Spor düşünüldüğünde akla ilk gelen giyim ve aksesuar markalarından biri olan Nike, önemli markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle spor ile ilgili en son trend ürünleri belirleyen önemli firmaların başlarında geliyor. Nike markasının ürünleri çeşitli yelpazeler de kullanıcılara pek çok kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda sadece spor kıyafeti olarak değil günlük hayatta da kullanılabilecek ürünleri insanların hizmetine sunuyor. Nike markasından alınan ürünler uzun ömürlü ile biliniyor. Ayrıca Nike ürünleri ile hem spor görünümüne sahip olmak hem de şık bir imaj yaratmak mümkün oluyor. Bunun sebebi Nike markasının tasarladığı ürünlerin spor kapsamı içerisinde yer almasına rağmen şık ve kaliteli parçalardan tasarlanıyor olmasıdır. Nike markasını kullanan kullanıcılar, ürünlerin dayanıklılığı ve şıklığı karşısında memnuniyetlerini göstermekten kaçınmıyor. Nike markasının spor kapsamında ürettiği giyim modellerinden biri Nike spor sweatshirt olarak karşımıza çıkıyor. Nike spor sweatshirtleri hem erkek kullanıcıların hem de kadın kullanıcıların gözde spor giyim ürünlerinden biri oluyor. Nike spor ürünlerini Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz. 

Sweatshirtler hem spor yapmak için eşofman üstüne kombinlemeye uygun bir seçenek oluyor. Hem de şık tasarımlarıyla günlük kullanımda pantolon üstlerine kombin yapılarak değerlendirilebilir. Bu alternatif seçenekler, sweatshirtlerin pek çok kombin ile değerlendirilmesi imkan tanıyor. Bu da ürünün birçok kullanıcı tarafından daha çok göze çarpmasına olanak sağlıyor. Özellikle erkek kullanıcıların vazgeçilmezi olan Nike markası, son trendlere göre ürünlerini tasarlamaya dikkat ediyor. Hem spor görünmek hem de şıklığınız ile dikkat çekmek istiyorsanız Nike markasından sweatshirt temin edebilirsiniz. Pek çok Nike spor sweatshirt çeşitleri kullanıcıların hizmetine ve zevkine göre sunuluyor. Birçok renk, model ve desen ile sunulan bu sweatshirtler, kullanıcılar için büyük bir konfor ve rahatlık sağlıyor. 

