Not Kağıtları

Hayatı kolaylaştıran ve pratik bir kullanım sunan not kağıdı çeşitlerindem hem ev ortamında hem de ofisinizde yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrencilerin derslerde ya da ders çalışırken de faydalanabileceği not kağıtları sayesinde daha iyi not tutmak kolay hale gelir. Küçük boyutları sayesinde son derece kullanışlı olan bu kağıtlar bilgileri ve önemli verileri geçirebileceğiniz bir kırtasiye ürünü kullanmanızı sağlar. Kolayca katlanabilen kağıtlarla telefon numarası, şifre, ödev, ders programı gibi konularda aldığınız notları çantanızda ya da cebinizde taşıyabilirsiniz. Not kağıtları alternatif modeller içerdiği için farklı boyutlara sahip birçok çeşide sahiptir. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek modellerden birini sipariş ederek çalışma masanızda her an ulaşabileceğiniz not kağıtlarına sahip olursunuz.

Not Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Yapışkanlı not kağıtları defterinize, masanıza ya da dolabınıza yapıştırabileceğiniz notlar alabilmenize yardım eder. Dayanıklı yapışkanlık uzun süreli bir şekilde işlevlerini yerine getirerek notlarınızın düşmemesini sağlar. Üst kısımdaki küçük bir alanın yapışkanlı madde ile kaplanması kağıdın arka yüzünün de büyük bir kısmını kullanabilmenizi mümkün kılar. Yapışkanların farklı renklerden üretilmesi belirli bir alandaki notları belirli bir renge ait kağıtlarla alabilmenize olanak tanır. Bu sayede, aradığınız notlara daha kolay ulaşırsınız. Dikdörtgen ya da kare biçiminde üretilen not kağıtları çeşitli boyutlara sahip yazım alanları sunar. İçeriklerinde yer alan kağıt sayısı da değişiklik gösteren modeller arasından yapacağınız seçimlerle not alabilmek için kullanışlı bir ürüne sahip olursunuz. Kağıtların yırtılmaya ve silgiye karşı dayanıklılıkları sayesinde notlarınızı kolayca alabilirsiniz. Kurşun kalemle not alabileceğiniz gibi aynı zamanda dolma kalem kullanarak da önemli bilgileri kağıda geçirebilirsiniz. Arka tarafa geçmeyen mürekkep ve kalem izi sayesinde kağıtların arka yüzünü de verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Not Kağıtları Ne İşe Yarar?

Pratikler çözümler üreten not kağıtları acil bir şekilde not almanız gereken durumlarda yardımınıza koşar. Yanınızda da taşıyabileceğiniz not kağıtlarına önemli numaraları ya da aklınıza gelen önemli bilgileri hemen geçirebilirsiniz. Ders çalışırken alacağınız notları da bu kağıtlar üzerinden tekrar edebilirsiniz. Küçük boyutlu kağıtlar son derece az alan kapladıkları için çalışmalarınızı da daha kolay hale getirir. Karton kutuları içerisinde yer alan not kağıtları tek tek kullanabileceğiniz 100, 200 ve daha fazla kağıda yer verir. Blok not kağıtları birbirine yapışmadan aynı kutu içerisinde bir arada yer alır. Renkleriyle dikkat çeken modelleri odanızın ya da ofisinizin tasarımına göre tercih edebilirsiniz. Ortamdaki renklere uyum sağlayan ve yapışkanlı modelleri mobilyaların üzerinde kolayca fark edilebilen not kağıtları günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Tüm dersler için kullandığınız defterinizde bölümler arasına sınır koymak için yapışkanlı not kağıtları kullanabilirsiniz.

Not Kağıdı Fiyatları Ne Kadar?

Sayfa sayılarına ve yapışkanlı olup olmamalarına göre fiyatları değişen not kağıtları birçok ürün seçeneği sunar. Masanızı daha dekoratif hale getirecek bu kırtasiye ürünleri ile farklı konulardaki notlarınızı farklı noktalarda biriktirebilirsiniz. Küp şeklindeki dekoratif not tutacakları ile kağıtlarınızı yeni kağıtlarla değiştirerek daha az karton tüketimine yol açarsınız. Ayrıca plastik malzeme ile üretilen ve derin bir gövdeye sahip olan not tutacakları da kullanışlılık yaratır. Çek kopart özelliğine sahip not kağıtlarından satın alarak tüm yaprakların bir arada ve dağılmadan durmasını sağlarsınız. İhtiyaç anında sadece bir kağıdı kopartarak gerekli bilgileri geçirebilirsiniz. Yazı yazmayı daha kolay ve zevkli hale getiren not kağıtları unutma ihtimalinizin yüksek olduğu bilgileri kalıcı hale getirebilmenizi mümkün kılar. Defterlerinizin arasına da sıkıştırabileceğiniz bu kağıtlar korunaklı bir şekilde bilgileri saklar. Yapışkanlı modelleri sayfaları birbirinden ayırmak için de değerlendirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Not Kağıdı

2222 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 41 / 2222 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?