MÇS bavul fiyatları ve modelleri, tüketicilerin beklentileri karşılamayı başarıyor. Geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken ürünler, sağlam ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal ediliyor. Uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaları, fiyat- performans kategorisinde değerlendirildiğinde ön plana çıkmalarını sağlıyor. Kısa ve uzun süreli yolculuklarda rahatlıkla kullanılabilen bavullar, kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor. Ergonomik tasarımıyla her yere kolaylıkla taşınabilmeleri sayesinde şehir dışında okuyan üniversite öğrencileri ve sıklıkla iş seyahatine çıkan bireyler tarafından rağbet gören modeller yolculuklarda pratik bir kullanım sunuyor. Ürünlerin dayanıklı olması kısa vadede yeni bir valize ihtiyaç bırakmıyor. Bavullar, hava şartlarına ve zorlu zemin şartlarına karşı dayanıklılık göstermeleri nedeniyle, eski valizini değiştirmek ya da yeni bir bavul almak isteyen kullanıcılara önerilen alternatifler arasında değerlendiriliyor. 

Kıyafetlerinizi Zarar Görmeden İstediğiniz Yere Taşıyın

MÇS kabin boy valiz modelleri, kısa süreli şehir dışı yolculuklarda tercih edilen fonksiyonel seyahat ürünleri arasında yer alıyor. Geniş iç hacimleriyle çok fazla kıyafeti ve kişisel bakım ürününü taşımayı kolaylaştırmaları, kullanıcıların ağır valizler taşımalarını önlüyor. Ürünler, belirtilen taşıma kapasitesinde eşya yüklendiğinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Kıyafetlerin zarar görmesini önleyen kumaş gövdeli valizler, istenilen her yöne rahatlıkla hareket ettirilebiliyor. Çekçek sistemiyle birlikte sunulmaları sayesinde konaklanacak mekâna herhangi bir araç olmadan ve yolda takılma yapmadan kısa sürede ulaşmak mümkün oluyor.

Kısa ve Uzun Vadeli Seyahatlerinizde En Büyük Yardımcınız

MÇS orta boy bavul çeşitleri, kısa ve uzun vadeli seyahatlerde ihtiyaç duyulan tüm eşyaları taşımayı mümkün kılıyor. İç donanımlarıyla çok fazla eşyayı taşıma olanağı sunmaları, gidilecek mekânlara tek valiz götürmeyi kolaylaştırıyor. Bireysel olarak kullanılabilen ürünler, kısa süreli olarak tatile çıkacak aile fertleri tarafından da tercih ediliyor. Tatile giderken çok fazla bavul taşımak istemeyen aile bireyleri için pratiklik sunan ürün çeşitleri, araba bagajına rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen fermuar yapısı sayesinde eşyaların kaybolmasını önleyen bavul modelleri, ideal boyutları sayesinde uçak yolculuklarında da avantaj sağlıyor. 

Eşyalarınızı Organize Etmenizi Kolaylaştıran Fermuarlı İç Bölmeler

MÇS büyük boy valiz çeşitleri, uzun süreli konaklama yapılacak uzak mesafelere giderken tercih ediliyor. Kalabalık aileler tarafından da rağbet gören bavullar, ABS malzemeden üretilen dış gövdeleriyle uzun yıllar aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Otobüs firmaları ve hava yolu şirketlerinde oluşabilecek kazalara karşı da dayanıklılık göstermeleri nedeniyle eşyaları tek seferde taşımayı mümkün kılıyor. Ergonomik tutma sapları sayesinde kullanıcıların hareket kabiliyetini sınırlandırmadan istenilen her yöne kolayca yönlendirilebiliyor. MÇS bavulların iç kısmında eşyaları organize etmek için özel olarak tasarlanan fermuarlı bölmeler yer alıyor. 

Kademeli Çekçek Mekanizması İçeren Bavul Modelleri

 • Dört tekerlekli bavul modellerinin sert ve engebeli zemin şartlarında, yalnızca iki tekerlek üzerinde çekilmesi tavsiye ediliyor.
 • Üçlü set halinde kullanıcılara sunulan ürün seçenekleri, taşınma esnasında tüm şahsi eşyaların bir arada olmasına yardımcı oluyor.
 • Darbeye dayanıklı kumaş malzemeli dış gövdesiyle kullanım kolaylığı sunan valiz modelleri, silikon tekerlekler içeriyor.
 • İkili set halinde de sunulan MÇS bavul modelleri, şifreli kilit sistemi içeriyor bu sayede eşyaların güvenliği sağlanmış oluyor.
 • Ağırlık merkezine odaklı kademeli çekçek sistemi içeren valiz çeşitleri, üst ve yanlarda bulunan taşıma kulplarıyla da pratiklik sunuyor.
 • Bavul modelleri, 360 derece dönebilen tekerlek ve alüminyum çek çek mekanizmasıyla birlikte sunuluyor.

MÇS Bavul Teknik Özellikleri

 • Çekçek Mekanizması: Var
 • Çoklu Göz Sistemi: Var
 • Taşıma Kulpu: Var
 • Tekerlek Sayısı: 4- 8 Adet
 • Bavul Boyutları: Kabin x Orta x Büyük Boy

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MÇS Bavul Fiyatları ve Modelleri

1740 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Boy
Toplam 36 / 1740 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?