Nike Spor Sweatshirt Modelleri

Nike spor sweatshirt modelleri çeşitli renkler, desenler ve farklı kumaş seçimleri ile kullanıcıların zevk ve ihtiyaçlarına göre piyasaya sunuluyor. Bu geniş yelpaze aralığı çok kullanıcının sweatshirt seçimlerinde farklı alternatiflere yönelmesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda model veya kumaş bazlı farklılıklar insanların zevklerine de hitap ediyor. Nike fermuarlı sweatshirt daha çok kış aylarında tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bunun sebebi bu sweatshirt modelinin kalın bir kumaş yapısına sahip olması oluyor. Ayrıca bu model ile hem rahatlıkla spor yapabilir. Hem de günlük kullanımda çeşitli kombinasyonlar yaparak ürünü değerlendirebilmek mümkün oluyor. Bu sweatshirt modeli Nike markasının en çok satan ürünleri arasında da yer aldığı görülüyor. Nike fermuarlı sweatshirt modeli de oldukça rağbet gören modeller arasında yer alıyor. Özellikle kapüşon detayı pek çok kullanıcının zevkine hitap ediyor. İnsanların boylarına ve kilolarına  göre farklı beden aralığı bulunan bu model hem spor için kullanımda hem de günlük yaşantıda tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Polar kumaştan üretilen Nike polar sweatshirt modelleri de özellikle kış aylarında insanların tercih sebebi oluyor. Son zamanlarda vintage ürünlerin yeniden trend olduğu görülüyor. Bu sebeple Nike markası da vintage model sweatshirt tasarımını kullanıcıların hizmetine sunuyor. Nike vintage sweatshirt modeli eskinin yeni ile buluşması misali spor giyimine yeni bir soluk getiriyor. Spor yaparken daha sıkı görünmenizi ve daha çok terlemenize olanak sağlayan therma kumaşlar ile yapılan Nike therma sweatshirt oldukça rağbet görüyor. Bu sweatshirtle  vücudunuzdan daha çok ter atarak toksin atılımını iki katına çıkarabilirsiniz. Yine kapşonlu sweatshirtler her zaman modası geçmeyen modeller arasında yer alıyor. Her türlü kullanıma uygun olması sebebiyle insanların sürekli tercih ettiği ürünlerden biri oluyor. Nike Air sweatshirt ise yumuşak bir kumaşa sahip olduğu için giyildiğinde esneklik sağlıyor. Bu da spor yaparken kişinin kendisini konforlu ve rahat hissetmesini olanak sağlıyor. Ayrıca bu sweatshirt kumaşında %80 oranlarında pamuk olduğu için yumuşak bir yüzeye sahiptir. Bu sebeple üzerinizde asla ağırlık yapmaz. Kendinizi çok hafif hissetmenizi sağlar. Ayrıca son zamanlarda yünlü sweatshirt çeşitleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle kış aylarında ve fırtınalı havalarda hasta olmanıza engel olan bu kumaş çeşidi, insanlar tarafından talep ediliyor. Sadece kış aylarında kullanılmıyor. Aynı zamanda mevsim geçişlerinde ve havanın serin olduğu dönemlerde antrenman sonrası da giyilerek hasta olmanın önüne geçiliyor. 

Nike spor sweatshirtleri kadın ve erkek kategorilerinde de birbirinden farklı modeller sunuyor. Özellikle erkekler için Nike academy sweatshirt dikkatleri üzerine çekiyor. Bu sweatshirt modeli, vücudu ikinci deri gibi sarmalayan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple spor yaparken asla üzerinizde bir ağırlık hissetmezsiniz. Özellikle bu model kuvvet veyahut ağırlık antrenmanlarında spor hareketleriniz kısıtlanamayacağı için tercih edilmektedir. Kadın sweatshirt modellerinde de Nike swoosh sweatshirt göze çarpıyor. Bu sweatshirt modelinde terleseniz dahi üzerinizde hiçbir ıslaklık bulunmuyor. Özellikle havuz kullanımları içinde tercih edilebiliyor. Nike'ın bu modelinin farklı çeşitleri de bulunuyor. Bir diğer kadın sweatshirt modeli ise Tech Fleece adıyla karşımıza çıkıyor. Bu modelde kişinin vücut ısısını koruyarak üşümesine engel olunuyor. Özellikle kadınların aylık periyotlarında Bu sweatshirtler kişinin kendini rahat hissetmesi açısından önem arz ediyor.  

