Bir araç sahibi olarak güçlü performans ve dayanıklılık sağlayacak yeni lastiklere ihtiyacınızın olması kadar doğal bir durum yoktur. Bu ihtiyaçlarınızı karşılama amacıyla yerini alan Nexen, rakiplerine kıyasla önemli ölçüde daha düşük olan fiyatlarıyla birlikte mükemmel sürüş özellikleri sunmak için optimize edilmiş kaliteli lastikler üretir. Nexen tarafından sağlanan işlevselliklerin sizin için uygun olup olmadığına ürünleri incelyerek karar verebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında satın alma kararı vermeniz halinde Nexen lastik fiyatları hakkında bilgi toplayabilir ve uygun görmeniz halinde lastikleri temin edebilirsiniz.

Nexen’i Farklı Kılan Detaylar

Teknolojiye Vurgu: Nexen, zengin özelliklere sahip lastikler tasarlama arayışında sürekli olarak en son teknolojileri geliştirmeye ve bunlardan faydalanmaya çalışarak rekabetin önünde yer alma çabası gösterir. Nexen, Avrupa, Amerika ve Çin'de, her kıtadaki çeşitli ülkelerde bulunan en zeki zihinlerden yararlanmak için birden fazla Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) tesisine sahiptir. Teknolojiye verdiği bu önem sayesinde Nexen lastiklerinin her geçen süre daha donanımlı hale geldiğini görebilirsiniz.

Test: Nexen, Lastikli Araç Dinamik Test Zeminleri adında en son lastik tasarımlarının test edildiği bir yenilik kullanır. Titiz testlerle birlikte Nexen, lastiklerinin mühendisleri tarafından belirlenen yüksek kalite kriterlerini karşılamasını sağlar. Bu sayede lastiklerin kalite standartlarına güven duyabilirsiniz.

Otomatik Üretim: Nexen, lastik üretim süreçlerinin büyük bölümünün otomatik robotlar tarafından gerçekleştirildiği gelişmiş üretim tesislerine sahiptir. Otomasyondaki bu ısrarın sonucu olarak insan hatasından arındırılmış lastiklere sahip olabilirsiniz.

İdeal Lastik Performansı İçin Gerekli Kriterleri Karşılar

Taşıma: Araçlarınızın yol tutuş kabiliyetini artırmak için tasarlanır. Lastikler, estetik açıdan hoş olan ve yol tutuşu büyük ölçüde artıran nervürlü asimetrik basamaklarla hazırlanır. Ayrıca, yağmura ve kara maruz kaldığınızda tutarlı performans elde edebilirsiniz. Sırt deseni içinde bağlanan kenarlar sayesinde ıslak yollarda viraj alırken ve fren yaparken gerekli tutuşu sağlayabilirsiniz.

Dayanıklılık: Son derece dayanıklı lastikler oluşturmak için kauçukla kalıplanmış ve farklı tasarımlara sahip silika sırt bileşenleriyle üretilir. Sağlam yapısı nedeniyle binlerce kilometreyi aynı performansla kat edebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde aşınma ve yıpranma problemiyle karşılaşmamış olursunuz.

İstikrar ve Konfor: Lastikleri şekillendiren polyester kaplama, konforlu bir sürüş deneyimi gerçekleştirmeniz için aracınızın bölmesine yayılan gürültüyü ve titreşimleri azaltır. Döküntü ve çatlaklar üzerinde kullandığınızda nispeten daha az ses üretir. Lastiğin iç yapısı, yüksek hızlarda bile optimum denge sağlayabilmeniz için ikiz çelik kayışlarla birleştirilerek tasarlanır.

Araç Kullanmayı Daha Konforlu Hale Getiren Lastiklerin Avantajları

  • Hem kuru hem de ıslak zeminde iyi çekiş gücü sunar.
  • Şiddetli yağmur sırasında tutuşu artırmak için 3D teknolojisi sırt tasarımına sahiptir.
  • Yanal kanallar tüm hava koşullarında viraj dengesini optimum düzeye çeker.
  • Benzer özelliklere sahip bu aralıktaki diğer lastiklerle karşılaştırıldığında daha ideal fiyat düzeyine sahiptir.
  • Yüksek performanslı araçlar için daha iyi kavrama ve yol tutuşu için artırılmış sertlik imkânı sunar.
  • Konforlu ve sessiz sürüş kalitesine destek verir.
  • Özellikle kış lastik modelleri karla başa çıkabilir.

Uzun yol sürüşlerinde dayanıklılık problemi oluşturur mu?

Modele göre farklılık göstermekle birlikte birçok lastik son derece uzun ömürlüdür. Bu durum, lastikleri uzun yolda kullanmayı tercih etme anlamında bir soru işareti oluşturmaz. Ayrıca lastik ortalaması 80.000 km seviyelerindedir.

Zorlu kış şartlarında tercih edilebilecek Nexen lastiği var mıdır?

En aşırı iklimler için iki model bulunur. Bunlar Winguard ve Winspike modelleridir. Her iki lastik modeli de zorlu koşullara çok daha fazla direnç ortaya koyar, bu da onları aşırı iklimler için mükemmel hale getirir.

Kamyon ya da benzeri ağır araçlar için en ideal Nexen lastiği hangisidir?

Roadian modeli lastiği tercih edebilirsiniz. Roadian lastikleri, ağır araçların ihtiyaçları için özel olarak tasarlanır. Karlı ve buzlu koşullarda mükemmel çekişe sahiptir ve derin sırt bloğu yol koşullarında ideal şekilde çalışmalarını sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nexen Lastik Fiyatları

555 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Jant Çapı
Toplam 48 / 555 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?