Nike

Futbol evrensel bir oyundur ve futbol topu dünya üzerinde milyarlarca insanın gerçek anlamda peşinden koştuğu benzersiz bir üründür. Günümüz futbol dünyasında, üstünde yüzlerce yeni teknik denenen, teknolojisi üzerinde neredeyse bir otomobil kadar çalışma yapılan futbol topu, kitleleri peşinden koştururken en keyifli anları yaşatmaktan da vazgeçmez.

Nike Futbol Topu

Nike Futbol Topu, işte bu teknolojinin geldiği en üst noktada üretilir. 45 senedir spor malzemesi üreten, ürünleri dünyanın en büyük kulüpleri tarafından kullanılan Nike, her gün yeni keşifler yapmakta, futbol aksesuarlarını en üst seviyeye taşımaktadır. Nike'ın sürekli geliştirdiği yeni futbol topu modelleri de, dünyadaki tüm futbol severler tarafından yakından ve ilgiyle takip edilmektedir.

Nike'ın birinci kalite futbol topları, premium malzemeyle üretilir. Poliüretan içerikli yumuşak derisiyle vurduğunuzda ayağınıza uyum sağlar, direnç göstermez. İç lastiği latekstir, kolay kolay patlamaz. Hafiftir ama sert ve sağlamdır, istediğiniz vuruşu yaparken sizi zorlamaz, rüzgarlı havalarda fazla savrulmaz. Her zeminde kullanıma uygun modelleri bulunur. Çim sahada, halı sahada, suni çimde, toprakta veya kumda istediğiniz gibi kullanabilir, en güzel golleri istediğiniz zeminde atabilirsiniz.

İyi bir futbol topu, iyi bir oyunun baş kahramanıdır. Bu yüzden onu ayağına alan futbolcu, kolay kolay bırakmak istemez. Nike futbol topu da her futbolcunun hayalinde yer alan, profesyonel ve ünlü bir üründür. İyi zeminlerde sekmeden kayar, paslarınızın ve şutlarınızın yerini bulmasında size yardımcı olur. Uzaktan atılan topları kontrol ederken ayağınızdan kontrolsüz şekilde fırlamaz, top kontrolünü daha iyi yapabilmenize olanak tanır. Sert vuruşlarınızda verdiğiniz falsoyu en iyi şekilde alır, amacınızın dışında savrulmaz. Çalım atarken ayağınıza dolanmaz, sürerken çizgisinden sapmaz.

Futbol topunuzu sevmeniz, performansınızı yakından etkiler. Nike futbol topunuz, kalitesiyle güveninizi ve beğeninizi çabucak kazanır, istediğiniz noktaya gönderebileceğinize inancınız tam olacağı için, en güzel vuruşları yapmanıza olanak tanır. İyi bir futbolcu, Nike futbol topunun kendisini yarı yolda bırakmayacağını, gönderdiği noktadan şaşmayacağını çok iyi bilir. Nike futbol topuna usta vuruşlar eşlik ettiğinde ortaya harika futbol enstantaneleri çıkar.

Nike futbol topunuz sizin takım arkadaşınız gibidir. Ona güvenir ve uzun süre bozulmayacak duygusal bir bağ kurarsınız. Ortak hedefiniz goldür ve bu hedef için birlikte çalışırsınız. Bu yüzden takım arkadaşınızı seçerken gösterdiğiniz özeni Nike futbol topunuzu seçerken de göstermeli; kendinize, oyun karakterinize ve stilinize en uygun Nike modelini tercih etmelisiniz.

Nike Futbol Topu Fiyatları

Nike futbol topları en yüksek kalitede üretilir ve ürün gamı çok geniştir. Onlarca model, renk ve malzeme alternatifi Nike severlerin hizmetindedir. Nike futbol topları, büyüklüklerine göre 3, 4 ve 5 numara olmak üzere üçe ayrılır. 3 numara futbol topları 8 yaş altındaki minik futbolcuların kullanabileceği büyüklüktedir. 4 numaralı futbol topları 8 - 12 yaş aralığındaki futbol oyuncuları için, 5 numaralı futbol topları da 12 yaş üstündeki futbolcular için üretilir.

Aradığınız Nike futbol topunun özelliklerine, kullanmak istediğiniz zemine, topun ağırlığına, makine dikişli ya da yapıştırma olmasına göre fiyatlar farklılık gösterebilir. Fakat Nike'ın ürün yelpazesi o kadar geniştir ki, her ihtiyaca ve her bütçeye göre bir futbol topu bulmak mümkündür. Önemli olan aldığınız ürünün, ödediğiniz bedelin karşılığını vermesi ve en keyifli futbol anlarını yaşatmasıdır. Bu kriter, dünyanın en ünlü spor markalarından biri olan Nike'ın en büyük uzmanlığıdır. Nike futbol toplarının, müşteri memnuniyeti oranı çok yüksektir ve kullanıcıları onları çevrelerine güvenle tavsiye eder.

Nike Futbol Topu Fiyatları

209 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Nike
  2. Molten
  3. Adidas
  4. Voit
  5. Vertex
  6. Puma
  7. Delta
  8. Avessa
  9. Mikasa
  10. Lotto
  11. Selex
  12. Altis
  13. Umbro
  14. Hattrick
  15. Tryon
  16. Lescon
  17. Wilson
  18. KIPSTA
  19. Uhlsport
  20. Sportica
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Numara A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Top Size
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Nike
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/nike
Başa dön