Nike Spor Sweatshirt Özellikleri 

Nike spor sweatshirt özellikleri kumaşın ürünü ve modelin kesimine göre birçok değişikliğe ayrılıyor. Sweatshirtler fermuarlı bir yapıya sahip oldukları zaman sporcular için büyük bir kullanım rahatlığı sağlıyor. Özellikle spor antrenmanları sırasında daha çabuk giyilip çıkarılabilir şeklinde olması basit bir kullanım imkanı tanıyor. Aynı zamanda günlük yaşantıda da çeşitli kombinlerle sweatshirtler, değerlendirilebilir. Fitilli özelliğe sahip sweatshirtler kullanıcılar için antrenman esnasında esneklik sağlıyor. Bu da insanların spor yaparken kendilerini daha özgür ve rahat hissetmelerini olanak sağlıyor. Bunun sebebi fitilli kesimler, vücutta kalıp gibi yapışıyor. Ancak bu durum rahatsız edici bir şekilde değil vücudu sıcak tutup giysinin vücutta sabit kalmasına imkan tanıyor. Sweatshirtlerin ön kısımlarında yer alan cep detayları ise kullanıcılara büyük bir kullanım rahatlığı sağlıyor. Spor esnasında kullanıcılar, telefonunu cep kısımlarına koyabilir. Aynı zamanda yine cüzdan veyahut ziynet eşyası gibi özel eşyalarını muhafaza etmesine yardımcı oluyor. Nike spor sweat tişörtler hem kadınlara hem de erkek kullanıcılara göre pek çok çeşitte ürün yelpazesini bünyesinde barındırıyor. Çeşitli renk, model ve desenleriyle insanların İhtiyaç ve zevklerine göre hitap eden ürünleri piyasaya sunuyor. Nike markası ürettiği sweatshirtler ile birçok kullanıcının satın aldığı ürünle çok fazla kombinasyon yapmasına olanak sağlıyor.  Satın alınan sweatshirtler, tayt ile kombin yapıldığında spor görünümüne sahip olmanıza imkan tanır. Bu kombin ile spor salonuna gidebilirsiniz. Hareketlerinizde herhangi bir kısıtlama olmadan özgürce spor yapabilirsiniz. Eğer satın aldığınız sweatshirtü herhangi bir pantolonla kombin yaparsanız da günlük hayatta kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Sweatshirtleri etek ile kombin yaparak belden oturtmalı bir elbise görünümüne sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sweatshirtleri salaş bir elbise şeklinde kombinleyerek de estetik bir görünüme sahip olmanız mümkün olabilir. Ayrıca Nike markası çocuklara göre de sweatshirt üretiyor. Çocuklarınız da bu markanın kullanıcılara vermiş olduğu kalite ve kullanım rahatlığından faydalanabilir. Çocuklar için de pek çok ürün yelpazesinin bulunuyor. Bu da markanın spor giyimine yönelik tüm cinsiyet ve yaş gruplarını hedef alarak ürünler tasarladığını gösteriyor. Sweatshirtlerin bazı modellerinin uzun kollu ve boyutlarının uzun olması detayı tesettürlü kadınların da tercihlerine hitap ediyor. Tesettürlü kadınlar, aldıkları uzun sweatshirtler ile çeşitli kombinler yaparak kullanım rahatlığı sağlayabilir. Markanın herkesin ihtiyacına, kullanım amacına ve taleplerine gören pek çok farklı kreasyon piyasaya sunması kritik noktalardan biri oluyor. Markanın sunduğu bu çok çeşitlilik, popülaritesini arttıran unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Nike markasının geçmişten günümüze ürün yelpazesini genişleyerek bugünkü konumuna kadar yükseldiği görülüyor.

Nike Markası Hakkında Kısaca Bilgi 

Nike markasının ilk etapta ismi Blue Ribbon Sports şeklinde olmuştur. 1964 yılında bu marka atlet Phil Knight ve onun spor koçu Bill Bowerman ortaklığında gerçekleşmiştir. İlk etapta japon bir ayakkabı firması olan Onitsuka Tiger'ın ürünlerini ülkelerine ithal etmeleriyle ise başlamışlardır. Sonrasında ise yunan mitolojisinde zafer tanrıçasının ismi olan Nike adıyla marka isimlerini değiştirerek kendi ürünleri pazarlamışlardır. Nike Markası ilk etapta sadece spor ayakkabısı üretiyor. Bir sonraki dönemlerde her yeni ayakkabı model serileri üretime Nike markası, sonrasından farklı çeşitte ürünlerde tasarlamaya başlamıştır. Spor ayakkabı ile başlayan bu süreç sonrasında spor giyimi ile ve aksesuarlarıyla genişleyip çeşitlenen bir ürün yelpazesi şeklini alıyor. Özellikle 2018 yılında yapılan istatistiklerde büyük şirketler arasından ilk 100'e girmeyi başaran markalardan biri oluyor. Nike'ın bu başarısında yenilikçi stratejileri ve en son trendleri takip etmesi olumlu etkenlerden biri oluyor. Bu markam tüm ürünlerinde kullanıcıların kendilerini rahat hissetmesini hedefliyor. Aynı zamanda profesyonel sporcular için de farklı giyim ve spor ayakkabı kreasyonu da oluşturuyor. Her cinsiyete ve yaş aralığına uygun ürünler tasarlanıyor. Spor ayakkabıdan spor giyimine hatta montlara kadar geniş ürün çeşitliliği bulunuyor. Ürünlerinde kullandığı yüksek kalite ve her ürünün farklı özellikte olması pek çok kullanıcıyı etkileyen unsurlardan biri oluyor. Nike markası Gün geçtikçe popülaritesini arttırarak Spor giyim ve aksesuar sektöründe damgasını vurmaya devam ediyor. 

