Montessori

Montessori; çocukların oyun dünyalarına ve eğitim hayatlarına dair birçok farklı ürün üreten bir marka olup, zihinsel gelişimlerini ve fiziksel becerilerini geliştiren ilginç ürünleri de ürün portföyünde bulundurur. Montessori ürünleri şahsi ve evde kullanıma uygun olduğu gibi kreş ve anaokulu benzeri yerlerde toplu şekilde de kullanılabilir. Montessori ürünleri geniş seçenek avantajıyla Hepsiburada.com'da!

İlgi Çekici ve Kullanışlı Mobilya Ürünleri

Evlerde ve çocuk eğitimi verilen yerlerde çocuklara dair farklı ürünlerin düzenli şekilde muhafaza edilebilmesi için bazı ürünlere ihtiyaç duyulur. Montessori marka dolaplar ve raf sistemine sahip olan ürünler bu amaç için rahatlıkla kullanılabilir. Bölmelere çocukların oyuncakları, kitapları ya da herhangi bir eşyası yerleştirilebilir. Saklama kapları içeren raflı ürünlerde de çocukların istenen eşyaları düzenli bir şekilde muhafaza edilebilir. Bu sayede düzenli bir görünüm elde edilir. Otobüs gibi eğlenceli şekillere sahip, aynı zamanda üzerinde renkli baskı ve şekillerin olduğu dolap modelleri hem odayı daha hoş gösterir hem de çocukların severek kullanacağı ürünlerdir. Çocukların üzerinde çalışabilmeleri ya da etkinlik yapabilmeleri için Montessori masalar idealdir. Farklı renk ve şekle sahip uygun boyuttaki tasarımları ile kullanışlı olup, bu masalara Montessori sandalyeler eşlik eder. Yatak modelleri alışılagelmiş modellerden farklıdır. Farklı ve eğlenceli tasarımlara sahip aynalar ise çocukların en sevdiği eşyalardan olmaya adaydır.

Eğlenceli ve Rengarenk Oyuncaklar

Oyuncaklar çocuklar için çok değerlidir. Keyifli zaman geçirmelerinin yanı sıra belli şeyleri öğrenmelerini sağlar ve gelişimlerini destekleyici özelliktedir. Montessori puzzle çeşitleri ile çocuklar farklı şekilleri öğrenir ve bir araya getirirler, uzun ve keyifli zaman geçirirler. Montessori çitler çocuklara bir oyun alanı oluşturur ve özellikle bebekler için güvenlik anlamında da kullanılabilir. Salıncak ve kaydırak modelleri ile çocuklar parkta vakit geçirme keyfini yaşarlar. Basket potası gibi ek özellikler de bu oyuncaklarda mevcuttur. Parçalar kullanılarak tamamlanmış ev modelleri ile çocuklar kendilerine güzel bir oyun kurabilirler. Trambolin gibi eğlenceli oyuncaklar çocukların oynamaktan sıkılmayacağı ürünlerdir. Sallanan at benzeri hareketli oyuncaklar da çocuklara büyük keyif verir. Montessori oyuncakların tümü çocuk sağlığı göz önünde bulundurularak üretilir ve güvenilirdir.

Eğitici ve Beceri Geliştiren Ürünler

Montessori ürünlerinin bazıları çocukların oyun dünyalarına eğitici özellikleri ile dahil olur. Şekil bağlantıları kurularak çeşitli mantık kurguları ortaya koymayı gerektiren oyuncaklar, çocukları düşünmeye sevk eder. Sıvı ölçüm kapları ile farklı sıvıların hacimleri belirlenebilir ve fizik, kimya dersleri için faydalı bir temel oluşturulabilir. Sıvı ve katılar için kullanılan farklı teraziler çocukların denge mekanizması oluşturmalarını ve ağırlık konusunu kapsamlı şekilde öğrenmelerini sağlar. Farklı geometrik şekilleri tanıtan oyuncaklar da çocuklar için ilgi çekicidir. Çarpma, toplama, bölme gibi matematik işlemlerini eğlenceli şekilde öğrenmeye yarayan taşlı oyuncak setleri okul hayatına büyük bir destek sağlar. Ülkelerin bayraklarını ve haritadaki bölgeleri öğreten puzzle ve kartlar da Montessori ürünleri arasında bulunur. El ve göz koordinasyonu gerektiren ürünler, ince motor becerilerin gelişmesini sağlar.

Montessori Ürünlerinin Özellikleri 

 • Evlerde, kreşlerde ve anaokullarında kullanılabilecek çok sayıda çeşide sahiptir.
 • Ahşap mobilya ve oyuncakların yanı sıra tüm plastik ürünler 1. sınıf kalitede ham maddelerden üretilir.
 • Ürünleri renklendirmede kullanılan boyalar, su bazlı olup çocuklar için güvenilir özelliktedir.
 • Hayal gücünü geliştiren, yaratıcı özelliği ön plana çıkaran ve motor becerileri geliştirmeye yarayan çok sayıda oyuncak çeşidi vardır.
 • Eğitim hayatı ile ilgili olan oyuncaklar, okullarda öğretmenler tarafından da verimli şekilde kullanılabilir.

Siz de hemen Montessori ürünlerinden dilediğinizi sipariş edebilir, çocuğunuzun eğlence ve eğitim hayatına önemli bir destekte bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Montessori

50 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Sepette Kampanyalı Ürünler
 5. İndirimli Ürünler
 6. Renk
 7. Yaş Aralığı
 8. Yurt Dışından Ürünler
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön