Sunum yaparken kullanılan en temel cihazların başında yer alan projeksiyon cihazları, iş yaşamı dışında evde ve eğitim kurumlarında da kullanılan bir alettir. Eğitim kurumlarında ders materyali olarak öğrenmeyi kolaylaştıran cihazlar, evde film izlemek veya oyun oynamak için tercih edilir. İş yaşamında ise sunumları görsel açıdan desteklemek için kullanılan cihaz, kullanım amacına uygun teknik özellikler ile üretilir. Kişisel kullanıma yönelik ürünler görüntü kalitesi açısından başarılı iken eğitim kurumlarında ve iş yaşamında kullanılan ürünlerde ise dayanıklı ve bakım gerektirmeyen yapıları ile öne çıkar. Farklı ihtiyaçlara göre üretilen projeksiyon cihazlarını NEC markasından inceleyerek, uygun ürünü seçebilirsiniz.

NEC Projeksiyon Cihazı Modelleri

Japon kökenli teknoloji şirketlerinden biri olan ve farklı teknolojik aletlere sahip olan NEC markası, farklı özelliklere sahip projeksiyon cihazları üretir. İş ve eğlence için kullanılabilecek HD cihazlar, LCD projeksiyon cihazları, DLP cihazlar markanın modelleri arasında yer alır. Çok işlevli HD modeller, yüksek çözünürlüğü, uzun lamba ömrü ve parlaklık özellikleri ile öne çıkar. Parlaklık özelliği modelden modele farklılık gösteren ürünlerin keskinlik ve ses gücü gibi teknik ayrıntılarını detaylıca öğrenebilirsiniz. NEC projeksiyon cihazı çeşitleri arasında yer alan LCD ürünler ise uzun dönem bakım gerektirmeyen yapıya sahiptir. Filtre sorunu olmadığı gibi toz gibi kirlenme sorunları ile karşılamadan kullanılabilen LCD ürünler, çözünürlük ve parlaklıkları ile farklı kullanıcılara hitap eder. Dayanıklı tasarımı ile ekonomik bir kullanım sunan ürün çeşitlerini hem iş yerlerinde hem de konferans salonlarında ve eğitim kurumlarında tercih edebilirsiniz. Lamba ömürleri 3500 saat ile 6000 saat arasında değişen LCD ürünlerin 3D videoları oynatabilen özelliğe sahip olanlarına ulaşabilirsiniz. Farklı ortamlarda ideal bir kullanım sunan seriyi bağlantı özellikleri gibi teknik özellikleri açısından inceleyebilirsiniz.

DLP NEC projeksiyon cihazı modelleri ise daha az ışık gücü ile daha canlı görüntü sunar. Canlı renklere ve yüksek karşıtlığa sahip ürünlerin netlik değerlerini detaylıca öğrenebilirsiniz. Yüksek çözünürlüğü ve görüntü netliği ile farklılaşan cihazları evde ve iş yerlerinde kullanarak kaliteli sunumlar yapabilirsiniz. Özellikle uzun süre çalışma imkanına sahip olduğu için kesintisiz gösterim yapabileceğiniz cihazların lamba ömürlerini karşılaştırabilirsiniz. Markanın LED projeksiyon cihazları ise 20000-30000 saat dayanan lambası ile uzun ömürlü bir kullanım sunar ve daha az enerji harcama fonksiyonuna sahiptir. Karanlık ortamda kullanılması tavsiye edilen ürünleri konferans salonu gibi ortamlar için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda 3D dosyaları destekleme özelliği sunan LED ürünler ile kaliteli videoları açabilirsiniz.

NEC Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Farklı özelliklerde kullanıcıya sunulan NEC projeksiyon çeşitleri değişik fiyat aralıklarına sahiptir. Özellikle ışık gücü ve çözünürlüğü ile fiyatları değişen LCD cihazlardan bütçenize uygun modeli seçebilirsiniz. Parlaklık, keskinlik ve lamba ömrü gibi özellikleri ile fiyatları farklılaşan ürünleri inceleyerek bütçenize uygun modeli seçebilirsiniz. Markanın LED projeksiyon cihazları ise uygun fiyatları ile dikkat çeker. Kullanım ömrünün uzun olması, lamba özellikleri, düşük enerji tüketimi ve cazip fiyatları ile tercih edilen modelleri farklı ortamlarda kullanabilirsiniz. LED modeller arasında ansilümen özellikleri farklı olan cihazları karşılaştırabilirsiniz.

HD NEC projeksiyon cihazı fiyatları ise birbirine oldukça yakındır. Özellikleri ve teknik yapıları farklılık gösteren ürünleri inceleyebilirsiniz. Markanın fiyatları ile dikkat çeken diğer bir modeli ile DLP ürünlerdir. Profesyonel kullanıma uygun DLP modelleri fiyat ve performans açısından değerlendirerek NEC projektör çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. 1024x768 XGA çözünürlük sunan DLP projeksiyon sistemi çeşitlerini ise uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

NEC Projeksiyon Cihazı

13 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. NEC
  2. Sony
  3. Acer
  4. Panasonic
  5. Viewsonic
  6. Benq
  7. Epson
  8. Optoma
  9. Asus
  10. Casio
  11. Htp
  12. Infocus
  13. Christie
  14. BLUECAT
  15. Barco
  16. Hitachi
  17. LG
  18. Canon
  19. Promacto
  20. Smart Kapp
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka NEC
DSACategoryId/2147483643/285390/15530
BAŞA DÖN