Nike Spor Sweatshirt Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli 

Nike spor sweatshirt satın alırken neye dikkat etmeli sorusu kullanıcıların merak ettiği konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Sweatshirt satın almadan önce ilk yapmanız gereken sweatshirtten beklentinizin ne olduğudur. Bunun sebebi Nike markası, her kullanıcının ihtiyacına ve talebine göre pek çok farklı özellikte sweatshirt piyasaya sunuyor. Bu sebeple kullanıcılar, sweatshirt satın almadan önce üründen beklentisinin ne olduğunu belirlemesi gerekiyor. Aynı zamanda mevsim değişikliklerinin sweatshirt seçimlerinde etkisi büyük ölçüde yansıyor. Mevsim değişiklikleri kullanıcıların sweatshirt seçimlerinin farklılaşmasına neden oluyor. Bunun sebebi kış aylarında yünlü ya da polar kumaştan üretilmiş sweatshirtler tercih ediliyor. Yaz aylarında ise kullanıcıların, Fransız havlu kumaşından yapılmış sweatshirtleri tercih etmesi gerekiyor. Fransız havlu kumaşından yapılan sweatshirtler, vücut ısısını sıcak tutarken kişinin terlemesini de engelliyor. Kişinin kendisini rahat hissetmesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda ürünün yumuşak bir dokuya ve hafif bir ağırlığa sahip olması kullanıcıların ürünü tercih etmesini sağlıyor. Nike markası ürünleri, kullanıcıların  spor esnasında hareket kısıtlaması yaşamasına izin vermiyor. 

Nike Spor Sweatshirt Fiyatları 

Nike spor sweatshirt fiyatları ürünün modeline kullanılan kumaşın türüne ve özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Her Nike sweatshirt, kendi içinde farklı özelliklere sahip oluyor. Bu sebeple kullanılan özelliğin maliyetine göre sweatshirtlerin arasında gerçekleşen fiyat aralığı belirleniyor. Herkesin talebine ve ihtiyacına göre ürün ortaya çıkartan Nike markası, bütçe fiyatlandırmasında da kullanıcıları dikkate alıyor. Sadece sweatshirtlerin özellikleri değil sweatshirtün modeline etki eden renk ve desenler de ürünün fiyat aralığını değiştiren bir diğer unsur olarak karşımıza çıkıyor. Kış aylarında yün ya da polar kumaşından üretilmiş sweatshirt daha maliyetli olabilirken yaz aylarında bu durumun tam tersi görülebiliyor. Ayrıca özel çıkarılan Nike sweatshirt kreasyonları da fiyat aralığında büyük oranda etkisini gösteriyor. Nike therma sweatshirt, yağ yakımını hızlandırdığı ve vücudun sıkılaşmasına etki ettiği gerekçesiyle özel üretilen sweatshirt lerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple bu sweatshirtün fiyat aralığı diğerlerine nazaran daha yüksek meblağlarda seyredebiliyor. Ancak kapşonlu sweatshirtler ya da fermuarlı sweatshirtler  özel kreasyonlara göre daha düşük maliyete sahip olabiliyor. Kullanıcıların sweatshirtten beklentilerine göre fiyat aralığında değişim görülüyor. Hepsiburada ile birlikte uygun sweatshirt seçimlerini incelemek mümkün oluyor. Filtreleme özelliği ile bütçenize uygun fiyat aralığındaki ürünler ekranına düşebiliyor. Bu sayede istediğiniz özellikteki ürünü, bütçenize uygun şekilde filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün içinize sindiği taktirde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Nike Spor Sweatshirt Tavsiye ve Yorumlar 

