Telli Dosya

Kırtasiye ürünlerinden biri olan telli dosyalar iş dünyasında sıklıkla kullanılır. İş yerlerinde, okulda, proje hazırlanma aşamasında telli dosyalardan yararlanılır. Telli dosyalar belge, fiş, fatura, makbuz gibi belgelerin uzun süre saklanmasında önemli yere sahip olarak bulunur. Arşivleme çalışmasında telli dosyalardan sıklıkla yararlanılır. Resmi kurumlar belgeleri saklarken telli dosya çeşitlerini tercih eder. Ofislerde, devlet kurumlarında ve farklı birçok kuruluşta dosyalama işlemlerinde bu dosyaların yoğun olarak kullanıldığı görülür. Bireysel kullanıma uygun olan bu ürün ödevlerinizi saklamanızda size yardımcı olur. Farklı kullanımlara özel olarak çeşitliliği bulunan bu ürün farklı renklerde üretilir. Tek olarak da satılan telli dosyaların öğrencilerin ve çalışanların hayatında önemli yeri bulunur. Çoklu telli dosya alımı yapabilirsiniz, çoklu telli dosya satışları bulunur. Evraklarınızın, belgelerinizin, faturalarınızın, eşyalarınızın garanti belgelerini düzen içinde telli dosya kullanarak saklayabilirsiniz. Bu ürün uzun yıllar dökümanlarınızı saklar. Telli dosya tel yapısıyla içine yerleştirilen dokümanların düşmesini, çıkmasını engeller. Kaliteli markaların telli dosya ürünlerini ve modellerini inceleyebilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken telli dosya çoklu seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Birçok çeşidi ile size sunulan telli dosyalar hayatınızda düzeni sağlar.

Telli Dosyalar Özellikleri

Kırtasiye ürünleri hayatınızın belli dönemlerinde sıklıkla kullandığınız ürünlerin başında yer alır. Telli dosyalar taşıdıkları özellikleriyle kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. Pratik kullanımı sayesinde telli dosyalar içerisine koyduğunuz belgelerinizi birçok etkenden korur. Telli dosyaların kapak özellikleri, kullanılan materyal özellikleri değişim gösterir. Ürünün çeşidine bağlı olarak bu ürünün kapakları kartoni, plastik, naylon, spiral gibi materyallerden oluşur. Telli dosyalar birçok farklı özelliklerde üretilir. Sahip olduğu özellikler ile farklılık gösterir. Telli dosya ürünleri farklı seçenekli yapısıyla sizlere seçim şansı sunar. Farklı boy kağıtlara özel tasarlanan telli dosyalar birçok formatta satışa sunulur. A5 telli dosya a5 boyutunda kağıtlar için kullanılır. A5 boyutlu belgeniz varsa A5 telli dosya ürününden yararlanabilirsiniz. A4 boy kağıt ürünlerini saklamak için A4 telli dosya ürünlerini kullanabilirsiniz. Kağıt ürünlerinizi saklama ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. A3 boyutunda büyük dökümanlarınız varsa a3 telli dosya çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Telli dosyalar bir tane alınabileceği gibi çoklu şekilde de alınabilir. 10 tane telli dosyaya ihtiyacınız varsa 10 lu telli dosya alımı sizin için avantajlı olacaktır. Sık sık telli dosyaya ihtiyaç duyuyor ve kullanıyorsanız telli dosya 50 li çeşitlerini inceleyebilirsiniz. İş yerleri, ofisler ve kamu daireleri için telli dosya 100’lü seçenekleri sıklıkla tercih edilir. Telli askılı dosya belgelerinizi düzen içinde saklamanıza yardımcı olurken, belgelerinizi asarak saklamanızı sağlar. İhtiyacınızı karşılayan telli dosya özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Telli Dosyalar Çeşitleri

Geniş çeşitlilik sunan bu ürün herkese hitap eder. Telli dosya çeşitleri kullanım alanına ve kullanım tarzına göre değişik çeşitlerde üretilir. Farklı renk seçeneği bulunan bu ürün her zevke ve her tarza hitap eder. Telli dosya kullanırken tarzını, beğendiğiniz rengi yansıtmak istiyor olabilirsiniz. Mavi rengi seviyorsanız mavi telli dosya kullanmanız tavsiye edilir. Resmi dairelerde sıklıkla pembe telli dosya kullanılır. Şeffaf renk seçeneği olan bu ürün şeffaf telli dosya içerisinde yer alan belgeleri dosyayı açmadan görmenizi sağlar. Telli dosya çeşitleri sunduğu renk avantajıyla ofisinizde şıklığı yaratır. Ofisinizde canlı renkler kullanıyorsanız kırmızı telli dosya bu renklere eşlik edebilir. Renk seçeneğinden hoşlanmıyorsanız siyah telli dosya ofisinizde yer alabilir. Birçok renk çeşidi bulunan telli dosyalar kullanılan alan ve amaç doğrultusunda renk değişimi yaşar. Beyaz telli dosya sıklıkla tercih edilen bir renk seçeneği olur. Renkli telli dosya genellikle dönem sonu ödevlerinde tercih edilir. Öğrencilerin zevkine bağlı olarak sarı telli dosya ödev tesliminde kullanılabilir. Nötr renk olan gri telli dosya ofisinizde önemli belgelerin saklanmasında tercih edilebilir. Eğer sürekli dosya açmak istemiyor ve içindekini görmek istiyorsanız şeffaf kapaklı telli dosya modellerini tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz renklerden biri turuncuysa turuncu telli dosya ile çalışmalarınızı arşivleye bilirsiniz. Resmi dairelerde genellikle koyu renkler tercih edilir. Lacivert telli dosya ile resmi sunum yapabilirsiniz. Yeşil telli dosya ile belgelerinizi teslim edebilirsiniz.

