Ekspres Setler

Ekspres setler dağcıların en temel ekipmanlarından biri. Spor ya da yarış amaçlı kullanılan bu ekspres setler hepsiburada.com güvencesi ile dağcılık sevenlerin adresine geliyor. Güvenli bir tırmanış için gerekli bu ekipmanlar, genellikle bir ucu tırmanan kişiye, diğer ucu ise tırmanma halatına takılarak, pratik ve rahat bir tırmanma veya iniş sağlar.
Zirveye güvenli bir şekilde tırmanmak için olmazsa olmaz ekspres setler emniyetiniz için tasarlanmıştır. Tırmanış öncesi ve sonrası ekspres setler düzenli olarak kontrol edilir ve temizlenir. Tırmanma sırasında üzerinizde en az 8 adet veya koşullara göre 16 adete kadar bulunması gerekir. Kaliteli malzemeden üretilen ekspres setler, üzerinizde ağırlık yapmadan en sağlam şekilde sizi zirveye taşır. İki kanca arasında bulunan özel dikişli halatları sayesinde, bir ipten diğer ipe geçişlerde kolaylık ve emniyet sağlar.
Tekli veya çoklu paketlerden istediğinizi karşılaştırarak ekspres setlere tek tıkla en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Ekspres set siparişleriniz en kısa zamanda ve en güvenli şekilde adresinize teslim edilir. İstediğiniz modelleri birbiri ile karşılaştırabilir ve kararınızı verebilirsiniz. Tırmanma sırasında işinize en çok yarayacak modelleri hepsiburada.com ayrıcalığı ile adresinize sipariş verebilirsiniz. En güvenli ve hızlı alışveriş için doğru adres hepsiburada.com.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Ekspres Setler

8 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?