Masaüstü Aksesuar

Masaüstü setleri, iş yerlerinde çalışanların işlerini kolaylaştıran aksesuarlardan oluşur. Kişisel eşyalarınızı koymak, notlarınızın daha düzenli durması ve ofiste kendinizi daha rahat hissetmeniz için farklı masaüstü aksesuar modelleri bulunur. Bütçeniz ve kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak alacağınız masaüstü setleri belirleyebilirsiniz.

Masaüstü Setleri Ne İşe Yarar?

Ofislerin vazgeçilmez ekipmanları arasında masaüstü setler yer alır. Pek çok farklı masa aksesuarı çeşidi ve modeli bulunur.

  • Telefon tutucular en sık kullanılan masaüstü aksesuarlarının başında gelir. Telefonunuzun kaybolmamasını ve masa üstünde dağınık bir görüntüye neden olmamasını sağlar.
  • Evrak tutucular, gün içerisinde yapacaklarınızı ya da önemli notları asmak için kullanılır. Böylece her şeyi aklınızda tutmaz zorunda kalmaz ve önemli toplantılar ile yapılacak işleri unutma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Mesleğiniz ile alakalı masa aksesuarları sayesinde masanızı kişiselleştirebilirsiniz. Atatürk tablosu ve Türk bayrağı ile masanıza renk katabilirsiniz.
  • Sümen takımı sayesinde ofisinizin daha derli toplu durmasını sağlarken aynı zamanda iş yerinizin kurumsal imajını da vurgulayabilirsiniz.

Masaüstü İçin Hangi Evrak Tutucular Daha İyidir?

Masaüstü evrak tutucuları, özellikle yoğun tempoda çalışanların yapacakları işleri, randevuları ve önemli notları unutmamaları için son derece faydalıdır. Evrak tutucuların görsel figürlerle birleştirilip ofis dekorasyonunuza katkıda bulunan modelleri olduğu gibi, doğrudan bilgisayara sabitlenen çeşitleri de vardır. Eğer iş yerinde sık sık bilgisayar kullanıyorsanız, notların göz önünde durması için bilgisayara monte edilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Masaüstü İçin Hangi Telefon Tutucu Alınır?

Telefonunuzun her an gözünüzün önünde olması, ancak etrafta görüntü kirliliğine neden olmaması için telefon tutucular kullanılır. Ofislerde genellikle ahşap telefon tutucular tercih edilse de, farklı malzemelerden üretilen modeller de bulunur. Telefon tutucu alırken üründen beklentilerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Masanızda telefonunuzun düzenli durmasını istiyorsanız, basit özellikleri bulunan sade bir telefon tutucu tercih edebilirsiniz. Ancak telefonunu yatay ve dikey konumda tutma seçenekleri bulunan, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen, telefonu şarj etmek için de kullanılabilen gelişmiş özelliklerde telefon tutucular da bulunur.

Masaüstü İçin Fan Nasıl Seçilir?

Sıcak ve bunaltıcı bir ortamda çalışmanın zorluklarının üstesinden gelmek için masaüstü vantilatörden faydalanabilirsiniz. Ancak çalışma alanınıza uygun bir ürün almazsanız, kas tutulmaları ve soğuk algınlığı ile karşı karşıya kalma riskiniz vardır. Masaüstü fan alırken küçük ürünler seçmeye özen göstermek gerekir. Fan, masanın üzerinde ve size yakın mesafede duracağından dolayı gücü yüksek olmayan ya da farklı çalışma düzeyleri bulunan modelleri tercih etmekte fayda bulunur. Ayrıca sabit duran vantilatörler baş ağrısına da neden olabilir. Bu nedenle kendi etrafında dönen fanları tercih edebilirsiniz.

İş Yerleri İçin Sümen Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sümen takımları; sümen, takvim, kalemlik, kalem seti gibi farklı aksesuarlardan oluşur ve iş yerlerinde sıkça kullanılır. Masanızın düzenini korumak için faydalı olmasının yanı sıra ortamda daha kurumsal ve profesyonel bir hava oluşmasına da yardımcı olur.

Sümen seti alırken masanızın büyüklüğünü ve ihtiyacınız olan aksesuarları göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca ofisin dekorasyonuna uygun malzemelerden üretilen, uyumlu renk tonlarında modelleri tercih etmenizde fayda bulunur. Sümen setlerinde en çok deri ve ahşap kullanılır, ancak farklı malzemelerden üretilen modeller de mevcuttur.

Masaüstü Düzenleyiciler Nasıl Seçilir?

Masaüstü düzenleyiciler sayesinde evrakları ve kişisel eşyalarınızı ortadan kaldırabilir ve masanızın daha düzenli durmasını sağlayabilirsiniz. Masaüstü düzenleyicilerin pek çok farklı modeli bulunur. Monitörün ya da masanızın altına koyabileceğiniz büyük ve çok eşya alan düzenleyicilerin yanı sıra masa üstünde durabilecek küçük ve şık düzenleyicileri de tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masaüstü Setleri

1509 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1509 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15283