NANKANG Lastik Fiyatları

Nankang markası yaz ve kış şartları için özel olarak geliştirdiği lastiklerle sürüş güvenliğinizi korur. Markanın geliştirdiği lastikler mevsimsel özelliklere uygun olarak tasarlanır. Sıcaklıklar 10 derecenin altına indiğinde kış lastiklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıcaklık değerleri 10 derecenin üstüne çıktığında ise yaz lastiklerini kullanmaya başlamanız gerekir. Doğru lastikleri kullanmanız hem sürüş güvenliğinizi sağlar hem de yakıtınızı daha verimli şekilde tüketebilmenize olanak tanır. Lastiklerde kullanılan hamurlar da mevsim koşullarına göre değişiklik gösterir. Kış lastiklerinin hamurları düşük sıcaklık değerlerine karşı dayanıklı şekilde üretilir. Yaz lastikleri ise yüksek sıcaklıklara karşı korunaklı bir hamur yapısına sahiptir. Nankang marka lastikler hava basıncının eşit şekilde dağılmasını kolaylaştırır. Lastiklerin adaptif basınç dağılımı özelliği sayesinde arabanızı kontrol edebilmeniz kolaylaşır. Dengeli hava dağılımı virajlarda direksiyon kontrolünü sağlamanıza yardım eder.

Yaz Lastiklerinin Yarattığı Konfordan Yararlanın

Nankang yaz lastikleri sıcak havalarda yumuşayan asfalt yollara uyum sağlar. Yaz sıcaklarında artan asfalt ısısına karşı dayanıklı olan lastikler sertliklerini korur. Kullanılan yanak hamurları da yaz lastiklerini daha dayanıklı hale getirir. Darbe direnci yaratan yanak hamurları sayesinde arabanızı güvenli bir şekilde sürebilirsiniz. Yaz lastiklerinin esneme kabiliyeti de oldukça gelişmiştir. Viraj alırken ya da ani manevralarınızı gerçekleştirirken yaz lastiklerinin elastik yapısından yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerin omuz blokları da son derece esnektir. Arabanızın hızlanmasını kolaylaştıran omuz blokları aynı zamanda frenleme mesafenizin kısalmasına da yardım eder. Yaz koşullarına uygun olarak imal edilen lastiklerin yüzeyinde desenlere yer verilir. Desenli yüzey özelliği sayesinde lastikleriniz çekiş gücünüzü korur. Arabanızın kısa bir sürede hızlanabilmesi ve kısa mesafelerde durabilmesi için Nankang yaz lastiklerini kullanabilirsiniz. Lastikleri ebatlarına ve göre sipariş etmeniz gerekir. Arabanız için uygun olan ölçüleri, mevcut lastiklerinizin yüzeyinde yer alan bilgileri inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Nankang Lastiklerle Kış Şartlarına Hazırlıklı Hale Gelin

Nankang markası lastiklerini tasarlarken modern teknolojiden yararlanır. Marka, kış lastiği modellerinde özel olarak tasarladığı sırt desenlerini kullanır. Kıvrımlı desenler, yola başarılı bir şekilde tutunabilmenizi sağlar. Nankang kış lastikleri desenlerinin yanı sıra çentikleriyle de sürüş konforunuzu üst seviyeye çıkarır. Kış lastiklerinde yer alan çentikler, kaygan asfalt yüzeyinde aracınızın kaymasını önler. Bu lastiklerin yüzeyinde derin su olukları da bulunur. Oluklar, yağmurlu ve karlı havalarda suyu lastiklerinizden uzaklaştırır. Suda kızaklama problemini yaşamamak için, sıcaklıkların 10 derecenin altında seyrettiği aylarda Nankang kış lastiklerini kullanabilirsiniz. Kış lastikleri yollardaki sert engellere ve sivri noktalara karşı da korunaklıdır. Kalın kauçuk hamurlarına sahip olan lastiklerle yolculuklarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Lastik bakımı yaparken hangi ürünlerden yararlanılabilir?

Tamir kitleriyle lastiğinizdeki delikleri kısa bir sürede yamayla kapatabilirsiniz. Lastik kalemleri, silinen yazıları ve sayıları daha belirgin hale getirebilmenizi sağlar. Parlatıcı spreylerle arabanızın lastiklerinin yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Basınç saati bulunan pompaları kullanarak lastiklerinizi uygun şekilde şişirebilirsiniz.

Lastik ömrünü uzatan detaylar nelerdir?

Otomobilinizin lastik ömrünü uzatmak için hız limitlerine riayet etmeniz gerekir. Mevsimlere uygun lastikler kullanmanız da yıpranma payını azaltır. Lastiklerinizi çaprazlarında bulunan lastiklerle değiştirebilirsiniz. Bu sayede tüm lastikleriniz dengeli bir şekilde aşınır.

Kış lastiği kullanmanın faydaları nelerdir?

Tutunma ve kavrama gücü yüksek olan kış lastikleriyle 10 derecenin altındaki sıcaklıklarda güvenliğinizi artırabilirsiniz. Kış lastikleri kuru, ıslak ve buzlu zeminlerde asfalt yüzeyini geniş açılı şekilde kavrar. Nankang kış lastikleri derin ve geniş şekilde tasarlanmış olan tahliye oluklarına sahiptir. Yağmur ve kar suyunu arabanızın lastiklerinden kısa bir sürede uzaklaştırabilmek için bu ürünleri kullanmanız gerekir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

NANKANG Lastik Fiyatları

428 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Jant Çapı
Toplam 36 / 428 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?