Ön Aktarıcı

Bisikletinizden elde ettiğiniz verime ve performansa etki eden önemli aksamlarından biri olan ön aktarıcılar bisiklet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Düz hareket etmelerinin dışında ters veya çapraz hareketler de yapma kapasitesine sahip olan ön vites aktarıcı modelleri, yollarda veya arazilerde bisikletçilere güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi yaşatıyor. Ön vites aktarıcı parçalar, bisikletin en çok zorlanan ve üzerine yük binen parçaları arasında yer alan tekerlek ve jantların ömrünü uzatmasıyla ön plana çıkıyor. Farklı çalışma prensibine sahip modeller ile farklı sürüş tarzlarını benimseyen bisikletçilere hitap eden ürünler, her türlü sürüş şartında bisikletin randımanını artırıyor. Kullanıcının daha az yorularak daha uzun mesafeleri katetmesine yardımcı olan aktarıcı ürünlerinden kendinize ve kullanmakta olduğunuz bisiklete uygun aksamı tercih edip sürüş kalitenizi maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz.

Farklı uzunluklarda üretilen ön aktarıcılar, uzmanlar tarafından değişik arazi şartları gözedilerek geliştiriliyor. Modeller arasında kısa bacak, uzun bacak, düz yay, ters yay ve orta bacak ön aktarıcılar bulunuyor. Kategoride yer alan aksamların hepsi bütün yol koşullarında sürüş performansını artırıyor ve sadece bazı özellikleri ile farklılık gösteriyor. Üç dişliye sahip aynakolu olan bisikletler için sıklıkla tercih edilen uzun bacak aktarıcılar özellikle dağlık arazilerde kullanıcılara sunduğu avantajlar ile dikkat çekiyor. Makara arası uzunluğu 10cm'den fazla olan parça, orman ve tepelerde bisiklet kullanmayı seven outdoor bisikletçiler tarafından tercih ediliyor. Uzun bacak aktarıcı, zorlu arazilerde bisikletçilerin ihtiyaç duyduğu güvenliği sağlayan ve sarsılmayı azaltan yapısı ile kullanıcılara yüksek performans ve yüksek konfor imkanı tanıyor. Kısa bacak aksamlar ise kara yollarını sıklıkla kullanan bisikletçiler için ideal bir ürün olarak göze çarpıyor. Vites geçişlerini hızlandıran aktarıcı, iş yerine bisikletle gitmeyi tercih eden kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. Makara uzunluğu 6cm'den kısa olan kısa bacak aktarıcıları günlük bisiklet seyahatlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bisikleti temel ulaşım aracı olarak kullanan bireylere hitap eden ürün ile bisiklet zincir aksamlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Şehir trafiğinde karşılaşabileceğiniz istenmeyen kazalara karşı bisikletin tepki süresini kısaltan kısa bacak aktarıcı, kullanıcıların şehir hayatında güvenli ve keyifli bir şekilde yol alabilmesini sağlıyor. Bisikleti farklı arazilerde kullanan bisikletçiler için geliştirilen orta bacak aktarıcılar kullanıcılara her türlü yol çeşidinde dengeli bir sürüş keyfi yaşatıyor. Özellikle hafta içi işe bisikletle gidip gelen, hafta sonu ise outdoor bisiklet aktivitelerine katılan kullanıcılar için orta bacak aksam önemli bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Bisiklet zincirinin büyük dişliden küçük dişliye geçirilerek vites büyütülmesi prensibi ile çalışan düz yay aktarıcılar, uzun mesafeli bisiklet yolculuklarında bisikletçilere rahat bir sürüş imkanı tanıyor. Kullanıcılara güvenli bir hızlı sürüş deneyimi sunan düz yay aktarıcılar ile daha az yorularak daha çok yol alabilirsiniz. Profesyonel yarış bisikletçileri tarafından da sıklıkla tercih edilen düz yay aksamlar güvenlikten ödün vermeden bisikletten yüksek performans alınmasını sağlıyor. Ürünü, düz ve yokuş aşağı yollarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Engebeli ve yokuş yukarı yollarda kullanmak için daha uygun bir model olan ters yay aktarıcılar ise vitesin küçük dişliden büyük dişliye geçmesi prensibiyle çalışıyor. En dik yokuşların bile rahatlıkla çıkılabilmesini sağlayan aksam özellikle dağ bisikletçilerinin yol almak için sarf ettiği eforu azaltıyor. Sıklıkla vites yükseltmeyi gerektirmeyen arazilerde kullanmak için ideal bir ürün olan ters yay aktarıcı, zorlu zeminlerde bisikletinizin zincir aksamını koruyor.

Siz de bisikletinizin performansını artırmak ve ömrünü uzatmak için arzu ettiğiniz bisiklet ön aktarıcı ürününü alışveriş sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ön Aktarıcı

233 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 233 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?