Nike spor sweatshirt için yapılan tavsiye ve yorumlar ilk kez sipariş verecek kullanıcılar için önemli bir referans oluyor. Nike markasını her yaş grubundan kullanıcıya göre ürünler oluşturması kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Ürünlerin yüksek kalite de ve uzun ömürlü olması detayı önem arz ediyor. Siparişini gerçekleştirip ürününü teslim alan kullanıcılar, bu detaylar ile olumlu dönüşler sağlıyor. Olumlu dönüşler de hem markanın lehine kazanç sağlıyor. Hem de yeni kullanıcıların dikkatini çekmesine de imkan tanınıyor. Kullanıcılar, tavsiye ve yorumlarla ürünü alıp almayacağına karar veriyor. Bu sebeple tavsiye ve yorumlar kısmı kişinin karar vermesinde önemli itici güçlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, yorumlara göre ürün seçmesinin yanı sıra beden aralığını seçerken dahi tavsiye ve yorumlar kısmına ihtiyaç duyuyor. Bunun sebebi bazı ürünlerin kalıpları kesimlerden dolayı geniş ya da dar olabiliyor. Kişi kendi beden aralığını vererek siparişini gerçekleşirse dahi ürün kendisine uygun olmayabiliyor. Ürünün kullanıcıya bol ya da dar gelmesi durumunun önüne geçilmesi tavsiye ve yorumlar kısmıyla mümkün oluyor. Öncesinde ürünle ilgili objektif bir şekilde belirten kullanıcılar, kendinden sonraki kullanıcılara örnek teşkil ediyor. Yorumları okuyarak ihtiyaç duyduğunuz ürünü istediğiniz beden aralığında alabilirsiniz. Aynı zamanda memnuniyet duyulan başka ürünler için de bilgi sahibi olarak markanın diğer ürünlerine de yönelebilirsiniz.  

Nike Spor Sweatshirt İndirim ve Kampanyalar

Nike spor sweatshirt için yapılan indirim ve kampanyalar pek çok kullanıcı için önemli detaylardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, markanın indirim ve kampanyalarını takip ederek beğendikleri ürünleri daha uygun fiyattan satın alabiliyor. Aynı zamanda markanın sitesine üye olarak da kampanya ve indirimlerden faydalanmak mümkün oluyor. Diğer kullanıcılara nazaran yapılacak indirim ve kampanyalarla ilgili öncesinde bilgi sahibi olmak önem arz ediyor. Özel günlerde ya da belirlenen indirim günlerinde gerçekleşecek kampanyaları takip etmek kullanıcıların lehine oluyor. İndirim ve kampanyalardan faydalanan kullanıcılar, bütçe tasarrufu sağlıyor. Aynı zamanda markada almak istediği başka ürünler varsa bu ürünleri satın almasına olanak sağlanıyor. Hepsiburada’da filtreleme özelliği ile birlikte fiyat aralığı görüntülenebiliyor bunun dışından indirim ve kampanyalardan haberdar olarak uygun fiyatta ürünler satın alabilme imkânına sahip olunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nike Spor Sweatshirtler

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 516 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/60000545/367846/nike