Alanında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan poşet dosyalar hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile bir tık uzağınızda bulunuyor.

Ofis hayatının, öğretmenlerin ve öğrencilerin vazgeçilmezi haline gelen şeffaf poşet dosyalar düzenli bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç tipine uygun çeşitleri ve farklı miktar içeren paket seçenekleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Benzer evraklarınızı bir arada tutmanızı sağlayan, yanlarında bulunan delikler sayesinde her çeşit klasör tipine kolaylıkla uyum sağlayabilen poşet dosyalar, ofis malzeme maliyetlerinizin düşürülmesine de imkan tanıyor. Evraklarınızın, belgelerinizin, ders notlarınızın yırtılmalara, ıslanmalara ve silinmelere karşı etkin muhafazasını sağlayan şeffaf poşet dosya çeşitleri aradığınız belgeye daha kolay ulaşmanıza yardımcı oluyor. Föy dosya veya gömlek dosya olarak da bilinen bu ürün en temel ofis ihtiyaçlarınızın başında geliyor.

Bu kategori altında seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan; ayraçlı (seperatörlü), beyaz şeritli, fermuarlı veya renkli kenarlı çeşitler sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra, yatay, renkli veya yatay katlamalı dosyalar da ilginizi çekebilecek ürünler arasında yer alıyor. Poşet dosya seçenekleri uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkıyor.

Türkiye’nin seçkin internet mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen seçkin markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun olan ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; poşet dosya fiyat karşılaştırması yapabilir ve gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Poşet Dosyalar

124 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Noki
  2. AraBulGelsin
  3. Leitz
  4. Esselte
  5. Hancaz
  6. Globox
  7. Cassa
  8. Bigpoit
  9. Kraf
  10. Tamtedarikçi
  11. PLASPAK
  12. Salvo
  13. Bayındır
  14. Exxo
  15. Umix
  16. Ark
  17. Aso
  18. Bafix
  19. Daily
  20. Durable
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15053
BAŞA DÖN