İş yerlerinde, evde, devlet dairelerinde ya da okullarda kısa notları yazmak için tasarlanan not kâğıtları hemen hemen herkesin kullandığı bir kırtasiye gereci oluyor. Kolay kullanımı ile unutmamanız gereken notları yazdığımız kâğıtlar, iş yaşamından öğrencilik hayatına kadar her zaman başvurduğumuz gereçler arasında bulunuyor. Kullanışlı tasarımı ile vazgeçilmez bir kırtasiye gereci olan not kâğıtları farklı model seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.

Not kağıdı çeşitleri arasında küp bloknot kâğıtları, yapışkanlı not kâğıtları ve farklı biçimlere sahip not kâğıtlarına erişiliyor. Not kâğıtları ile birlikte not kâğıtlarına yönelik not tutacağı, boş küp blok gibi gereçler de ürünler arasında yerini alıyor. Özellikle blok küp not kâğıtları, çoklu adedi ile iş yerlerinde tercih ediliyor. Çoklu sayısı ve tek tek pratik kullanımı ile standart olarak 8x8x6 cm ölçülerine sahip olan kâğıtlar, amblemsiz tasarımları ile düzgün bir kullanım sunuyor.

Okullarda, ofislerde ve çeşitli iş yerlerinde tercih edilebilecek olan beyaz renkli çoklu not kâğıtlarını farklı markalarda bulabilirsiniz. Bloknot kâğıtları arasında açık mavi gibi renkli ürünlere ve karton kutusunda satılan ürünlere de erişebilirsiniz. Ayrıca, boş bir kâğıt tutucu almanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz karton kutulu not kâğıtlarının kâğıt kalitesi ise ürünlerin markalarına göre değişiyor.

Yapışkanlı not kâğıtları ise genellikle kare şeklinde olup sarı, yeşil, pembe, turuncu gibi klasik renk seçenekleri ile geliyor. Yapışkanlı bir tasarıma sahip olduğu için duvara, masaya, dosyalara ya da deftere yapıştırılabilen kâğıtlar, pratik kullanımları ile çokça tercih ediliyor. Yalnızca iş yerlerinde değil; okulda da sıklıkla tercih edilen yapışkanlı not kâğıtlarını beyaz renk seçeneği ile de bulmanız mümkün oluyor. Not kâğıdı çeşitleri arasında yer alan not tutucular ise bloknot kâğıtlarına yönelik tasarlanıyor. Farklı not kağıdı tutucuları ise değişen tasarımlar ile kullanıcıya sunuluyor.

Not Kâğıdı Fiyatları

Not kâğıdı fiyatları, ürünlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ürünlerin çeşidine göre farklı fiyatlarda satıcıya sunulan modeller arasında blok şeklinde not kâğıtları, bloknot defterleri ve 12’li setler hâlinde ürünler bulunuyor ve her ürün piyasaya uygun fiyatı ile satılıyor. Set olarak satılan çoklu not kâğıtları, içerdikleri ürün sayısına paralel olarak fiyat alıyor. Genellikle dört farklı renk çeşidinden toplam 12 adet olarak satılan not kâğıtları toplu alım için uygun bulunuyor. Uzun süre dayanan set hâlindeki not kâğıtları, her daim not kâğıdı ihtiyacı olan ofisler ve iş yerleri için ideal bir seçim oluyor.

Tekli not kâğıtlarında ise fiyatlar, ürün tasarımı ile paralel olarak şekilleniyor. Yapışkanlı kağıtlar arasında sade tasarımlara oranla daha özel bir tasarıma sahip olan ürünler, fiyat açısından değişiklik gösteriyor. Şık tasarımları ile dikkat çeken özel tasarımlı yapışkanlı kağıtlar, çocukların severek kullanacağı ürünler oluyor. Özel temalara sahip küp bloknot kâğıtlarına da erişmek mümkün oluyor. Farklı temalara sahip olan bloknot kâğıdı fiyatları ise sade tasarıma sahip ürünlere oranla değişiklik gösterebiliyor. Yapışkanlı not kâğıtlarında üç farklı boyutta kâğıdın yer aldığı setler ise fiyatları açısından yine cazip olmakla birlikte tekli ürünlere oranla değişebiliyor.

Kağıt çeşitlerinin dışında not tutucular ise ürünlerin tasarımına bağlı olarak farklı bütçelere hitap ediyor. Küp not kâğıtları için şeffaf plastik boş kağıt kutuları, uygun fiyat seçenekleri ile alıcıya sunulurken daha orijinal biçimlere sahip olan ürünlerin fiyatları farklılaşabiliyor. Şık temaları ile masalara renk katacak not tutucuları inceleyerek uygun ürünleri seçebilir; not kağıtları arasında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.

Not Kağıdı

85 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. İstisna
  2. HERLİTZ
  3. Noki
  4. Craft and Arts
  5. Bigpoint
  6. MAS
  7. Merland
  8. Tesa
  9. Notix
  10. Rhodia
  11. 3M
  12. Kraf
  13. Paperpro
  14. Pyramid International
  15. Temat
  16. Umur
  17. 3A
  18. Ark
  19. Aykut
  20. Globox
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/80147054
BAŞA DÖN