Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Noki Poşet Dosya Eco 500'LÜ 4830

Noki
149,00 TL
( / adet)
seçenek
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (27)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

155,08 TL
163,00 TL
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15053

Noki poşet dosya eco 500'lü paket, belgeleri kolaylıkla muhafaza etmenize yardımcı olur. Ev ve ofislerde kullanımı oldukça yaygın olan poşet dosyalar, son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kaliteli malzemelerden elde edilen şeffaf dosyalar, dokümanlarınızı fiziksel dış etkenlere karşı önemli ölçüde korumayı başarır. Evrak dağınıklığını ortadan kaldıran Noki poşet dosya, her türlü belgenin güven içerisinde muhafaza edilmesini sağlar.


İnce ve Şeffaf Tasarım


İnce görünümü ve şeffaf tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Noki poşet dosya, 210 mm x 297 mm boyutuyla A4 formatındaki kağıtlar için ideal bir seçenektir. Set olarak satışa sunulan ürünün içerisinde toplamda 500 adet poşet dosya yer alır. Tasarruf yapmanıza olanak sağlayan set, tekli alıma göre çok daha avantajlıdır. Fiyat olarak son derece ekonomik olan 100’lü poşet dosyalar, evlerde ve iş yerlerinde kişilere mükemmel düzeyde arşivleme deneyimi sunar. Eğitim hayatının önemli bir parçası olan ödev, ders notu, sunum gibi işlerde saklamanız gereken değerli pek çok bilgiyi poşet dosya sayesinde koruma altına alabilirsiniz. İstediğiniz anda aradığınız bilgilerin yazılı olduğu kağıtları poşetin içerisinden çıkarabilirsiniz. Firma bilgileri, sözleşmeler, kıymetli evraklar da dosya içerisinde saklamak için uygundur. Günlük yaşamda muhafaza etmeniz gereken sigorta poliçeleri, dekontlar ve faturaları şeffaf dosya sayesinde istediğiniz bir yere kaldırabilirsiniz. Hem tasarımı hem de farklı alanlardaki kullanım avantajı ile düzenli kişilerin tercihi olan Noki poşet dosyalar, kağıt saklama konusunda beklentileri büyük ölçüde karşılar.


Dış Etkenlere Karşı Güçlü Koruma


Dayanıklı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürün, belgelerin deformasyona uğramadan düzgün bir şekilde saklanmasını sağlar. Dış etkenlere karşı koruyucu olarak tasarlanan model, dışarıdan müdahale olmadığı takdirde hiçbir zaman kendiliğinden yıpranmaz. Olası takılma ve yıpranma durumlarına karşı yüksek direnç gösteren dosyalar, kaliteli dokusuyla her türlü belgeye uyum sağlar. Kağıtların yırtılmadan bir yerden başka bir yere taşınmasında poşet dosyaların rolü büyüktür. Çalışma sırasında masa üzerindeki çay, kahve, meyve suyu gibi içecekler önemli dosyaların bulunduğu yerde her zaman önemli bir risk faktörüdür. Asıl görevi belgelerin zarar görmesine engel olmak ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak olan poşet dosyalar, günlük hayatta adeta kurtarıcı bir görev görür. Kağıt belgelerinizi tüm tehlikelerden korumak için şeffaf poşet dosyalardan faydalanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen şeffaf poşet dosyalar, dokümanları dış etkilerden korumak için ihtiyaca yönelik doğru çözümler üretir.


Poşet Dosya Kullanımı


Noki poşet dosya hakkında yapılan kullanıcı yorumları, ürün ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlar. Şeffaf formda üretilen 100’lü poşet dosya paketi; kurumsal işlerde, ofis çalışmalarında ve ders notlarında size önemli ölçüde pratiklik kazandırır. Kullanımı oldukça basit olan şeffaf dosya, özellikle çalışanlar ve öğrenciler tarafından büyük ilgi görür. İnce ve şeffaf olmasıyla ön plana çıkan dosyaların kenarında beyaz renkte bir etiket bölümü yer alır. Etiketin üzerine isterseniz evrakla ilgili özet ve başlıklar atabilirsiniz. Dosyalardaki etiket, aradığınız dosyayı kısa süre içerisinde bulmanıza yardımcı olur. Kitaplık raflarınızı ya da dosyalarınızı düzenlerken etiket üzerinde yazan kelimeleri okuyarak düzenleme işlemini hızlandırabilirsiniz. Poşet dosya kullanımıyla temiz ve düzenli bir görüntü elde edebilirsiniz. Evraklarınızın zarar görme tehlikesini azaltmak için poşet dosya kullanımına özen göstermeniz gerekir. Kağıtları delmeden saklama imkanı veren dosyalarla evraklarınızı korumanız çok daha kolay olur. Poşet dosyalar, her türlü belge teslimi ve arşivleme konusunda gerekli desteği verir. Bir ya da birden fazla kağıdı aynı dosyada saklamanıza olanak sağlar. Kağıtlarınızı korumak ya da saklamak için Noki poşet dosya 100’lü ekonomik setini tercih edebilirsiniz.Noki Poşet Dosya Eco 500 Lü 4830


Ofislerde, eğitim hayatında ya da günlük yaşantıda muhafaza edilmesi ve düzenlenmesi gereken evraklar olduğunda poşet dosyalar büyük bir kurtarıcı olarak yardıma koşuyor. Evrak dağınıklığına son veren Noki Eco poşet dosyalar ile evraklarınızı güvenli ve kullanışlı bir şekilde düzenleyebilir, muhafaza edebilir ya da taşıyabilir.


