Birbirinden şık ve dekoratif masaüstü setleri, gerek işyerinizde gerekse evinizde kullanabileceğiniz modelleri ile kategoride beğeninize sunuluyor. İhtiyacınız olan tüm küçük gereçleri şık bir şekilde bir arada bulundurmanızı sağlayan masaüstü setleri, ataçlık yeri, kartvizitlik bölümü, not kağıtları için özel bölüm, saat, kalemlik yeri, özel isimlik yeri gibi farklı bölmeleri ile düzenli bir çalışma ortamı yaratmanızı sağlıyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz küçük ofis malzemelerini düzenli bir şekilde tutmanızı sağlayacak masaüstü setler, aynı zamanda profesyonel bir etki bırakmanıza da yardımcı oluyor.

Zamak, Kayın, ABS, MDF gibi farklı kaplamalar ve dizayn malzemeleri kullanılarak üretilmiş masaüstü setleri, farklı boyut ve renkler ile dekorasyonunuz ile uyum içerisinde olmayı amaçlıyor. Beyaz, kahverengi, siyah başta olmak üzere farklı renk seçeneklerini beğeninize sunan kategori, ahşap, deri ya da metal modeller arasından seçim yapma imkanı da sağlıyor. Özel isimlik yeri sayesinde gerek unvanınızı gerekse isminizi sergilemenize olanak veren çalışma masası setleri, misafirler ya da çalışanlar için bilgilendirici olmayı amaçlıyor. Klasik modelleri tercih edebileceğiniz gibi, eğlenceli ve sıra dışı modeller arasından seçim yapmanıza olanak veren kategori, dekorasyonunuzu ve tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük kırtasiye / ofis mağazası hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunulan masaüstü setleri arasından tarzınızı en uygun şekilde yansıtanı seçebilir, ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Masaüstü Setleri

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Leitz
  2. Gifpoint
  3. ProZenis
  4. Troika
  5. Gönder Bayrak
  6. Lexon
  7. MAS
  8. Miamantra
  9. Post-It
  10. Temat
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15283
BAŞA DÖN