Belgelerin, evrakların, faturaların arşivlenmesi ve taşınmasında en sık kullanılan dosya türlerinden biri olan çıtçıtlı dosyalar hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ayağınıza geliyor.

Ofis malzemeleri üretimi alanında uzman markalar tarafından hepsiburada.com üzerinde ihtiyacınıza sunulan çıtçıtlı dosya çeşitleri farklı renkleri, özellikleri ile çalışmalarınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Gerek düzenli bir çalışma ortamı yaratmak, gerek ulaşılmak istenen belgelerin düzgün tasnifini sağlamak için günümüzde sıklıkla dosyalama yöntemine başvuruluyor. Evrakların en iyi muhafazasını sağlayan, estetik görünüme sahip, her çeşit klasör tipine kolaylıkla uyum sağlayabilen dosya türleri de en çok tercih edilen dosyalar haline geliyor. Bu çerçevede, en çok kullanılan ürünlerden biri olma özelliğine sahip çıtçıtlı dosyalar taşımaya en elverişli dosya türü olmaları, kolay açılıp, kapanabilmeleri ile fonksiyonel nitelik taşıyor.

Uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan ve seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan çıtçıtlı zarf dosya çeşitleri bu kategori altında sizleri bekliyor. Ürün; sağlam ve dayanıklılığı, şeffaf tasarımı, A4 formatına uygun dizaynı ile öne çıkıyor. Bu dosyaları tercihinize göre yatay veya dikey olarak kullanabiliyorsunuz.

Türkiye’nin en seçkin mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen Globox, Noki gibi alanında uzman markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de çıtçıtlı dosyalar hakkında bilgi alabilir, ürünün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kısa birkaç adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çıtçıtlı Dosya

172 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Leitz
  2. Umix
  3. Faber-Castell
  4. Kraf
  5. Comix
  6. Ofica
  7. Abka
  8. Bigpoint
  9. Noki
  10. Serve
  11. Sensho
  12. Esselte
  13. Globox
  14. Bayındır
  15. Shuter
  16. Südor
  17. Busquets
  18. Exacompta
  19. Kagito
  20. Smato
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15061
BAŞA DÖN