Eğitim hayatında ders notlarınızı, ödevlerinizi; iş hayatında, firma bilgileri, sözleşmeler, kıymetli evrakları ya da günlük yaşantımızda faturalar, dekontlar, sigorta poliçeleri, kira sözleşmeleri gibi ev ortamında korunması gereken her türlü fiziksel dokümanı Noki Eco Poşet dosyaları içerisinde güvenle saklayabilirsiniz.


Evraklarınız Artık Daha Güvende


• Noki Eco poşet dosyalar ile su dökülmesi, yırtılma gibi fiziksel kazalara karşı dosyalarımızı koruyabilirsiniz.


• Poşet dosyalar sayesinde tüm evraklarınızı, klasörlerinizde veya raflarınızda çok uzun süreler boyunca arşivleyebilirsiniz.


• Noki poşet dosyaların kenarındaki beyaz etiket bölümüne evraklarınızla ilgili özet bilgi ve başlıklar yazarak, raflarınızı ve klasörlerinizi daha etkin bir şekilde düzenleyebilirsiniz.


Noki 500'lü Eco Poşet Dosya Özellikleri


• Renk: Noki poşet dosyalar şeffaf renktedir.


• Boyutlar: 210 mm x 297 mm. A4 formatındaki evraklarınız için uygundur.


• Adet: Her bir paket içerisinde 500 adet poşet dosya bulunmaktadır.


• Dosya özellikleri: Delikli ve deliksiz olmak üzere iki farklı ürün grubu mevcuttur.


Paket içeriğindeki poşet dosyalar, farklı tipteki klasörlere kolayca takılabilecek standartlarda tasarlanmıştır.


Yıllardır Sektöründe Öncü Marka


Derya Ofis Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin bir markası olan NOKİ, yola çıktığı 1994 yıllından bu yana Türkiye'nin önde gelen ofis ve kırtasiye malzemeleri üreticisidir. 25 bin metrekare kapalı alanda üretim yapan firmanın sektöründe 1000’den fazla ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Noki, yalnızca Türkiye'de değil dünyada 40'tan fazla ülkeye ürünlerini ulaştırır. Sektördeki deneyimi ve kaliteleri ürünleri ile NOKİ, kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır.


Ofis ve eğitim hayatında yakından tanıdığımız, evrak ya da dokumanlarımızı delmeden dosyalama ve koruma imkanı veren, ince ve şeffaf dosyalardır. Delikli poşet dosya ya da deliksiz poşet dosya olarak tercih edebileceğiniz poşet dosyalar, arşivleme konusunda da en büyük yardımcılarınızdan olacaktır.


Evraklarınızın zarar görmeden ister klasör içinde ister raflarınızda rahatlıkla saklamanızı sağlar. Temiz ve düzenli görüntü sağlarken gönül rahatlığıyla evraklarınızı muhafaza edebilirsiniz.


Noki, 22 yılı aşkın süredir, ofislerinizde sıklıkla kullandığınız polipropilen bazlı, doğa dostu dosyalama ürünlerini, klasörleri, ayraçları ve hatta çocuklarınızın defter ve kitap kaplıklarını, mantar panoları, beyaz yazı tahtalarını üretiyor. PP Poşet ve telli dosya üretiminde, tek çatı altında Avrupa’da faaliyet gösteren en kapsamlı üretici olmakla birlikte, toplam Avrupa pazarının %15’i, Noki Adapazarı tesislerinde üretilmektedir. Noki şeffaf poşet dosya çeşitleri de aynı bilgi birikimi ve kaliteyle üretilmektedir.Noki Poşet Dosya A4 500'lü Paket Eco, sunumlarınız sırasında, önemli firma belgelerinin korunması ve arşivlenmesi sırasında, ödev teslimi sırasında ve diğer her türlü teslim, arşivleme konusunda yanınızda olacaktır. Noki Poşet Dosya ölçüleri, (210 x 297 mm) standart A4 boyutlu dokümanlar için uygundur.Ürün Özellikleri


• Şeffaf renktedir.


• A4 boyutu dokümanlarınız için uygundur.


• Paket içinde 500 adet poşet dosya bulunmaktadır.


Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003LC7CP
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön