzun süreli kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda şık ve renkli görüntüleriyle de yatak odanızın yıldızı olmaya aday ürünlerdir. Yataş sizlere banyo tekstili içerisinde de geniş bir yelpaze ile hizmet verir. Yataş bornoz takımları cildiniz üzerinde hassasiyet oluşturmadan sizlere kurulanma keyfi sunar. Ev havlu modelleri ile de banyonuzda şıklığı ve konforu yakalarsınız.

Her Yaş Grubuna Uygun Yataş Ürün Seçenekleri

Bebekler ve çocuklar için tuvalet alışkanlığı edindirme süreçleri zorlu ve uzun süreli olabiliyor. Bu tür durumlarda geceleri yaşanabilecek ufak kazaların önüne geçmek ve çocuk yataklarının zarar görmesini engellemek için Yataş alez kullanabilirsiniz. Kullandığınız alez modelleri yatağınızın uzun ömürlü ve temiz olmasını sağlar. Yataş alez modelleri micro yumuşak yüzeye sahiptir. Sıvı geçirmez yüzeyi sayesinde yatak ve diğer ürünlerinizin her türlü sıvı ile temasını keserek yıpranmasını engeller. Üst yüzeyi polyester ve çok yumuşaktır. Arka yüzeyi ise membranlı olup su geçirmez kısımdır. Kenarlarında bulunan lastikler aracılığıyla yatağa geçirerek sabitleyebilirsiniz. Sabitlenmiş ürün sizlere daha kolay ve pratik bir kullanım sunar. Farklı boyutları arasında yatak ölçünüze en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yataş yastık modelleri bebek, çocuk, yetişkin ve ileri yaş olmak üzere her yaş grubuna hitap etmektedir. Yataş bebek yastığı çocuğunuzun verimli bir uyku alarak gün boyu enerjisini korumasına yardımcı olur. Aynı zamanda gelişimi ve sağlığının desteklenmesi için çok önemli olan uyku konusunda verimi üst seviyelere taşır. Yetişkinlik ve ilerleyen yaş dönemlerinde ortaya çıkan sırt, boyun ve bel ağrıları için ortopedik yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Ortopedik yastık modelleri bu dönemlerde artan ağrılarınızın hafiflemesine ve geçmesine yardımcı olabilir. Yataş yastık modelleri polycotton örme kumaş kullanılarak üretilir. Kanalları arasında gece boyu hava akışı olacağından terleme oluşmasını engeller. Zararlı CFC (chloro fluoro carbon) maddesi içermez. Modeller sizlerin bütün ihtiyaçları ve talepleri göz önüne alınarak tasarlanır. Tasarlama süreci sonunda en iyi malzemeler kullanılarak üretilir ve az maliyetle sizlere sunulmaya çalışılır. Sizlere de konforlu ve verimli bir uykunun keyfini sürmek kalır.

Yataş Yatakları ve Özellikleri

Yataş yatak ürünleri yıllardır süregelen tecrübesiyle ve her yıl yenilenen tasarımlarıyla sizlere konforlu bir uykunun kapılarını açar. Yataş yatakları aynı zamanda uykudan aldığınız verimliliği de artırır. Yataş yatak odası takımlarının ayrılmaz bir parçası olmaya adaydır. Yataş yatakları visco, sünger ve yaylı olmak üzere üç ayrı gruba ayrılır. Bu ürünler arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yataş baza modelleri bu yatak kategorilerinin tamamıyla uyumludur. Yatak ölçülerinize uygun bazayı tercih etmeniz yeterlidir. Bu yatak serilerinden Yataş Puffy sık sık tercih edilen bir ürün grubudur. Puffy serisi modelleri arası farklılık oluştursa da neredeyse her modelde 9 farklı yatak boyutuna sahiptir. Her modelin tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere seçenekleri mevcuttur. Puffy serisi visko & yaylı sistemiyle uyku esnasında vücudunuzun şeklini alır. Vücut üzerinde 7 ayrı bölgeyi destekleyen bu sistem uyku esnasında bel ve omurgaya mükemmel destek sağlar. İyi dinlenmiş bir vücutla güne enerjik başlayabilirsiniz. Orta sertlikte yatak severler için ideal bir üründür. Puffy serisi yatakları kumaşındaki Purotex teknolojisi sayesinde, yatak kumaşına aktif probiyotikleri yerleştirilerek vücudunuza karşı alerjenleri önemli ölçüde azaltır ve doğal bir şekilde yatak yüzeyinin temiz ve ferah olmasını amaçlar. Yataş kampanya kapsamlarını online alışveriş imkanıyla öğrenebilirsiniz.

Yataş Ürün Fiyatları

Yataş indirimli yataklar kullanıcıların beğenisi kazanmayı başarmış bir ürün grubudur. Yataş fiyatları ürünlerin en kaliteli ve verimli olacak şekilde üretilmesi amaçlanarak belirlenir. Her ürün için ayrı ayrı maliyet hesaplamaları yapılır ve bu hesaplamalar fiyata yansıtılır. Örneğin Yataş uyku pedi ürünü yataklarınız üzerinizde daha yumuşak bir zemin oluşturmanızı sağlar. Pamuklu kumaştan üretilen Yataş uyku pedi, içerisinde bulunan ekstra dolgun elyaf malzemesiyle yatak konforunu ve uyku verimini arttırır. 8 farklı boyutta modelleri mevcuttur. Nem ve ısı transferine olanak sağlayan yapısıyla uyku sırasında terlemeyi büyük oranda engeller. Yanlarında bulunan lastik kısımları ile yatağınıza kolaylıkla geçirebilir ve sonrasında sabit bir şekilde uzun süre kullanabilirsiniz. Yataş başlık yatağınızın baş kısmına destek sağlayarak uyku sırasında yaşanabilecek kazaları sizler için önler. Uyku esnasında fark etmeden kafanızı duvara çarpma tehlikesi yaşamazsınız. Yatak başlık ürünleri kaliteli yapısıyla uzun ömürlü olarak kullanıma ve montajlamaya hazır halde satılır. Yataş’ın geniş ürün yelpazesi arasından zevkinize ve yatak odanıza uygun olan modeli seçerek kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Montajı kolay ve pratik ürünlerdir. Bu indirim ve kampanya kapsamındaki ürünlerden zevkinize hitap edenlere Hepsiburada üzerinden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yataş Ne Tür Ürünler Tasarlar?

Yataş ürün yelpazesinde yatak ve uyku konseptli bütün ürünlere ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra ev tekstili ürünlerine de ulaşım imkanı sunar. Yataş online alışveriş fırsatları için Hepsiburada’ya göz atarak ürünü dilediğiniz zaman kolay, hızlı ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Yatak modelleri, yataklar ile uyumlu baza ve karyola modelleri, çarşaf ve alezler, tek ve çift kişilik nevresim takımları sizleri bekler.

Yataş Ürünleri Kaliteli midir?

Yataş müşterilerine yıllardır süregelen bir alışkanlıkla konforlu ve sağlıklı bir ürün deneyimi sunar. Yataş bedding, Yataş Projects gibi serileriyle özelleşmiş bir deneyim sağlar. Yataş ürünleri hakkında gelen yorumlara göz atabilir ve karşılaştırmalı olarak tercihinizi dilediğiniz üründen yana kullanabilirsiniz. Yataş indirim ürünleri arasından her zevke ve konsepte uygun ürünler mevcuttur ve sizlere konforlu bir ev ortamı sunar.

Yataş Yatakları Hangi Özelliklere Sahiptir?

Yataş yatak ürünleri içerisinden birbirinden farklı ve her ihtiyaca uygun seriler mevcuttur. Yatak ve Yataş karyola modellerini bu farklı seriler içerisinden ihtiyacınıza göre seçerek satın alabilirsiniz. Örneğin Yataş Tesla Sleep serisi gibi özel üretim olan modellerden yana tercihinizi yapabilirsiniz . Ev tekstili ürünlerinizi ise seçeceğiniz yatak ve karyolaya göre belirleyebilirsiniz. Online alışveriş seçeneği sizlere bu ürünlere aynı anda ve hızlıca ulaşma imkanı sunar.

Yataş Satış Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yataş ürünlerini yapıldığı malzeme, yapılış süreci ve süreçte geçirdiği işlemler, nakliyesi gibi faktörleri göz önüne alarak fiyatlandırır. Örneğin Yataş çarşaf ürünleri çarşafın üretildiği kumaş, üretildiği boyut gibi etkenlere göre fiyat alır. Çarşafın kenarlarında lastik bulunması veya bulunmaması da önemli bir etkendir. Fiyatlandırma sürecinde amaç müşteriye kaliteli ürünü uygun fiyatla satışa hazırlamaktır. Yataş uyku seti gibi paket ürünleri tercih ederek nakliye maliyetlerini tek seferde ödeyebilirsiniz.

Yataş Ev Tekstili Ürünleri Nelerdir?

Yataş ihtiyacınız olan bütün ev tekstili ürünleri sizler için özenle hazırlar ve satışa sunar. Örneğin Yataş battaniye tercih edebileceğiniz ürünlerden biridir. Tek ve çift kişilik nevresim takımlarında renk, boyut ve desen çeşitliliği çok fazladır. Farklı model ve boyutlarda bulunan bu ürüne online alışveriş imkanlarıyla kolay, pratik ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünler kargo aracılığıyla kapınıza kadar getirilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...