Telli Dosyalar Modelleri

Telli dosya modelleri farklı materyaller kullanılarak üretilir. Kullanılan materyaller ürünün kalitesini, performansını etkiler. Yüksek kalite ve yüksek performans sunmayı amaç edinen telli dosya modelleri birçok model seçeneği ile size sunulur. Plastik telli dosya plastik yapısıyla içerideki belgelerin ıslanmasını önler, su geçirmeyen özellik sergileyen bu ürün belgelerinizin korunmasını sağlar. Telli sunum dosyası telli yapısıyla dosyanın içerisinde belgelerinizi koymanızı sağlar, telli yapısı belgelerinizin kaymasını, düşmesini engeller. Plastik kapaklı telli dosya kapaklı yapısıyla dosyanın içerisinde yer alan belgenin dışarıdan görünmesine engel olur. Telli klasör dosya kullanarak klasör sisteminin içerisine çok fazla sayıda belge sığdırabilirsiniz. Klasör dosyaları kalın yapısıyla içerisine elliden fazla döküman sığdırabilir. Kapaklı telli dosya modelleri işyerleri, ofisler ve okul ortamında sıklıkla tercih edilir. Çok önemli projenizi teslim ederken kapaklı telli dosya modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürün birçok model seçeneği ile hayatınıza kolaylık sağlar. Naylon telli dosya küçük bir belgenin tesliminde kullanılabilir. Askılı telli dosya tercihinde dosyalarınızı asarak saklayabilirsiniz. Asma yönteminde dosyalar çok fazla yer kaplar. İnce telli dosya 1 ya da 2 dökümanı saklamanızı, sunmanızı ya da ilgili yere göndermenizi sağlar. Eğer çoklu dosya saklaması yapmak istiyorsanız spiralli telli dosya tercihinde bulunabilirsiniz. Spiral yapısı dökümanlarınızın kitap gibi yer almasını sağlar. Özel iş ve işlemleriniz için tam kapaklı telli dosya tercihinde bulunabilirsiniz.

Telli Dosyalar Avantajları

Telli dosya pek çok alanda hayatımızı kolaylaştırır. Çalışma alanında yarattığı düzen ile bu ürün vazgeçilmez ürünlerden biri olur. İşyerindeki düzeni sağlayan bu ürün aynı zamanda işyerindeki verimliliği artırır. Telli dosyalar arşiv dosyaları olarak da bilinir. Bu ürünün günlük hayatta sağladığı birçok avantaj bulunur. Bu avantajlardan başlıcaları şu şekilde yer alır:

  • Terliği dosyaların yan kısımlarında uzun şeritler bulunur. Bu kısımlar dosyalarının içerisindeki belgelerin karışmaması adına isimlendirilebilir, aradığınız belgeye bu yöntemle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsim isim yazacağınız belgeler aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Sizin için çok önemli olan evrakların kaybolmadan düzenli 1 şekilde saklanmasını istersiniz. Bu evrakların tozlanmasını, yıpranmasını, çeşitli nedenlerle zarar görmesini engellemek isteyebilirsiniz. Tüm bunlar için telli dosyaları tercih edebilirsiniz. Telli dosyaların üzerine herhangi bir sebeple sıvı madde dökülse bile içerisinde yer alan dokümanlar etkilenmez.
  • Bu dosyalar hafif olması yönüyle kolay taşınabilir, aynı zamanda fazla yer kaplamayan bu dosyalar pratik kullanıma sahiptir. Bu dosyaları çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz
  • Üretiminde kaliteli materyaller kullanılan bu ürün uzun süre dayanıklılık sergiler. Uzun yıllar bu ürünü yıpranmadan kullanabilirsiniz. Telli dosyanın içerisinde bulunan teller kağıtların dağılmasını önler.
  • Telli dosyalar ince yapıda yer alır, ince yapıda olmasına rağmen içerisinde çok sayıda belge saklayabilirsiniz. Birden fazla sayfayı sadece tek bir telli dosyayla saklayabilirsiniz. Telli karton dosya çeşitlerini inceleyebilirsiniz.
Telli Dosyalar Seçimi

