Buz Vidaları

Tırmanış sporunun teknik ekipmanları arasında yer alan buz vidaları, özellikle sert buz yüzeylerinde gerçekleştirilen tırmanışlarda, emniyet amacıyla kullanılıyor. Kullanım alanına göre, farklı ölçülerde üretilen bu ürün, hepsiburada.com ile sizlerle buluşuyor.
Yoğun kar yağışı sonrası, buzlanmanın çok olduğu bölgelerde, emniyet alma amacıyla tasarlanan buz vidaları, titanyum malzemeden üretiliyor. Buza yerleşmeyi kolaylaştırmak üzere, geliştirilmiş yüzey bölümü ve keskin ve dişli uçları ile fazla güç kullanmaya gerek olmadan emniyet sağlayan bu ürün, iç bölümlerinde boşluk bırakılarak tasarlanıyor. İçinin boş olması ile ürün, sert buza girdiği anda, tepesinde bulunan darbe yüzeyi ile buz parçalarını bu boşluklardan dışarı atarak, buzun çatlamasını ve parçalanmasını engelliyor. Üst kısmında, çap bakımından küçük ve birbirine yakın viraların yer alması, buzun kaygan yapısına uyum sağlayarak, tam güvenlik sağlıyor.
Buz tırmanışı sırasında, ana emniyet noktalarını oluşturmak için, en güvenli ve kolay yol olan, buz vidalarının baş kısımlarında yer alan boşluk ile karabinalarla bağlantı kuruluyor. Buz vidaları çeşitlerinin bazı modellerinde, uç kısımların sivrilebilir özellikte olması, buza daha kolay yerleşme sağlarken, hareketli kulp kısımları ile gerekli durumlarda kolaca katlanabiliyor. Tek bir el hareketi ile döndürme kolaylığı sunan buz vidaları, en parlak yüzeylerde bile, kusursuz delme imkânı veriyor.
Farklı ölçülerde buz vidası seçeneklerine, spor ve outdoor ve tırmanış kategorilerinden ulaşabilir; hepsiburada.com fiyat avantajları ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Buz Vidaları

16 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007826/356945/357118