Çocuk Kaskları

Motosiklet gibi iki tekerlekli ve hız limitleri yüksek bir aracı kullanıyorsanız, mutlaka motosiklet sürüş şartlarına göre üretilmiş, koruyucu, güvenli sürüş sağlayan ekipmanlarınızın olması gerekiyor. Bu, hem sizin hem de motosikletinizdeki varsa yol arkadaşınızın daha güvenli yolculuk yapabilmesini sağlar. Özellikle de yolcunuz bir çocuksa, onun güvenliği ve sağlığı için gerekli bütün ekipmanları sağlamak en önemli göreviniz olacak.

Hepsiburada.com, motosiklet sürüşünün verdiği özgürlük duygusunu yaşamak isteyen motosiklet sevdalılarının çocukları için sağlam, güvenilir, çocuğunuzu olası darbelerden korumaya yardımcı motosiklet çocuk kasklarını beğeninize sunuyor. Genellikle motosiklet kazalarında yara alma ve çarpma ihtimali en yüksek bölge olan kafa ve boyun bölgesi için çocuğunuza alacağınız bir kask, beyni koruyan kafatasını daha korunaklı hale getirecek ve herhangi bir çarpma sonucunda gelişebilecek ciddi sağlık sorunlarından korumaya yardımcı olacak. Ayrıca motosiklet sürüşü sırasında çocuğunuzun yüzünü ve gözlerini havada uçuşan böcek, toz, yaprak gibi partiküllerden ve hava şartlarından kaynaklanan kötü etkilerden de korumuş olacaksınız.

Çocuğunuzla emniyetli, güvenli bir sürüşte yol arkadaşı olabilmek için alacağınız kask; aynı zamanda onun tarzını da yansıtabilecek. Hepsiburada.com adresindeki motosiklet çocuk kaskları, kız ve erkek çocukları için ayrı renk, model seçenekleri ve kask üzerindeki figürlerle oldukça çekici. Yoho, Dahice, LS2 gibi güvenilir markaların modelleri ile çocuklarınız, kasklarınız hem kendilerini daha emniyette hissetmek için hem de tarzlarını yansıtabilmenin verdiği güvenle kafalarından hiç çıkarmayacaklar. Otomatik çabuk toka ve çift halka toka, çıkarılıp takılabilen uzun ön cam, çene altı bağlama kayışı gibi özelliklere sahip olan motosiklet çocuk kaskları ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek, karşılaştırabilmek, fiyat avantajlarını öğrenebilmek için hepsiburada.com sayfasından "Motosiklet Aksesuarları" kategorisi altındaki motosiklet çocuk kaskları kategorisini seçebilir, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Çocuk Kask Çeşitleri

3475 ürün listeleniyor
Lebeigo
MDSJ
Weichuang
Toolwayes
Yema
Toprock Store
Jiaohui2
Jinlai
Colorful Balloons
Wish
A Satyr
EKS Ticaret
Yates
Hope
Motoanl
Acerbis
Cwecom15
Maman Cheng
Murat
Tex
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 3475 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?