Masaj Cihazları

Masaj Cihazları

Masaj cihazları; vücudun farklı bölgelerine masaj yapmak için üretilen ve farklı çalışma prensipleri ile çalışan cihazlardır. Özellikle kas tutulması ve çeşitli ağrılara yönelik kullanılan ürünler; sırt bölgesi, ayak bölgesi, karın bölgesi, yüz bölgesi, çene altı bölgesine yönelik ürünler olarak ayrılır. Ebatları ve tasarımları ile farklılık gösteren cihazların çalışma ve etki etme şekilleri de farklıdır.

Sırt bölgesine yönelik üretilen ürünler arasında geleneksel bir yöntem olarak tanınan kupa çekme veya diğer bir adıyla hacamat setleri bulunur. Farklı ebatlarda ve farklı sayıda kupalardan oluşan setler, herhangi bir enerji kaynağı olmadan kullanılır. Vakum yöntemi ile vücudun özel bölgelerine yerleştirilen kupalar, kolay kullanım sunar. Özellikle kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olan kupa setleri, sadece soğuk algınlığı ve kas ağrıları azaltmak için değil vücudu şekillendirme gibi amaçlar ile de tercih edilir. Bilhassa kadınların selülit gibi sorunlara karşı kullandığı ürünler, sorunlu bölgelere masaj yapılarak yağ hücrelerini küçültmeye yardımcı olur. Masaj özelliğinin yanında baş ağrılarında, kas tutulmalarında, yorgunluk dolayısıyla oluşan ağrılarda ve daha birçok ağrıda kullanılan setlerin parça sayısını, çekme için kullanılan tabanca bölümünü ve üretildiği malzemeyi inceleyerek karar verebilirsiniz. Sırt için kullanılan masaj aletleri arasında elektrikle çalışan ve farklı başlıklara sahip ürünler de yer alır. El ile vücudun farklı yerlerine tutularak rahatlama sunan ürünleri, farklı tasarımlarda bulabilirsiniz. Işık ve ısı vererek yüksek frekansta titreşimlerle kas yorgunluğunu geçiren ürünler de cihazlar arasında sizlere sunulur. Sırt bölgesine yönelik ürünlerde dikkat çeken diğer bir cihaz ise koltuk minderi ve düz yatak şiltesi şeklindeki elektrikle çalışan ürünlerdir. Üzerine oturularak ya da yatılarak kullanılan ürünler, çalışma sandalyesinin üzerine koymaya uygun tasarımları ile işte ya da evde rahatlıkla kullanılabilir.

Karın bölgesine hitap eden ürünlerde ise çok başlıklı cihazların yanında vücuda bağlanarak çalıştırılan titreşimli ürünler de yer alır. Titreşimli ürünlerde tek parça halinde karın bölgesine sarılan ürünler ve ayaklı masaj aletleri bulunur. Vücut için kullanılan ürünlerde farklı bölgelere yapıştırılan tens şeklinde akupunktur tedavi yöntemi ile çalışan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Yüz masaj aletlerinde ise pil gibi enerji kaynağı ile çalışan ürünler ve manuel ürünleri bulabilirsiniz. Tasarımına göre farklı amaçlara hitap eden ürünlerin çalışma prensipleri de birbirinden farklıdır. Boyun için özel tasarlanan ürünlerde ise boyunluk şeklindeki titreşimli ve ısı yayan modeller öne çıkar. Masaj cihazları arasındaki ayak masaj aletlerinde birbirinden farklı ürün çeşitleri bulunur. Farklı bölgeleri de çalıştıran ayak masaj cihazları farklı aksesuarlar da içerir.

Masaj cihazı fiyatları ile ürünlerin modeline bağlıdır. Profesyonel kişilerce kullanıma uygun olan ve vücudun her bölgesinde kullanılan ürünlerin fiyatları farklılık gösterir. Rahatlama hissi vererek toksinleri atmaya yardımcı cihazları inceleyebilirsiniz. Fonksiyonel başlıkları ile farklı bölgelerde kullanılan ürün çeşitleri ise ürünlerin etkili masaj yapma özelliğine ve performansına bağlıdır. Özellikle ısı yöntemi ile ağrıyı hafifleten farklı hız kademelerine sahip cihazları farklı markalardan temin edebilirsiniz. Masaj aletlerinde ayak masajında kullanılan ürünler, masaj minderleri ve karın ve bel bölgesinde kullanılan ayaklı titreşimli ürünler ise kalitesine uygun fiyatları ile aynı bütçelere hitap eder. El, yüz ve boyun masaj aletleriyse küçük ebatları ile uygun fiyatlara sahiptir. Uygun fiyatlara sahip diğer bir ürün ise vakumlu kupa çekme setleridir. Parça sayısına ve kupa büyüklüğüne bağlı olarak küçük fiyat farkları ile değişiklik gösteren ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Farklı amaçlar ile kullanılan birçok masaj cihazı arasından uygun ürünü belirleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masaj Cihazları

2087 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2087 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/355455