Nike

Nike yıllardır tüm dünyada en çok tercih edilen yürüyüş ve koşu ayakkabılarını üreten markalardan biridir. Nike yürüyüş koşu ayakkabıları, konforunuz ve performansınızın mükemmelliği için her türlü ayrıntı düşünülürek tasarlanır. Tüm dünyayı kendine hayran bırakan Nike yürüyüş ve koşu ayakkabıları en kailteli malzemeler ile en iddialı tasarımlar buluşturularak üretilir.

Nike Koşu Ayakkabısı

Son yıllarda en popüler sporlardan biri olan koşu sporunda belki de en önemli nokta doğru ayakkabıyı tercih etmektir. Yanlış veya kalitesiz bir ayakkabı tercihi sakatlanmanıza sebep olabilir. Koşarken yanlış ayakkabı kullanmak özellikle dizlerinizde, bileklerinizde sorunlara yol açabilir ve formda kalmaya çalışırken sağlığınıza zarar verebilirsiniz. Bu sebeple koşu sporu için özel olarak üretilmiş ayağınızı destekleyen, hava aldıran ayakkabılar kullanmalısınız. Nike koşu ayakkabılarının her bir modeli koşu deneyiminizin detayları düşünülerek tasarlanır. Koşu sırasında ayağınızın nefes alması, desteklenmesi, enerji dönüşümü sağlanarak adımlarınız güçlendirilmesi bu detayların arasında yer alır.

Nike koşu ayakkabıları üç farklı mottoya göre tasarlanmıştır: Doğal Koş, Hızlı Koş ve Kolayca Koş. Doğal Koş serisinde çıplak ayak hissi yaratmak için hafif yastıklama kullanılmış böylece üstün esneklik sağlanmıştır, ayrıca bu modeller dikişsiz tasarımlara sahiptir. Hızlı Koş serisi hafiftir ve koşunun hızını arttırmak için hızlı tepki veren yastıklama sistemi kullanılmıştır. Ayrıca Waffle dış taban teknolojisi sayesinde birçok zeminde üstün tutuş sağlanır. Kolayca Koş serisi ise maksimum yastıklama ile Flyknit teknolojisini birleştirerek ekstra rahatlık sunar. Flyknit teknolojisi, atletlerin geri bildirimlerinden faydalanarak yaratılmış bir teknolojidir. Ayağı bir çorap gibi yumuşakça sararak neredeyse ayakkabının hiç hissedilmemesini sağlamakta ve böylece ekstra rahatlık sunmakta. Üstelik Flyknit teknolojisi ayağın mükemmel şekilde nefes almasını da sağlayan özelliklerden biri.

Nike koşu ayakkabıları kullanılan tasarımlar ve teknolojiler kadar görünüşleriyle de dikkat çekiyor. En iyi modacıların titizlikle oluşturduğu tasarımlar tüm dünya gençliğinin moda anlayışına da yön veriyor. Nike ayakkabıları her zaman canlı ve dinamik renkler kullanmasıyla öne çıkıyor. her model birçok farklı renkte üretilerek her beğeniye hitap ediyor. Bu çekici ve stil sahibi ayakkabılar artık egzersiz harici zamanlarda, günlük yaşamda da sıklıkla tercih ediliyor.

Nike Yürüyüş Ayakkabısı

Nike yürüyüş ayakkabıları hem spor amaçlı tempolu yürüyüşlerinizde, hem de gündelik şehir hayatında rahatlığınız düşünülerek tasarlanıyor. Bu ayakkabılar, performans ayakkabılarının teknolojisini sayısız tasarımla buluşturarak yepyeni bir stilin öncüsü oldu. Yetmişli yıllardan beri her yeni modelde daha da gelişen Nike Air Max serisi özellikle gençler tarafından her kıyafet kombini ile kullanılıyor. Air Max modelleri destekli yastıklama sayesinde üstün rahatlık sunuyor. Ayrıca koşu ayakkabılarında da kullanılan Waffle dış taban teknolojisi, ayakkabıyı farklı hava ve zemin koşullarına uygun hale getiriyor. Air Max modelleri günümüzde her tür kıyafet ile kullanılabildiği için deri, süet gibi farklı malzemelerden de üretiliyor ve her stile uyum sağlıyor.

Nike'ın bir başka ikon ayakkabısı ise Air Force 1. Bu seri Amerika Başkanı'nın uçağından ismini almış ve 1970'lerden beri üretiliyor. İlk üretilen modeller basketbol ayakkabısı olarak tasarlanmış fakat yıllar geçtikçe bu ayakkabılar sokak kültürünün ayrılmaz bir parçası haline gelmiş ve gündelik bir yürüyüş ayakkabısına dönüşmüş. Air Force 1 modelleri basketbol ayakkabısı teknolojisi mirasını hip-hop tarzı ile birleştirerek günümüzün iddalı tasarımlarından biri olmuş. Bu modellerde de yumuşak yastıklama, darbelere karşı koruma, bileğin rahatlığı için özel tasarım gibi detaylar incelikle düşünülmüş. Nubuk yüzeylerin ayağa rahatça hava aldırması için ise delikler kullanılarak bu efsane tasarım tamamlanmış.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Nike Yürüyüş ve Koşu Ayakkabısı

Erkek
Kadın
Unisex
Erkek Çocuk
Kız Çocuk
Çocuk
Toplam 24 / 1264 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/27047262/nike