Telli dosya seçimi yaparken kullanım amacınız önem taşır. Telli dosya seçimlerinizi amacınıza, kullandığınız yere veya ekonomik durumunuza göre spiral telli dosya çeşitlerinden yapabilirsiniz Birden fazla model çeşitliliği bulunan telli dosyalar zevkinize ve tarzınıza uygun seçilebilir. En sevdiğiniz renk telli dosyaya sahip olabilirsiniz. Bu seçimleri yaparken sahip olduğunuz özellikleri ön planda tutabilirsiniz. Sade bir tarzınız ve sade ofisiniz varsa siyah gibi koyu renklere sahip telli dosya seçimleriniz önerilebilir. Bu renk tonları seçiminiz ofisinizin genel atmosferine uyumlu olacaktır. Sadelikten ve minimalist yaklaşımdan yana biriyseniz beyaz telli dosya çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Telli dosya 10'lu seçenekler çoklu halde sunulan telli dosya imkanı sunar. Aynı renk çoklu telli dosya almanız ofisinizde ya da kullandığınız alanda görsel açıdan uyumluluğu yakalar. Keyfinize göre yeterli dosyaları çeşitli renklerle kombinleyerek sıralayabilirsiniz. Bu ürün ofisiniz ya da kullanacağınız alan için farklı görünüm sağlar. Telli dosya modelleri her alanda kolay kullanımıyla size eşlik eder. Kullanılan materyaller değişim gösterse de kullanım amaçları hemen hemen aynıdır. Devlet dairelerinin verdiği belgeleri bu ürünlerle güvenle saklayabilirsiniz. Telli dosyalar devlet dairelerinin en sık kullandığı ürünlerden biri olur. Hukuk bürosunda çok fazla döküman ortaya çıkar, bu dokümanların saklanması için telli dosyalardan yararlanabilirsiniz. Hem öğrencilik döneminde hem de profesyonel iş hayatınızda telli dosya modellerinden yararlanabilirsiniz.

Telli Dosyalar Fiyatları

Önemli belgelerinizin toplu şekilde saklanmasını sağlayan dosya ürünleri hayatınıza düzen sunar. Doğa dostu telli dosya ürünleri geniş çeşitlilik ve model seçeneğiyle size sunulur. Telli dosyalar farklı markaların bünyesinde satışa sunulur. Her markanın fiyat uygulaması farklılık taşır. Sevilen markaların ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Telli dosya fiyatları uygun seviyelerde yer alır. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulur. Telli dosya en ucuz fiyata sahip ürünlerini düzenli olarak takip ederek satın alabilirsiniz. Bu ürünlere en ucuz seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Plastik telli dosya fiyatları çoklu seçenekleri değişim gösterebilir. 50’li telli dosya ile 100’lü telli dosya arasında fiyat farkı olabilir. En ucuz telli dosya modellerine ve defter çeşitlerine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz. Bu alanda düzenlenen indirim, kampanya ve avantajları takip edebilir, telli dosyaları olduğundan daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ofisinize, evinize veya diğer her alana bu ürünleri alarak düzen getirebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerin ürünlerine sahip olarak işyerinizde kullanabilirsiniz. Bu ürüne sahip olmadan önce fikir sahibi olmak adına kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlar alanında bu ürünü alıp kullanan kişilerin deneyimleri yer alır.

Telli Dosyalar 1000’li Seçeneği Var mı?

Bu ürün çoklu ürün seçenekleri ile size sunulur. Talep ettiğiniz kadar çoklu dosya çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Toplu alınan bu ürünü uzun süre kullanabilir, tüm kağıt işlerinizi düzen içinde tutabilirsiniz.

Telli Dosyalar Resmi Kurum Dışı Kullanılır mı?

Bu ürün geniş kullanım alanı bulundurur. Bu ürünü kağıt ile ilgili olan her alanda kullanabilirsiniz. Bu ürün resmi kurumlarda sık tercih edilse de kurum dışı alanlarda da kullanım yapılabilir.

Telli Dosyaların İçine Poşet Dosya Konulabilir mı?

Bu ürünün iç yapısında yer alan telli kısım dosyaların sabit kalmasını sağlar. Bu telli kısıma poşet dosyaları ekleyerek bu şekilde farklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Poşet dosyaların yan tarafında bulunan deliklerden tel ile iç içe geçmesi sağlanabilir.

Telli Dosyaları Karton Modelleri Su Geçirir mı?

Bu ürünler materyal yapısına bağlı olarak su geçirmeme özelliği taşır. Karton kağıdın kalını bir materyal olduğu için su dökülürse suyu içeriye geçirebilir. Karton dosya seçiminde, kullanım sırasında özenli davranmanız tavsiye edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Telli Dosyalar

754 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 754 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?