Kişisel bakım ve güzellik rutini konusundaki en önemli unsurlardan biri olan saçların temizliği ve iyi görünmesi amacıyla şampuanlardan yardım alınır. Şampuan her zaman için popüler olmuştur ancak günümüzde birçok farklı markanın yenilikçi ürünlerini kullanma imkanı vardır.        

Son dönemde bitkisel özler içeren ürünlerin kullanımı giderek daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Yapay maddeler yerine bitkisel ve tabiattan gelen özler ile üretilen şampuanlar, saçlar için yararlı olmakla birlikte zarar verici etkilere neden olmazlar.

Organix markası isminden de anlaşıldığı gibi bitkisel özlü ürünleri ile kozmetik ve kişisel bakım dünyasında yer alır. Giderek daha fazla bilinen ve tercih edilen markanın şampuanları ile saçlarınız müthiş bir görünüme sahip olabilir. 

Organix şampuan çeşitleri birçok farklı saç ihtiyacına çözüm sağlayan ürünleri ile güzelliğine düşkün kişilerin saçlarına bakım yapar. Organix şampuanların sunduğu çözümlerden bazıları kırılmış saçların görünümünü düzeltmek, saçların daha hızlı ve sağlıklı biçimde uzamalarını sağlamak, boyanmış saçların rengini korumak olarak belirtilebilir. 

Keratin maddesinin saçlara yaptığı katkılar bilimsel çalışmalar aracılığı ile kanıtlanmıştır. Organix şampuanlarda keratin maddesinin yapıcı ve onarıcı gücünden yüksek oranda faydalanılmıştır. Böylelikle saçlarınızda istenmeyen kırılmalar meydana gelmez ve gür, uzun, hacimli saçlarınız ile her ortamda göz kamaştırırsınız.

Şampuanlarda paraben türünde maddelerin kullanımı raf ömürlerini uzatmak amacıyla yaygındır. Organix şampuan çeşitlerinde paraben ve sülfat gibi maddeler bulunmaz. Yapay maddelerin bulunmuyor oluşu sonucunda saç derisinde tahriş ve benzeri olumsuz, rahatsız edici, saçlara zarar verici durumlar gözlemlenmez. 

Organix Şampuan Fiyatları

Organix şampuan fiyatları incelendiği zaman ürünlerin rahatlıkla satın alınmasını destekleyen, tüketicilerin bütçelerini olumsuz yönde etkilemeyen özellikte oldukları görülür. Alışılan şampuan fiyatının bir miktar üstünde olmasının nedeni ise ürünlerin bitkisel özlü olmaları ve saç görünümüne, sağlığına olağanüstü derecede katkıda bulunmalarıdır. Organix şampuan ile iyice temizlenen, tüm kir ve yağdan arınan saçlarınız, kolaylıkla taranabilirler ve istediğiniz şekle, forma kısa sürede girebilirler. Ürünlerin formüllerindeki argan yağı, keratin gibi saç sağlığına faydalı maddeler, saçlarınıza parlaklık ve canlılık kazandırırlar. 

Diğer şampuanlarda olduğu gibi banyo keyfi sırasında bir miktar şampuanı saçlarınıza dökerek köpürtmeniz ideal uygulama şeklidir. Üstelik az miktarda Organix şampuan bile saçınızı mükemmel duruma getirmek için yeterli olur. Kafein ve antioksidan içerikli şampuan çeşitleri ise saç dökülmesine karşı büyük etki gösterirler. Saçınız dökülmediği için her daim hacimli ve yoğun olmasıyla dikkat çeker.

Saçlarınızın cansız ve ince telli olmalarından şikayet ediyorsanız veya boya, fön gibi işlemler sonucunda saçlarınız eski gücünü kaybettiyse bitkisel özlü Organix şampuan sizin için ideal bir seçimdir. Soya proteini özleri ve bambu lifleri ile oluşturulan şampuan formülleri ile saç telleriniz kalınlaşır ve güçlenir.

Saçınıza sonradan yapılan işlemler görünümlerini olumsuz yönde etkilemez. Tropikal iklimlerin mucizevi bitkisel özlerine yer veren Organix şampuanlar ile saçlarınız üst düzeyde nemlilik ve hafiflik hissi kazanır. Saç derinizle ilgili yağlanma, kaşıntı ve benzeri sıkıntılar yaşıyorsanız bunun çözümü de Organix şampuan çeşitlerinde saklıdır. Nane özü, çay ağacı gibi bitkisel özler yardımıyla saç deriniz ferahlar ve sorunlar ortadan kalkar. Saç kökleri güçlendiği için saçınız daha iyi uzamaya başlar. 

Kurumuş ve yıpranmış durumdaki saçlarınıza canlılığını kazandırma konusunda denizden gelen yosun özleri ve mineraller mis kokulu çözümler sunar. Özet olarak, Organix şampuanlarda tabiatın en mutluluk verici hazinelerini içeren formüller bulma şansınız vardır. Saçlarınızın her daim havalı ve muhteşem görünmeleri için Organix şampuan kataloğunda mutlaka aradığınız ürünleri bulabilirsiniz.

Organix Şampuan Ürünleri

77 ürün var
 1. Saç Bakım Etkisi
  1. Besleyici
  2. Nemlendirici
  3. Dökülme Karşıtı
  4. Hacim Verici
  5. Onarıcı
  6. Yenileyici
 2. Saç Tipi
  1. Tüm Saçlar
  2. Dökülen Saçlar
  3. Kıvırcık Saçlar
  4. Normal Saçlar
  5. Yıpranmış Saçlar
 3. Markalar A-Z
  1. Organix
  2. Loreal Professionnel
  3. Kerastase
  4. Davines
  5. Gliss
  6. Wella
  7. Schwarzkopf
  8. Head&Shoulders
  9. Avon
  10. Matrix
  11. Blendax
  12. Klorane
  13. Bonacure
  14. INSIGHT
  15. Bioblas
  16. Mecitefendi
  17. Elidor
  18. Eugene Perma
  19. Pantene
  20. John Frieda
 4. Kullanıcı
  1. Erkek
  2. Kadın
 5. Ürün İçeriği
  1. Standart
  2. Keratinli
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ürün Puanı
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Organix
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/organix
BAŞA DÖN