Dövüş sporları ile ilgiliyseniz muay thai ismi size çok şey ifade ediyordur. Ülkemizde Tayland boksu olarak bilinen Muay Thai, Uzak Doğu sporları içinde en sert ve yüksek dayanıklılık - kondüsyon gerektiren bir spor dalı. Saldırı ve savunma tekniklerini birarada bulunduran bu boks türü, sadece yumrukla kalmayan, tekme, dirsek, diz ile yapılan sert müdahalelerle de rakibi safdışı bırakmayı amaçlayan, çevik ve atletik bir vücut yapısına sahip olmayı gerektiren oldukça zor bir spor.

Muay Thai yapanların öncelikle tercih ettikleri malzemeler ise şort ve eldivenler. Özellikle çarpıcı desen ve figürlere sahip renkli şortlar, bu sporla ilgilenenlerin gözdesi. Uzak Doğu spor branşları genelde ilginç seremonileri ve özgün kıyafetleri ile ünlüdür. Muay Thai kıyafet ve aksesuarları da bundan ayrı düşünülemez. Elbette bu spor için gerekli kıyafetleri seçerken beden ölçünüz, kullanım rahatlığınız ön planda olmalı. Sert bir spor olması nedeniyle, darbelere karşı dayanıklı, sağlam malzemelerle üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz. Terletmeyen, esnekliğini kaybetmemiş ürünler de önceliğiniz olmalı.

Siz de hepsiburada.com ürün ve marka çeşitleri içerisinden bütçesinize ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü tercih edebilir ve pratik bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Muay Thai Malzemeleri

19 ürün var
 1. Markalar
  1. Dragon
  2. Adidas
  3. Ice
  4. Do-Smai
  5. Everlast
  6. Seftil
  7. Top Glory
 2. Beden A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Türü
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19271
Başa dön