Optoma projeksiyon cihazları; ev, iş yeri, ofis, okul ve derslik tarzı kullanım alanlarında; eğlence, oyun, sinema, iş, sunum ve gösteri gibi faaliyetleri gerçekleştirmek için tasarlanmış farklı modeller ile sunulur. ABD menşeli Optoma markası, başta projeksiyon cihazları olmak üzere ev sinema ve ses sistemleri alanında uzmanlaşmıştır. Markaya ait yansıtıcılar; 3D projektör, DLP ve led teknolojilerinin en yeni sürümleri sayesinde, kullanıcılara kusursuz bir görsel deneyim vadeder.

Optoma Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Optoma projeksiyon cihazı fiyatları; ürünün modeline, üzerinde taşıdığı teknolojilere, enerji tüketimi ve lamba ömrü gibi fonksiyonlarına bağlı olarak farklılık gösterir. Son derece estetik tasarım çizgileri ve kompak boyutları ile öne çıkan markaya ait projeksiyon cihazları, sahip olduğu teknik detaylara göre geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ofis ve sınıf tarzı kapalı mekanlarda, klasik sunum faaliyetlerinde kullanmak için tercih edebileceğiniz orta ve giriş seviyesi modeller, makul fiyatlar ile temin edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Yüksek kontrast ve ansi lümen değerlerine sahip olan , 3D ve HD çözünürlük opsiyonları ile sunulan led ve dlp üniteli Optoma projeksiyon cihazları ise, profesyonel ve hobi kullanımları için ideal modeller arasında bulunur.

Optoma ev sinema projektörleri; 1080p filmleri, spor ve macera oyunlarını, full HD çözünürlüğe sahip resim ve fotoğrafları, kusursuz bir şekilde perdeye aktarmanıza yardımcı olur. Optoma projektörler, 300 inç genişliğe kadar kaliteli yansıtma seçeneği ile sunulan modellere sahiptir. DLP yonga seti ve BrillianColor teknolojisi ile güçlendirilen cihazlar; Xbox, Playstation, uydu ve kablolu yayın, DVD ve Blu-ray sistemler üzerinden yüksek fps değerleri (saniye başına düşen piksel miktarı) ile görüntü almanızı sağlar. Eğlence, oyun ve sinema sistemi oluşturmak için tercih edebileceğiniz 720p veya 1080p çözünürlük sağlayan modeller, 200 inç gibi oldukça geniş bir alan üzerinde, görüntü kaybı ve kontrast karmaşası yaşatmadan son derece net filmler izlemenize ve oyunlar oynamanıza imkan tanır.

Optoma Projeksiyon Cihazı Modelleri

Optoma projeksiyon cihazı modelleri; Full HD, HD, 3D ve SVGA çözünürlük ve yansıtma seçenekleri, 2000-5000 Ansi lümen opsiyonu, led ve dlp gibi lamba teknolojilerine sahip çok sayıda ürüne ev sahipliği yapar. Esnek fiyat aralığında ve çeşitli kullanımlara uygun olarak tasarlanan, her tüketici uygun projektör modeli yer almaktadır. Bluetooth, kızılötesi ve Wİ-Fİ kablosuz bağlantı seçenekleri ile sunulan modeller; multimedya cihazları, optik ses sistemleri, oyun konsolları ve bilgisayar platformları ile projeksiyonu entegre ederek kullanmaya olanak tanır. Kablosuz bağlantı opsiyonlarının yanı sıra, cihazın arka kısmında yer alan farklı genişlikteki port girişleri, usb ve hdmi çıkışları da kablolu ekipmanların cihaz ile kullanılmasını sağlar.

DLP teknolojisi ile donatılan Optoma projektörler, ışığın fazla olduğu ortamlarda veya yeteri kadar karanlık hale getirilemeyen mekanlarda, mükemmel canlılıkta görüntü almanıza olanak tanır. Noktasal olarak görüntü yansıtıldığı için, alınabilecek parlaklık ve kontrast oranı, en üst seviyede olur. Hızlı açma kapama özelliği ve eco kullanım modu sayesinde, cihaz tam olarak kapatılmadan uykuya alınabilir. Bu sayede, hem enerjiden tasarruf etmiş olursunuz hem de lamba ömrünü kolaylıkla optimize edebilirsiniz. Projektörleri, şifre ile koruma ve çocuk kilidi gibi fonksiyonlar sayesinde sadece kendinizin kullanabileceği bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Ufak boyutları ve hafifliği ile sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz led panel modeller ise, tablet ve akıllı cep telefonu üzerinden istediğiniz görsel ve videoları duvara ya da perdeye yansıtmanızı kolaylaştırır. Telefon ve projeksiyon olmak üzere sadece iki cihaz kullanarak, istediğiniz yeri geniş ekran görüntü sistemine çevirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Optoma Projeksiyon Cihazı

.
.
Konumseçilmedi
Işık Kaynağı
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/2147483643/285390/15530/optoma