Masaj-Sauna Kemerleri

Masaj Kemeri

Dengesiz beslenme, iş hayatının getirdiği stres ve hareketsizlik, bacak ve karın bölgesinde yoğun miktarda yağlanma sebepleri arasındadır. Bel çevresi ve göbeğinde biriken yağları eritmeye çalışıyor ancak başarılı elde edemiyorsanız, sauna kemeri ya da masaj kemeri modelleri sizin için uygun olabilir. Farklı yöntemlerle çalışan ürünler, kullanıldığı alanda titreşim ya da ısı oluşturarak kasların kasılmasına, cildin terlemesine ve bu sayede metabolizmanın belirli oranlarda hızlanmasına yardım eder.

Çok sayıda marka tarafından geliştirilen ve hayli değişik çalışma yöntemlerine sahip olan masaj kemeri modelleri, hareket halinde olmadığınız zamanlarda da kaslarınızı çalıştırabilmeyi ve böylece biriken yağlardan kurtulabilmenizi vadeder. Elektriksel uyarımlar aracılığıyla kasları harekete geçiren modeller, düzenli olarak kullanıldığında zayıf kasların güçlenmesinde etkili olabilir. Kitap okurken, film izlerken ya da ev işlerinizi gerçekleştirirken değerlendirebileceğiniz masaj kemerleri, seçeceğiniz ürünü üreten markanı tavsiye ettiği süreler dahilinde kullanmanız uygun olur. Vücudunuzdaki kan dolaşımını arttırabilen ürünler, üzerinizde giysi varken de rahatlıkla çalışabilir. Üzerlerinde çalışma ayarı da bulunan bu modeller, kullanım talimatlarında belirtilen ayarlarda en etkili sonucu almanızda önemli rol oynar. Genellikle kauçuk ve kumaş materyalden imal edilen içyapı, kemer şeklinde ya da cırtlı dış kısmı aracılığıyla ürünün sadece karın ve bele değil, kol, bacak ve basenlere de uygulanabilmesini de mümkün kılar. Isı yayarak kan dolaşımını hızlandıran ürünler ise ayarlanabilir yapıları aracılığıyla konumlandırıldığı alanın kısa sürede terleyerek toksinlerden arınmasında etkili olabilir. Kullanım sonrasında kişiye dinçlik kazandırabilen ürünler, aynı zamanda stresten arınıp rahatlamak için de değerlendirilebilir. Hedeflenen kilo verme ya da sıkılaşma düzeyi için tavsiye edilen noktalara dikkat etmeniz ve ürünleri belirtilen süreler boyunca uygulamanız gerekebilir.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak yapıdaki masaj kemerlerinin bazıları, beraberinde gelen jeller aracılığıyla kullanılmalıdır. Elektrik iletiminin en etkili şekilde gerçekleşebilmesi için önemli olan bu yardımcı ürünlerin yedeklerini, tükendikten sonra yeniden edinebilirsiniz. Spor sakatlanmalarında ya da rehabilitasyon dönemlerinde kasların eski formuna kavuşması ve ekstra bir fiziksel aktivite gerektirmeksizin güçlenebilmesi amacıyla da alınabilecek masaj kemeri modelleri, ilettikleri elektrik akımı aracılığıyla kasların yapay olarak kasılmasını ve bu sayede güçlü kalmalarında etki gösterebilir. Fitness antrenmanlarına başlamadan önce ısınma egzersizi bağlamında da kullanılabilecek sauna kemeri ve masaj kemeri modelleri, pille çalışan yapıları sayesinde taşınması son derece kolay ve pratik ürünlerdir. Edindiğiniz ürünleri kutularında ve kullanma talimatlarına uygun şekilde temizlemeniz ve saklamanız, bu aygıtlardan uzun süre faydalanabilmeniz açısından önemlidir. Bu noktada temizlediğiniz ve bakımını yaptığınız ürünleri kendi çantalarında muhafaza etmeniz uygun olur.

İlginizi çeken ve size yarar sağlayacağını düşündüğünüz ürünleri edindikten sonra genel fiziksel aktivitelerinizi arttırmanız ve beslenme düzeninize dikkat etmeniz, hedeflediğiniz kilo ve ölçülere ulaşmanızda daha hızlı sonuç almanızı sağlayabilir. Özellikle basit şekerli yiyecek ve içeceklerden, ağır hamur işi ve tatlılardan bu süreç boyunca uzak durmanız, sürecin daha kolay geçmesine yardım eder. Ayrıca kimi üreticilerin de belirttiği üzere masaj kemeri ve sauna kemeri modellerini kullanırken günlük tükettiğiniz su oranını da arttırmanız, yağ yakım süreci ve vücudunuzdaki fazla suyun atılmasında fayda verebilir. Hem zayıflamak isteyenlerin hem de form tutmak isteyenlerin yetkili hekimler tarafından gerçekleştirilecek sağlık kontrolünden sonra değerlendirebilecekleri ürünler, orta ve uzun vadede beklentileri karşılayabilir. Özellikle sportif faaliyetlere uzun süre ara veren ve kaslarının güçsüz kalmasından endişe edenlerin değerlendirmeye alabilecekleri modeller, sahip oldukları gelişmiş özellikleriyle adaptasyon sürecinin sorunsuz şekilde atlatılmasını ve aktif spor yaşantısına yeniden dönülebilmesine destek olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masaj ve Sauna Kemerleri

9 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?