Alanında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan telli dosyalar hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ayağınıza geliyor.

Ofis hayatının, öğretmenlerin ve öğrencilerin vazgeçilmezi haline gelen telli dosyalar düzenli ve şık bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç tipine uygun çeşitleri ve farklı miktar içeren paket seçenekleri ile çalışırken veya ofiste işinizi kolaylaştırıyor.

Benzer içerikteki belgelerinizi, evraklarınızı veya dokümanlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan, yanlarında bulunan delikler sayesinde her çeşit klasör tipine kolaylıkla uyum sağlayabilen plastik telli dosya çeşitleri ofis malzeme maliyetlerinizin düşürülmesine de imkan tanıyor. Evraklarınızın, belgelerinizin, ders notlarınızın yırtılmalara, ıslanmalara ve silinmelere karşı etkin muhafazasını sağlayan plastik telli dosya çeşitleri aradığınıza daha kolay ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan ve seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan telli dosyalar bu kategori altında sizleri bekliyor. Bu dosyalar; sağlam ve dayanıklı tasarımları, kristal şeffaf kapakları, A4 formatına uygun dizaynları ile dokümanlarınızın sunumu ve tasnifi için ideal bir işleve sahip. Ayrıca paslanmaz tele sahip olmaları belgelerinizin zarar görmemesini sağlıyor.

Türkiye’nin en seçkin internet mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen seçkin markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun olan ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; telli dosya fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Telli Dosyalar

120 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Leitz
  2. Noki
  3. Bafix
  4. Cassa
  5. Exxo
  6. Esselte
  7. Brons
  8. Globox
  9. Kraf
  10. Alemdar
  11. Durable
  12. Elba
  13. Salvo
  14. Ark
  15. Bigpoint
  16. Busquets
  17. Comix
  18. Folix
  19. Gıpta
  20. HERLİTZ
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15056
BAŞA DÖN