Cilt sağlığını korumayı hedefleyen ve bunu gerçekleştirirken insan ve çevreyi korumayı da sağlayan çözümler geliştirme amacı ile farmasötik ve dermo-kozmetik alanında çalışan Fransız Expanscience Laboratuvarlarında üretilen MUSTELA ürünleri 60 yılın üzerinde bir tecrübe ile bebek, çocuk ve anneler için geniş bir ürün yelpazesi ile ürünler sunmaktadır. MUSTELA ürünlerini bebeğinizin müjdesini ilk aldığınız günden itibaren önce kendiniz sonra da bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

Bebeğin doğumunu bekleme süreci anne adayları için heyecan doludur. Bu süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamak anne adayının ilk hedefidir. Hamilelik sürecinde vucüt, cilt ve duygular değişkenlik yaşar. Cildin bu süreçte korunması, sürecin sağlıklı ve bakımlı tamamlanması ve bunun bebek ve anne için güvenilir ürünler ile sağlanması her anne için önem taşır. Hamilelik sürecinde kilo değişimleri nedeni ile oluşabilecek çatlakların öncesinde önlem alınmasını hedefleyen ürünler sunan MUSTELA, çatlak öncesi krem ve yağı ile cilt elastikiyetinin güçlenmesini destekler. Hamilelik sürecinde oluşan ciltteki gerginlik hissini azaltarak rahatlamasını sağlamayı, içeriğinde yer alan doğal destekler ile çatlak önlemeyi, cildinizi besleyerek nemlendirmeyi amaçlar. Çatlak öncesi krem ve yağ, çatlak oluşum potansiyeli taşıyan karın, bacak, kalça ve göğüs bölgesine masaj yaparak uygulanmaktadır. MUSTELA anne adayları için hazırlanan çatlak serumu da cilt elastikiyeti sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. İçeriği ile cilt kalitesini arttırarak cildi yumuşatır, canlandırmayı sağlamayı hedefler. Göğüs bölgesi için hazırlanan serum ve rahatlatıcı nemlendirici MUSTELA ürünleri de bu keyifli süreçte anne adaylarının kullanımı için hazırlanmış ürünler içerisinde sunulmaktadır.

MUSTELA tarafından bebek ve çocuklar için hazırlanan banyo ve bakım ürünleri normal, kuru, çok hassas ve çok kuru ciltler için ayrı özellikler ile hazırlanarak kullanıma sunulan ürünlerdir. Bebek ve çocuk cildinin özelliklerine bağlı olarak kategoriler ile sunulan ürünler içerisinde uygun olanın tercih edilerek kullanılması önem taşır. Genel olarak hassas olan bebek cildine uygun bakım ve nemlenmesini sağlayacak ürünler hazırlayan MUSTELA bebek ve çocuk bakım ürünleri hijyen sağlama, banyo ürünleri ve cilt bakımı sağlama amacı ile kullanılır. MUSTELA saç ve vucut sampuanları cilt ve saçlı deride oluşabilecek hassasiyet ve kuruluklar göz önünde bulundurularak hazırlanmış göz yakmayan ürünlerdir. Parapen, fitalat gibi zararlıları bulundurmayan bu ürünler bebek cildinde oluşabilecek alerjik reaksiyonların oluşum riskini en aza indirmeyi hedefler. Masaj seven bebekler için nemlendirici ve yumuşatıcı bebek yağı, bebeğinizin bakımı için kullanılabilmektedir. Cilt özelliklerine uygun olarak seçilip kullanılabilecek olan vücut losyonları ve yüz kremleri de bebek ciltlerinin nemlenerek rahatlamasını sağlar. Özellikle dışarıda bebek bakım ve temizliği için annelerin sık kullandığı bir ürün olan MUSTELA ıslak mendil aloe vera ve gliserin katkıları ile bebek cildini temizlerken yumuşatarak bıraktığı hoş koku ile temizleme sürecini hızlı ve güvenle gerçekleştirmenize destek sağlar.

Bebekler için bez kullanımının getirdiği sorunlar bazen sıkıntı yaratan sonuçlar yaratabilmektedir. Pişik sorunu oluşmadan düzenli olarak pişik kremi kullanımı bebeklerin rahat hareket etmesine, sağlıklı büyümesine ve huzurla oyun oynamalarına destek sağlar. Pişik oluşumunu önlerken aynı zamanda uzun süre kapalı ve nemli olan bebek cildinin yatışması ve onarılması için destek sağlayan MUSTELA pişik kremleri, bebek bez bölgesinde oluşan hassasiyeti giderme ve oluşumunu önlemeyi destekleme amacı ile kullanılır. Uygulama kolaylığı ile bez değişiminde hareketli olan bebeklerinizi rahatsız etmeden kullanabilirsiniz. Mustela pişik kremi bez değişimleri arasında etkisini koruyarak bez bölgesini korumayı amaçlar ve temizlenme sürecinde durulanması kolaydır. İçeriğindeki avakado özü, çinko oksit, alkasya oxeoline ve ayçiçeği yağı distilatı ile hassas olan bebek bez bölgesinde cildi korumayı, oluşabilecek tahriş ve kızarıklıkları rahatlatmayı ve cildi desteklemeyi hedeflemektedir. MUSTELA pişik kremleri dermatolojik ve pediatrik gözlem altında test edilen ürünlerdir. Parfüm ve parapen içermezler.

MUSTELA ürün skalasında yer alan bir diğer ürün de güneş koruma ürünleridir. Bebekleri güneşe çıkarmadan önce alınması gereken önlemler vardır. Hassas bebek cildinin güneşten korunması amacı ile üretilen MUSTELA güneş koruma ürünleri suya dayanıklı formulü ile cildi etkilere karşı korumayı hedefler. MUSTELA güneş koruma ürünleri kolay kullanımı ile hareketli olan bebeklerinizde pratik kullanım sağlar. Krem uygulama sonrasında kıyafetlere yapışmaz ve cildi yumuşatır. Güneş koruyucu ürünlerin etki sağlaması doğru ve yeterli kullanım ile de doğru orantılıdır. MUSTELA güneş sonrası ürünleri ile de güneşten sonra bebeklerin cilt bakımlarını yapabilir, cildinizi ferahlatıp nemlendirebilirsiniz.

Sağlıkla ve keyifle tamamlanması için özen gösterdiğiniz hamilelik süreci ve sonrasında her anının değerli olduğu bebeğinizin büyümesinde bakım ve koruma ürünleri sunan MUSTELA markası ile her cilt türü için ayrıca üretilmiş ürünlerden tercihinizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mustela

440 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Süpermarket
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar