Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

OT Dergi Sayı: 85 Mart 2020

Ot Dergisi
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/10004/15018811
OT Dergi Sayı: 85 Mart 2020

Türkiye’nin önde gelen yazar ve edebiyatçılarını bir araya getiren OT Dergi, 85. sayısıyla okurlarıyla buluşuyor…

Edebiyattan mizaha, futboldan siyasete, sokaktan müziğe, hayata dair her şeyi içinde barındıran OT Dergi, Mart sayısında Orhan Pamuk, Ece Temelkuran, Murat Menteş, Emrah Serbes, Selçuk Altun, Ali Lidar başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen yazar, çizer ve edebiyatçılarını bir araya getiriyor. 

OT Dergi’nin Mart sayısının kapağında Müjde Ar var. Türk sinemasının unutulmaz ismi, oynadığı rolleriyle Türkiye’de kadına bakış açısını değiştiren, cesaretiyle birçok kadına güç vermiş Müjde Ar ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Türkiye’nin en önemli yazarlarından Orhan Pamuk “Kara Kitap Yayımlanalı 30 Yıl Oldu” başlıklı yazısıyla, Emrah Serbes yepyeni bir Behzat Ç. öyküsüyle, ve Ece Temelkuran “Bir Ebediseferinin Masası” başlıklı yazısıyla bu ay OT Dergi’de yer alıyorlar. Derginin bu ayki sürprizi ise yazar ve yeme-içme uzmanı Levon Bağış’ın “Başka Türlü Bir Şey Benim İstediğim” yazısı... 

Selçuk Altun “Kitap İçin” başlıklı köşesiyle dergide yer bulurken Nebil Özgentürk Sadri Alışık’ı anlattığı yazısıyla Mart sayısında okurlarla buluşuyor.
 
OT Dergi’nin Mart sayısında ayrıca ünlü çizer Selçuk Erdem’in yepyeni karikatürlerinden oluşan köşesi, M.K. Perker’in “Defterler” isimli köşesi, Rewhat’ın “Taşralı 62” başlıklı yazısı derginin dikkat çeken işlerinden yalnızca birkaçı…

OT Dergi’de bu ay yazı, röportaj ve çizimleriyle yer alan isimlerin listesi ise şöyle: Müjde Ar, Orhan Pamuk, Ece Temelkuran, Murat Menteş, Emrah Serbes, Sinem Sal, Selçuk Altun, Elif Doğan, Ali Lidar, Selçuk Erdem, Barış İnce, Altay Öktem, Bige Önal, Işıl Cinmen, Levon Bağış, M.K. Perker, Hakan Bıçakcı, Hidayet Şefkatli Tuksal, Nebil Özgentürk, Ömür Uzel, Güven Erkin Erkal, Osman Çakmakçı, Ertuğrul Mavioğlu, Cenk Durmazel, Hamet Benoit, Alpay Erdem, Levent Gönenç, Hakan Karataş, Kutub Şimşek, Sezen Özyıldız, ve Rewhat.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön