Merrell, 1981 senesinde aile şirketinin bir kolu olarak çalışmalarına başlamış ve çok geçmeden alanında lider marka konumuna ulaşmıştır. Merrell outdoor giyim ve ayakkabı modelleri ile doğa sporları, ekstrem spor faaliyetleri, dağcılık, kamp sporları, trekking gibi işlevsel bakımdan teknolojik donanım gerektiren aktiviteler için dünyanın önde gelen markası haline gelmiştir. Markanın Gore Tex teknolojisiyle üretilen bot ve ayakkabıları zorlu hava ve zemin şartlarında kullanıma uygundur. Bere ve atkı modellerinde de dikkat çekici tasarımlarla kullanıcıları buluşturan Merrell outdoor giyim ve ayakkabı modelleri, konforundan hiçbir yerde vazgeçmek istemeyen kişiler tarafından gündelik yaşamda da tercih edilir. 

Merrell Bot ve Ayakkabıların Üstün Kalitesi 

Kullanıcılara en yüksek seviyede konfor sağlamaya yönelik üretilen Merrell bot ve ayakkabılar, her detayı hassasiyetle tasarlanmış ürünlerden oluşur. Ayakkabı ve botları; karda, yağmurda, yüksek noktalarda, farklı coğrafi özelliklere sahip bölgelerde kullanma imkanınız var. Kadın ve erkek ayak ergonomisinin çok farklı olduğunu tespit eden marka, hem kadın hem erkekler için farklı tasarım ve kalıplara sahip çok sayıda model üretir. 

Kötü Koku ve Bakteriye Engel Olur

Merrell ürünlerinin hemen hemen tamamında kullanılan AEGIS mikrop kalkanı teknolojisi sayesinde kötü koku, mantar ve bakteri oluşumu yaşanmaz. Öte yandan ayağınızda ağırlık hissetmenize de engel olan bu özel teknoloji esnek bir forma sahip oluşuyla da fayda sağlar. Sıcak yaz aylarında da ayağınızda maksimum konfor istediğinizde Merrell ayakkabıları sandalet formuna çevirerek kullanabilir, çok yönlü ürünlere sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda tayt, eşofman altı, jean gibi alt giyim ürünleriyle eşleştirebileceğiniz sandalet, ayakkabı ve botları outdoor faaliyetlerinde, dağda ve zorlu iklimlerde kar pantolonları ve diğer özel donanımlı ürünlerle kullanabilirsiniz.

Merrell Aksesuarlar Sizi Her Ortamda Soğuktan Korur

Merrell ayakkabı ve botların yanı sıra bere, atkı ve benzeri ürünleri de size sunar. Merrell bandana ve atkı modelleri outdoor falliyetleri için üretimiş olmasına rağmen şehir yaşamında da kullanabileceğiniz özelliktedir. Markanın aksesuarları, ayakkabı ve botları kalite fiyat dengesine bakıldığında ve kullanıcılara sunulan konfor düşünüldüğünde avantajlı bir alışveriş imkanı sunar. Merrell ürünlerinin fiyatları tasarım, model, sezon ve benzeri değişkenler doğrultusunda ayrışır. Dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz markanın ürünleri, gardırobunuzun klasiklerinden olmaya kaliteli bir adaydır. 

Merrell Ürünlerinin Başlıca özellikleri:

  • Merrell ayakkabı ve botlar Vibram taban özellikleri sayesinde kaymaz ve her türlü zeminde güçlü tutuş sağlayarak hareketlerinizde kolaylık sağlar.
  • Aşınmalara ve yıpranmalara karşı oldukça dayanıklı özellikteki bu ürünler, Gore Tex teknolojisine sahip olduklarından sizi soğuktan ve ıslanmaktan korurken bir yandan da ayaklarınızın nefes almasını mümkün kılar. 
  • Merrell botlar ise ayak bileğinizi kavrayarak burkulmalara engel olur.
  • Outdoor spor faaliyetlerinde kullanıcılara maksimum konfor ve rahatlık sunmak için tasarlanmış olan Merrell ayakkabı modelleri MSH kaplama, FIT.ECO ve EVA kontürlü taban malzemelerine organik koku kontrolü eklenerek üretilir.
  • Merrell ayakkabı, bot ve sandalet modelleri sıra dışı tasarımlarıyla şehir yaşantısında da kullanımınıza uygundur. 

Özgün Renk ve Tasarımlara Sahip Ürünler

Merrell aksesuar, bot ve sandalet modelleri kaliteli niteliklere sahiptir. Dayanıklı, tasarım ve renkleriyle de ilgi uyandıran ürünler, gardıroplarınızın en çok kullanılan parçaları haline gelir. Tasarımların kaliteleri ve işlevleri onları sportif yaşamı benimsemiş kişilerin favorisi durumuna getirir. Uzun süre kullanıma uygun olan markanın ürünlerini inceleyebilir, kendinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz, ürünler arasından beğendiklerinizi satın almak için sipariş oluşturabilirsiniz. Böylelikle üstün donanımlara, özgün renk ve tasarımlara sahip ürünlerle aktif ve heyecanlı bir hayatı konforla deneyimleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Merrell Outdoor Giyim Ayakkabı Modelleri

1139 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Outdoor Giyim-Ayakkabı
Outdoor Giyim-Ayakkabı
T-Shirt
T-Shirt
Pantolon
Pantolon
Outdoor Ayakkabı
Outdoor Ayakkabı
Sweatshirt
Sweatshirt
Gömlekler
Gömlekler
Kapri ve Şort
Kapri ve Şort
Yağmurluklar
Yağmurluklar
Şapkalar
Şapkalar
Bandana
Bandana
Çorap ve Tozluklar
Çorap ve Tozluklar
Yelekler
Yelekler
Termal İç Giyim
Termal İç Giyim
Softshell ve Polar
Softshell ve Polar
Montlar ve Ceketler
Montlar ve Ceketler
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cinsiyet
Toplam 43 / 1139 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?